zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 26. leden

Pozor na konflikty a měření sil, sklony k depresím a podléhání stresu. Vhodné je cvičení, jít si zaběhat, nebo se projít v přírodě. Vládne silná jangová energie, touha po sexu a spojení. Erotika má v tento den velmi silný náboj a může vést i k početí potomka.
26. 1. 2022
Věštba na středu

reklama

Svátek má – Zora, Zoran, Danica, Aurora

Symbol dne: Medvěd

Energie dne

Kombinace zemního živlu a ohnivého přináší touhu po jistotách, ale i dobrodružství a aktivitách (Slunce ve Vodnáři, Luna ve Štíru, Mars v Kozorohu, Venuše v Kozorohu, Merkur v Kozorohu)

Psychická a emocionální  -  čekají nás náročné dny, energie Luny ve znamení Štíra přináší napětí, výměnu názorů, ale i pročišťující katarzi.

Fyzická -   náš jídelníček by měl být vyrovnaný. Naše tělo je moudré a samo nám řekne, co mu prospívá, a naopak. Dostatečně pijeme, v zimním období především teplé nápoje.

Zaměříme se na -   dopřejeme si teplou lázeň s bylinkovou esencí.

Karta dne pro všechna znamení –  Sedmička pohárů 

Sedmička kalichů
Autor: aquatictarot.de Sedmička kalichů

Jedná se o negativní kartu, která ukazuje zmatky, hledání, ale i duševní problémy nebo nemoci.  Období krizí a volby a rozhodování. Člověk může žít v iluzích, také propadnout snění, alkoholismu, nereálným představám, vždy je tu přítomná značně rozvinutá fantazie. Velké očekávání a posléze zklamání, neschopnost odhadnout své možnosti, sebeklam.

V oblasti práce - přináší nereálné cíle, problémy, podvodné jednání, nedodržení smluv a dohod. Dále také nedbalost, přecenění vlastních schopností a sil, konfliktní situace.

Ve vztazích - je dobré nemít velké nároky, může dojít ke zklamání. Prchavé štěstí, nedůvěra, nepoctivé jednání, lhaní, nevěra, špatná komunikace.

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození