Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 24. leden

Novoluní je novým začátkem, vyčerpáním starého a energií k novému. Měli bychom se v klidu koncentrovat na podstatné a rozvinout vizualizací svou kreativitu. Je dobré pobýt o samotě a vyčistit si hlavu od zbytečného balastu. Co v tento den naplánujeme, má velkou šanci objevit se v našem životě; co tzv. „mentálně“ stvoříme, to se stane.
24. 1. 2020
Věštba na pátek

Symbol dne pro všechna znamení: Lampa

Horoskop pro ohnivá znamení (Beran, Lev, Střelec)

Berani – můžete být nesoustředění, takže můžete udělat zbytečné chyby, které vás budou mrzet, nebo také říci slova, která se nedají vzít zpět, proto raději zvolte „klidnější chod.“ 

Lvi – můžete se seznámit se zajímavým, ale trochu opatrným protějškem. V případě, že vás nový vztah láká, nenechte nic náhodě a vezměte iniciativu do vlastních rukou.

Střelci – zajiskřit to může na vašem pracovišti, dejte proto pozor na „harašment“ a sympatie ke kolegovi, vzpomeňte si na pravdivé přísloví „co je v domě, není pro mě.“

Horoskop pro zemní znamení (Býk, Panna, Kozoroh)

Býci –  nadále byste měli být opatrní ve svých profesních rozhodnutích. Pro zásadní pracovní změny si počkejte raději na příhodnější období v měsících dubnu a květnu.

Panny – v milostném životě nebudete zažívat harmonii, trvá období nedorozumění, napětí a hádek, které se uvolní až po 8. 2., kdy Venuše odejde z opozičního znamení Ryb.

Kozorozi – dnes je Novoluní ve vašem znamení, důležitý den pro plánování budoucnosti a životní změny. Udělejte si pohled sami na sebe, sepište si věci, které chcete dát do pořádku.

Horoskop pro vzdušná znamení (Blíženci, Váhy, Vodnář)

Blíženci –   chcete nějakou menší kosmetickou úpravu? Zajděte do nehtového studia a nechte si udělat „trendy drápky.“

Váhy – v oblasti milostných a partnerských vztahů pro vás není vhodná doba ke změnám a zásadním rozhodnutím, ty raději odložte na dobu příznivějších hvězdných konstelací.

Vodnáři – dodejte svým vlasům potřebné složky v podobě účinné masky nebo kondicionéru, popř. zajděte za odborníky na brazilský keratin.

Horoskop pro vodní znamení (Rak, Štír, Ryby)

Raci – udělejte něco pro své tělo, naplánujte si dnes odlehčovací den, kdy budete konzumovat jen ovoce nebo zeleninu a dostatečně pít vodu nebo bylinkové čaje.

Štíři – buďte rozumní a neřešte spory emocionálně. K nadhledu vám může pomoci vzdušná energie planety Merkur ve znamení Vodnáře.

Ryby – využijte přízně planety Venuše a dejte do pořádku své partnerské vztahy. Věnujte více času svému partnerovi i rodině, uvidíte, že se vám to několikanásobně vrátí zpět.

Karta dne pro všechna znamení – XXI. Svět

XXI. Svět
Autor: aquatictarot.de XXI. Svět

Den, kdy jsme dospěli k uvědomění, vyrovnání a spojení se vším kolem nás, máme spektrum možností, je ideální čas, můžeme mnohé vyřešit, zvládáme vnitřní rozpory.

Jsme v harmonii a rovnováze se sebou i s druhými, vidíme řešení tam, kde jsme je nedokázali najít. V tomto dni se mohou uskutečnit věci, na které jsme dlouho čekali.

Chceme prohloubit naše poznání, vydáváme se na cesty, studujeme. Na prvním místě je naše seberealizace a místo ve světě. Dokážeme najít na životních křižovatkách správný směr, kterým se máme dát. Zažíváme šťastné náhody, setkání a kontakty s lidmi, kteří nám mohou poradit nebo pomoci. Máme otevřené různé možnosti, můžeme potkat osobu, která ovlivní náš život, vše nám jde bez usilování a námahy.

Nenechte si ujít pravidelné aktuální horoskopy a výklad z karet!

Exkluzivní nabídka pro naše čtenářky: Zasílání horoskopů e-mailem

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození