zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 27. listopad

Na dnešek si naplánujeme i důležité věci týkající se našich financí. Příznivý začátek projektů, které skončí zdarem. Jsme spojeni se svým podvědomím, dostáváme „čisté“ informace.
27. 11. 2020
Věštba na pátek

reklama

Svátek má: Xenie, Oxana, Virgil

Symbol dne: Trubka

Energie dne

Kombinace vodního a ohnivého živlu přináší touhu po klidu a zázemí, ale i aktivitě a dobrodružství (Slunce ve Střelci, Luna v Beranu, Mars v Beranu, Venuše ve Štíru,  Merkur ve Štíru)

Psychická a emocionální  - dáváme pozor na svoji psychiku, posilujeme imunitní systém. Je konec pracovního týdne, dopřejeme si odpočinek, relax a něco příjemného…

Fyzická -  dostatečně chráníme  tělo, zvlášť oblast krku. Při nachlazení kloktáme slanou vodu nebo cucáme šalvějové bonbóny.

Zaměříme se na –  jíme kořenovou zeleninu, méně kalorické topinambury. Uvaříme si boršč, červenou řepu, celerové placky nebo hranolky.

Karta dne pro všechna znamení - Šestka pohárů

Šestka pohárů
Autor: aquatictarot.de Šestka pohárů

Symbolizuje obnovu, radost, urovnání nedorozumění a problémů. Příliv tvořivé energie a síly. Je zde však i mnoho vzpomínek na minulost, které mohou vyvolávat nostalgii, touhu vrátit se do bezstarostného dětství. Více sněn, než reality.
V oblasti práce - naplňující práce, kterou má člověk rád, spíše poslání. Může také ukazovat na umělecké nadání a využívání intuice.
Ve vztazích - pocit radosti, klidu a bezpečí. Také možnost eroticky nabitých vztahů a lásek. Někdo může prožívat sentimentální vzpomínky na minulost nebo se setkat se starou láskou.

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození