Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama
Reklama

Beran – Měsíční horoskop (duben 2019)

Duben je pro vás měsícem klidu a pohody. Prožijete harmonii ve všech oblastech vašeho života a bude se vám to líbit. Pocítíte stabilitu ve své pozici, což vám přinese úlevu. Také můžete zažít obrovskou lásku a koncem dubna budete hodně akční. Dostane se vám i mnoha příležitostí.

Moudrost měsíce

„Všude kolem sebe vidím jen harmonii a také ji prožívám.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Vodnář

S kým budete mít problémy

Váhy

Vztahy

Začněte přemýšlet, zda váš vztah nemá prvky nějaké iluze nebo nereálných rozměrů. Začátkem měsíce totiž budete mít ten dojem – a bude správný. Potřebujete na vztahu zapracovat, abyste viděla věci reálně. Koncem měsíce překonáte všechny překážky.

Práce

Budete akční už od počátku měsíce a bude se vám dařit. Hojnost práce vás však nemine a nezbude vám čas na odpočinek. Snažte se najít kompromis mezi prací a odpočinkem, jinak vás to položí. Čekají vás i nějaké příjemné pracovní cesty – spíše ke konci měsíce.

Peníze

Ztráty mohou přijít na začátku měsíce, na to si dejte pozor, pak přijde opět finanční jistota. Konec měsíce bude o rozhodování.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Ochrana osudu. Zelená.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození