Vinaři: 10. epizoda: Cimbál

Vinaři (10) - Cimbál

Vinaři: 10. epizoda: Cimbál

Křetický cimbálista a velký karbaník Straka zemřel. A spolu s jeho životem zmizel i legendární hudební nástroj. Pro policistu Patrika Tauše je to konečně šance na velké vyšetřování. Zdá se totiž, že spolu obě události souvisí. Stopy vedou do Mušova, líhně karbanu, ale prokázat se nedaří nic.

To až cílevědomé Stázi se nakonec podaří rozjet akci za účelem navrácení cimbálu do Křetic. A akce to bude minimálně stejně složitá jako povinnosti faráře Tomici vymyslet o Strakovi smuteční řeč. Cimbálistu totiž nikdo neměl rád a všem se vlastně jeho smrtí tak trošku ulevilo. Pohřeb se nicméně blíží, takže bude muset Tomica chtíc nechtíc vymyslet….

Podívejte se na upoutávku:

A prohlédněte si galerii k dílu:

Hrají: V. Postránecký, J. Smutná, T. Kostková, H. Čermák, M. Táborský, T. Matonoha, L. Benešová, Z. Junák, J. Brožek, A. Fialová, A. Vaculčiaková, T. Materna, P. Nečas, R. Nebřenský, A. Vaculčiaková, T. Materna, L. Langmajer, P. Liška, O. Navrátil, M. Roden, J. Paulová a další.

Režie: V. Moravec

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.