Vodnář – Měsíční horoskop (březen 2024)

Vodnář březen

Máte odjet na dovolenou, ale vám se nikam nechce. Slíbili jste to rodině, a tak se budete muset dohodnout. V práci vám dávají ultimáta s odevzdáním práce a vy víte, že když odjedete, tak to nestihnete. Dovolená, kde se budete trápit prací, není dovolená. Pokuste se požádat o pomoc kolegy.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Moudrost měsíce

„Přestávám spěchat.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Lev

S kým budete mít problémy

Střelec

Vztahy

Váš partner po vás bude oporou i stálicí a vy si to budete užívat. Víte, že se na něj můžete spolehnout a baví vás jeho energie a aktivita. Jenže se objeví ještě někdo, kdo vás zaujme a může se stát, že se na chvilku necháte okouzlit. Do vztahu vám to může přinést hádky a pozor i na impulzivní rozchod.

Práce

V práci budete mít kolegyni, která hodně přemýšlí a analyzuje, a to vám pomůže vyřešit některé pracovní záležitosti. Další kolega je taky velice analytický typ, a tak se připojí k řešení problému. Můžete také někoho potkat a vznikne flirt, dejte si pozor na zamilování.

Peníze

Přichází k vám nové peníze a nový zdroj finanční hojnosti. Vaše finanční situace pro vás bude tak trochu tajemstvím. Koncem měsíce budete s financemi trochu bojovat.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Angína, světle modrá.

Podívejte se, co přinese březen podle kartářky Helen Stanku:

Přečtěte si také