Danka má nového chlapa. Propadne v seriálu Krejzovi sexy rockerovi?

V seriálu Krejzovi se na scéně objevil nový muž. Která z holek Krejzových se s ním dá dohromady? To uvidíte v úterý ve 20.15 v další epizodě vašeho oblíbeného seriálu. Na Primě!

Do seriálu Krejzovi přivedla rockera Jerryho Aneta. A to dokonce nikoliv jako svého partnera, ale jako kamaráda, s nímž chce nazpívat písničku. Jerry by sice býval po Anetě určitě chtěl něco víc, ona ho ale dosud odmítala.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody seriálu Krejzovi:

Anetina odmítnutí ale Jerry využije k tomu, aby svůj šarm přeorientoval na jiný cíl z rodiny Krejzových – Danku. A bude se o ni snažit a dobývat ji, seč může. Jak jí totiž vysvětlí, bezhlavě se do ní zamiloval! Uznejte sami, že z podobného vyznání byste šli do kolen i vy:

Obrovské pugéty květin, další a další vyznání lásky... To začíná už i Danka být nalomená, protože Jerry působí fakt jako fajn chlap.

Zhodnotí to i Pája s Kájou:

Vyskytne se ale zásadní problém. Anetě dojde, že možná udělala chybu a že Jerryho neměla odmítat. Dance se svěří se svým trápením a žádá ji o radu, jak dát Jerrymu šanci. Jak se Danka rozhodne? Zvítězí u ní rodina nad láskou? Nebo Anetě vše otevřeně řekne?

Jak to dopadne, to uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi, kde se bude mimo jiné Marta snažit prokázat Bářinu nevěru a Luky si vyzkouší roli učitele. Nezapomeňte se dívat!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.