zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Blíženci – Roční horoskop (2020)

Myšlenka pro rok 2020: „Důvěřuji proudu života.“

Důležitá data pro vás na rok 2020: 5. 4., 28. 6., 8. 7., 4. 12.

Váš šťastný měsíc pro rok 2020: září

Na co si dát pozor v roce 2020:

Naučte se věci nechat být a nežárlit, to by vám vztah pokazilo a vy byste si to neuměla užívat. Čeká vás časté rozhodování v oblasti vztahů a vždy můžete zvolit cestu klidu a pohody.

Co vám rok 2020 přináší:

Přináší vám milujícího partnera, který je ochoten pro vás udělat maximum a dává vám lásku náležitě najevo. Můžete se i přestěhovat nebo uvažovat o stěhování, případně o koupi nějaké chaty.

Co je pro vás v roce 2020 nejdůležitější:

Nejdůležitějším procesem tohoto roku bude u vás právě vztah a jeho atributy, a to mimo jiné i sexuální. Budete ke svému partnerovi přitahována, nebraňte se tomu. Možná ho začnete určitým způsobem i přes sexualitu manipulovat a on vás taky, ale i to je součást vztahu. Nepřemýšlejte a užívejte si to.

Nepříznivý měsíc 2020: květen – v měsíci lásky si dejte pozor na všechny urážlivé věty vůči partnerovi nebo v práci u přátel. Může přijít zbytečný rozchod a odchod někoho z vašeho života a to by vás mrzelo.

Rada pro vás na rok 2020: Být připraven znamená vpustit do svého života všechny zázraky.

Kámen pro vás na rok 2020 (amulet): citrín

Vaše šťastná čísla na rok 2020: 1, 15, 32, 56, 78

Co důležitého prožijete v každém jednotlivém měsíci v roce 2020

Leden – už na začátku roku začnete vnímat svůj pocit samoty a osamocení a nebude se vám to líbit

Únor – protože jste se cítila v lednu sama, začnete pracovat na vašem vztahu a vrátí se vám láska, kterou jste prožívala v minulosti

Březen – to, že začnete pracovat na vašem vztahu a probudíte lásku, vám přináší obrovský pocit zamilovanosti; budete se cítit ve svém vztahu skvěle a zamilovaně

Duben – pozor si dejte na závislosti, které můžete mít jak ve vztahu, tak v práci, ale čeká vás i měsíc skvělého sexu

Květen – v měsíci lásky si dejte pozor na všechny urážlivé věty vůči partnerovi nebo v práci u přátel, může přijít zbytečný rozchod a odchod někoho z vašeho života a mrzelo by vás to

Červen – čeká vás úžasná dovolená a měsíc krásných odpočinkových chvilek

Červenec – budete stagnovat v práci i v jiných oblastech, prostě se musíte zastavit a načerpat sílu

Srpen – někdo vás bude odrazovat od partnerství a bude vám říkat, že je lepší být sám než ve vztahu. Neposlouchejte ho, není to myšleno dobře

Září – měsíc obrovské lásky, nových začátků a všeho, co si jen můžete přát; pokud nejste vdaná, může přijít i žádost o ruku

Říjen – budete si vztah užívat se vším všudy, je naplněn láskou, a bude se vám dařit i v jiných oblastech

Listopad – vyřizování v souvislosti s úřady a jinými institucemi vám zabere dost času

Prosinec – pojedete na cestu na kratší dovolenou, která vám přinese radost

.

Vztahy

Budete zamilovaná už od začátku roku a vydrží vám to i nadále. Možná s někým začnete chodit nebo se ve vašem stávajícím vztahu probudí nová vášeň a láska a vy z toho budete náležitě čerpat. V každém případě to na vás bude vidět. A ovoce sklidíte i na jaře, kdy zažijete hojnost všeho, co si můžete přát. Vše je však zásluhou vaší práce na vztahu, nikdy nic není úplně zadarmo. V létě s vámi začne partner manipulovat a vám se to nebude líbit, ale necháte věci, jak jsou. Což přinese opět návrat k něčemu hezkému, co jste zažívala v minulosti.

Práce

Na začátku roku vás čeká hodně práce, nebudete vědět, co dřív dělat a od čeho začít. Práce se na vás pohrne ze všech stran a vy si uvědomíte, že vám přináší pocit důležitosti a naplnění. Můžete se i sebevzdělávat nebo navštěvovat nějaké kurzy, rekvalifikací se v každém případě profesně posunete. Na konci jara však přijde velká změna a práce bude málo a můžete zažít i určité ztráty. Což bude pouze dočasné a následně se opět objeví dostatek příležitostí a vy v práci zažijete jistoty. Koncem roku vás čeká rozhodování.

Peníze

Začátek roku nebude moc radostný, protože se můžete kvůli penězům pohádat nebo zažít nepříjemné situace, což vám přinese neklid a rozhořčení. Situaci se snažte uklidnit, hádky vám nic pozitivního nepřinesou, jen byste trápila sama sebe. Na jaře budete hodně cestovat a peníze vám budou proudit, jak mají a jak potřebujete. Dokonce byste mohla zažít i víc dovolených za sebou. Což vám prospěje, ale na druhou stranu vám to přinese trochu neklidu na podzim, protože budete muset překonat překážky ohledně nedostatku financí. Ale koncem roku přijde harmonie a klid ve vaší finanční sféře.

Zdraví

Po silvestru se můžete probudit s lehčím nachlazením, protože jste koncem roku někde nastydla. Což ale nemusí být jen tak. Pokud se nevyležíte, můžete se nakonec dostat až k lékaři, protože budete mít kašel a horečky. Může vás to dovést až k zápalu plic nebo zánětu průdušek. Pár dní odpočinku vás v ničem nezastaví. Na jaře se objeví alergie, ale nebudete ji nijak výrazně řešit. S podzimem přijdou potíže s pohybovým aparátem, které se hlásí o slovo celý rok, ale teď už bude potřeba fyzioterapeut. Na konci roku pozor na angíny.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození