Seriály a filmy

6. srpna 2015 10:00

Gabriela Gabrielová

Show Jana Krause: lyžování, fotografování a malá zpěvačka

V dalším dílu Show Jana Krause se představí lyžař Lukáš Bauer, zpěvačka Natálie Grossová a fotograf Tomáš Třeštík. Sledujte tuto reprízu ve středu od 22.05 na Primě!

Jako prvního hosta dnešní show vítá s nadšením Jan Kraus jednoho z našich nejlepších lyžařů současnosti – Lukáše Bauera, držitele tří olympijských medailí, který se letos skvěle umístil na mistrovství světa. Moderátor hned v úvodu připomene, že to není první Lukášova návštěva v tomto pořadu, a zažertuje, že ze své zkušenosti ví, že po první návštěvě ve studiu jde výkon sportovců nahoru, po druhé pak strmě dolů. Pro dokreslení nedávného úspěchu je připravena videoukázka závěrečného finiše ze závodu na padesát kilometrů klasickou technikou ve Falunu, kde skončil Lukáš jako druhý, když ho v cílové rovince předběhl a porazil Nor Petter Northug, což se samozřejmě stane tématem dalšího povídání.

Na červenou pohovku usedá druhý, nezvykle malý host – Natálie Grossová, jejíž herecké úspěchy v muzikálech představuje divákům Jan Kraus ukázkou několika fotografií. Výčet představení je vzhledem k Natálčině věku překvapivě rozsáhlý, a tak se nabízí otázka, jak a kdy se ke zpěvu dostala. Dozvíme se, že to bylo už ve školce, a nebyl by to Jan Kraus, kdyby si odpustil rýpavou otázku, zda za jejím úspěchem nemůže tak trochu stát politická minulost jejího otce, bývalého premiéra Stanislava Grosse. Natálie se s dětskou upřímností zamyslí, zda to opravdu nemohlo mít nějaký vliv, ale dochází k názoru, že ne, protože zaznamenala při castingu už i řadu neúspěchů.

Trojici hostů na závěr doplní fotograf Tomáš Třeštík, divákům mimo jiné známý z nového pořadu Lovci zážitků, který vysílá Prima ZOOM a Prima COOL. I u tohoto hosta má Jan Kraus pro ilustraci připravenou videoukázku, jednak ze zmiňovaného pořadu, navíc ale také fotografie z Tomášovy dílny – cyklus stylizovaných portrétů bezdomovců z parku na Letné, které byly vystaveny na zdi na nábřeží pod Letenskou plání. Moderátor divákům prozradí, že je Tomáš synem známé dokumentaristky Heleny Třeštíkové, a hned se zajímá, zda on sám byl někdy středem zájmu nějakého jejího časosběrného snímku. To Tomáš se smíchem popírá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 5. 2024

Berani, snažte se příliš nezaplést do případných konfliktů, které se kolem vás odehrávají. Vaším úkolem je uklidnit situaci a vnést do ní praktičtější pohled. Pokud se zamotáte do akční fáze snah, aniž byste se nejprve zamysleli nad tím, co vlastně děláte, můžete věci ještě více zamotat. Odstupte od ohně, místo abyste se do něj vrhali po hlavě.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.