První velký případ pro policistu Patrika Tauše uvidíte online v desáté epizodě Vinařů I

Vinaři (10) - Cimbál

Epizoda cimbál se bude celá točit kolem zmizení legendárního hudebního nástroje a smrti místního cimbálisty, který ovšem nebyl žádné neviňátko. Policajt Patrik Tauš tak konečně dostane šanci řešit svůj první skutečně kriminální případ. Ale bude to nakonec on, kdo záhadu vyřeší?

Křetický cimbálista a velký karbaník Straka zemřel. A spolu s jeho životem zmizel i legendární hudební nástroj. Pro policistu Patrika Tauše je to konečně šance na velké vyšetřování. Zdá se totiž, že spolu obě události souvisí. Stopy vedou do Mušova, líhně karbanu, ale prokázat se nedaří nic.

To až cílevědomé Stázi se nakonec podaří rozjet akci za účelem navrácení cimbálu do Křetic. A akce to bude minimálně stejně složitá jako povinnosti faráře Tomici vymyslet o Strakovi smuteční řeč. Cimbálistu totiž nikdo neměl rád a všem se vlastně jeho smrtí tak trošku ulevilo. Pohřeb se nicméně blíží, takže bude muset Tomica chtíc nechtíc vymyslet….

Prohlédněte si galerii k epizodě:

Sdílejte článek
Štítky opakovaní

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.