zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Beran – Měsíční horoskop (srpen 2021)

Na začátku srpna budete hlavně odpočívat. Potřebujete nabrat sílu a najít novou motivaci pro podzimní období, a to se vám díky odpočinku podaří. Pozor si však dejte na žárlivost, která bude sice z lásky, ale prostě to občas není úplně vhodné. V druhé půlce srpna vás čeká rozhodování, kterou cestou se vydáte, a vše dopadne dobře, protože na konci srpna budete spokojení a zamilovaní.

Moudrost měsíce

„Jsem rozhodnutá změnit svůj život a riskovat.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Lev

S kým budete mít problémy

Střelec

Vztahy

V počátcích měsíce budete hodně akční a váš partner se bude snažit. Což se, ale vzápětí změní a přijde určitá stagnace a věci necháte plynout tak, jak jsou. Partner vám přijde hodně odměřený a nebudete vědět, co se děje. Nechte vše osudu, on se zase vrátí k normálu, jen potřebuje víc času sám pro sebe. Pokuste se odpočívat a zabavit se něčím radostným.

Práce

Jistoty, které budete pociťovat na začátku srpna, se zdají být nezlomné, ale během měsíce se některé věci prostě změní. Budete bojovat se závistí okolí, na to se připravte už v první půlce měsíce, a také na to, že se nějaký projekt náhle bez vysvětlení ukončí a nakonec se zruší úplně, nebo někdo na konci měsíce odejde.

Peníze

V počátcích měsíce přijdou velké peníze a vášeň vás požene dál, jen pozor na konec srpna, kdy se může objevit beznaděj v souvislosti s nějakým mužem.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Kostrč. Zelená.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození