Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 18. leden

Připravme se, že tento den bude šťastný, vše, co dnes začneme dopadne dobře. Dohody, smlouvy, finanční transakce, pracovní i obchodní záležitosti bychom měli pokud možno řešit právě v tento den. Tento den je vhodný také pro studium, vzdělávání, duchovní zdroje a naše „třetí oko“ jsou otevřené a informace proudí. Báječný čas pro společenská setkávání, oslavy a také svatby. Je dobré využít energii tohoto dne, protože vše, co dnes začneme, zdárně skončí.
18. 1. 2019
Věštba na pátek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Luna v Blížencích - přibývá

symbol Trubka

Vzdušný element přináší proměnlivost a vrtkavost. Máme spoustu nápadů, které bychom chtěli uskutečnit. Tyto dny přejí komunikaci, seznamování a setkáním  pracovním i osobním.

V těchto dnech se  často ochlazuje, je dobré myslet na více vrstevnaté oblečení.  Prospěje nám, když si zacvičíme, protáhneme tělo, oblast páteře, končetin především paží. Háklivým orgánem Blíženců jsou plíce, proto se snažíme dýchat plynule, pozor na ostrý, chladný, zimní vzduch. Vhodná je masáž, plavání nebo teplá, bylinková koupel, péče o ruce, zábaly a manikúra.

Ve stravě si můžeme dopřát i něco z tučnějších jídel, v době vlády znamení Blíženců lépe vstřebáváme tuky. Pro ty, kdo nejedí maso to mohou být ořechy, semínka, saláty s olejovou zálivkou a také zelenina zvláště brokolice a květák. Pijeme nesycenou vodu, čaje, mátový,  třezalkový, z měsíčku, vyhneme se zelenému, který ochlazuje.

Pozor na operace a zákroky v oblasti zad, ramen, paží, klíčních kostí a plicního systému

Zkombinujeme zelenou a hnědou.

Krásným kamenem chryzopras a jaspis. Svůj prostor provoníme mátou nebo  eukalyptem.

PŘEČTĚTE SI, CO VÁS ČEKÁ V LEDNU. PODROBNÝ HOROSKOP PRO VŠECHNA ZNAMENÍ!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Hodíte se k sobě v lásce?
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození