Seriály a filmy

8. června 2016 19:00

Pozve Lukáš striptéra, nebo se toho ujme sám? Dozvíte se ve čtvrtek!

Ženatý policista Lukáš (28) vaření miluje, před půl rokem ale přestal jíst maso.

Lukáš pozve své hosty do příjemného domečku na kraji Havířova, kde uvaří své moderní menu s candátem a spoustou neobvyklých chutí. Vaření je totiž jeho velkým koníčkem a z průběhu týdne je jasné, že o jídle a moderních gastronomických trendech toho dost ví. Soupeři se na čtvrteční večer moc těší, už se nemohou dočkat. Splní Lukáš jejich očekávání? I když je na začátku večeře nervózní, nervozitu překoná a laťku posune zase o kousek výš. Jen Kateřinu překvapí, že hostitel nevaří zase až tak zdravě, jak po všech těch řečech čekala. Smaží, používá kravskou smetanu a ne sójovou atd. Nikdo si z toho ale nic nedělá. Po včerejší svíčkové je Lukášova večeře s candátem i tak spíš racionální hostina, určitě to platí o velikosti porcí.

V úvodu se hostitel pochlubí svou specialitou z asijské kuchyně – zeleninové jarní závitky s omáčkami chutnají všem. Otazníky vzbuzuje krémová polévka z pečených kaštanů se zeleninovým nočkem, ta se nevaří každý den. Hlavní chod – candát s batátovým pyré, fritovaným bramborem a restovanou mladou kapustou – dopadne výborně a někdo by si možná i přidal. A důstojnou sladkou tečkou je povedený čokoládový fondant s domácí zmrzlinou a ovocným přelivem. Lukáš má organizační a hostitelský talent, protože zorganizuje hned dvě zábavy a dobře je skloubí i se svým vařením.

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 2. 2024

Je těžké popřít sílu chemické reakce na jinou osobu. Dnes se pravděpodobně setkáte s někým, nebo jste možná právě potkali někoho, kdo na vás má silný vliv, Berani. Tuto osobu nemůžete dostat z hlavy. Není jasné, zda se jedná o jednorázový flirt, nebo o dlouhodobý románek. Ať už se ukáže, že jde o cokoli, jste nadšeni, že se cítíte tak vzrušení a živí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.