Danka má nového chlapa. Propadne v seriálu Krejzovi sexy rockerovi?

V seriálu Krejzovi se na scéně objevil nový muž. Která z holek Krejzových se s ním dá dohromady? To uvidíte v úterý ve 20.15 v další epizodě vašeho oblíbeného seriálu. Na Primě!

Do seriálu Krejzovi přivedla rockera Jerryho Aneta. A to dokonce nikoliv jako svého partnera, ale jako kamaráda, s nímž chce nazpívat písničku. Jerry by sice býval po Anetě určitě chtěl něco víc, ona ho ale dosud odmítala.

Podívejte se na upoutávku úterní epizody seriálu Krejzovi:

Anetina odmítnutí ale Jerry využije k tomu, aby svůj šarm přeorientoval na jiný cíl z rodiny Krejzových – Danku. A bude se o ni snažit a dobývat ji, seč může. Jak jí totiž vysvětlí, bezhlavě se do ní zamiloval! Uznejte sami, že z podobného vyznání byste šli do kolen i vy:

Obrovské pugéty květin, další a další vyznání lásky... To začíná už i Danka být nalomená, protože Jerry působí fakt jako fajn chlap.

Zhodnotí to i Pája s Kájou:

Vyskytne se ale zásadní problém. Anetě dojde, že možná udělala chybu a že Jerryho neměla odmítat. Dance se svěří se svým trápením a žádá ji o radu, jak dát Jerrymu šanci. Jak se Danka rozhodne? Zvítězí u ní rodina nad láskou? Nebo Anetě vše otevřeně řekne?

Jak to dopadne, to uvidíte v úterý ve 20.15 na Primě v další epizodě seriálu Krejzovi, kde se bude mimo jiné Marta snažit prokázat Bářinu nevěru a Luky si vyzkouší roli učitele. Nezapomeňte se dívat!

Sdílejte článek
Štítky seriál krejzovi online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.