zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Drak – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Draci překypují energií, která je žene neustále kupředu. Přestože působí dojmem rozmarných lidí, bývají praktičtí. Podstatou lidí narozených v tomto znamení je nepředvídatelnost. Jsou silní, oslniví a záhadní, ale nikdy nevíte, co v příští minutě udělají. Vzbuzují vzrušení a obdiv a obvykle mívají v životě štěstí, jsou to silné, magnetické osobnosti a v mnoha oborech zastávají ta nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do všeho nového, jsou to lidé s divokou povahou, ale bývají čestní a k přátelům velkorysí. Nejsou to vyloženě rodinné typy, ale rodinu a domov potřebují. Vzhledem k jejich divoké a nezkrotné povaze to ale může být problém. Drak si zakládá na společenském postavení, rád se předvádí a má rád vše nové, jednotvárnost jej nemůže uspokojit. Díky svému šarmu se často dostává do popředí společenského života.

Partnerství a láska

Pod velkolepým zevnějškem a energií jang se skrývá nejistota a nervozita. Lidé ve znamení Draka milují přírodu, svůj druhý domov, kde se cítí v bezpečí. Nejsou to vyložené rodinné typy, ale rodinu a domov potřebují a očekávají oddanost svých blízkých, které jsou na oplátku připraveni chránit. Tato ochrana může občas sklouznout až k panovačnosti, ale mít v těžkých dobách po boku silného Draka není vůbec špatné.

V lásce si nejvíc rozumí s Opicí a Krysou, kteří jsou fascinováni jeho osobnosti a dokážou mu mnoho tolerovat. Neutrální, přátelské spojení naváže s Buvolem a Kozou, většinou nejde o dlouhodobé svazky. Vyhnout by se raději měl Psům a Vepřům, v takových vztazích většinou trpí.

Dříve, než se zítřek stane včerejškem, lidé často přehlédnou šance, které jim nabízí dnešek. (Čínské přísloví)

Drak v roce 2020

V nastávajícím roce bude záležet na osobním přístupu a také pozitivním naladění zástupců znamení Draka, budou se muset učit lépe balancovat mezi úspěchem i druhou stránkou mince – když se jim dařit nebude. Budou muset zvládnout lepší ukotvení v materiální oblasti a také vztah ke svému zdraví. Hned počátkem nového čínského roku se jim doporučuje věnovat pozornost profesnímu růstu, studiu a vzdělávání. Pak může být druhá polovina roku ve znamení úspěchu, především v oblasti profesní. Důležité bude najít optimální hranici mezi prací a povinnostmi a odpočinkem, relaxací a časem na rodinu a přátele.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

duben

Hodina jeho vlivu

07 - 09

Práce

Podle čínské astrologie Drak s Krysou kamarádí, proto mají Draci v novém roce velkou šanci na posun a zviditelnění v pracovní oblasti. Měli by si jen uvědomit, co opravdu chtějí a netříštit energii ani svůj čas. První polovina roku bude o přísunu informací a impulzů, které mohou zlepšit jejich finanční hotovost. Měli by se také začít zajímat o „finanční gramotnost,“ která je ochrání před únikem peněz a špatných investic. Nejlepší dobou pro změny je vrcholné jaro a konec léta. Vcelku lze říci, že mnozí Draci zažijí v tomto roce pozitivní posun v pracovní i finanční sféře.

Zdraví a relaxace

Draci si musí dávat pozor především na svoji psychiku a taky práci s energií, její nadbytek často neumí využit k pozitivním věcem.  Měli by se proto naučit nějakou zklidňující techniku, jako je např. jóga nebo tai-či, které dokáže zklidnit jejich duši a harmonizovat také tělo. Náročné období pro toto znamení může být v období vrcholící zimy a také jara, kdy musí být obzvlášť pozorní na vše, co dělají. Zvláštní pozornost musí věnovat hospodaření s energií a také signálům těla v podobě různých bolestí nebo zánětlivých onemocnění, jen tak se budou cítit dobře a zvládnou všechny výzvy a povinnosti.

Láska

Tento rok je vhodný pro ty, kteří chtějí zintenzivnit a zkvalitnit stávající vztah, udělat si pořádek v milostném životě. Zvládnout emocionální výzvy a snažit se nikomu neublížit, hledat cesty, jak se vypořádat s minulostí. Ti, kteří se chtějí zamilovat, by neměli nechat nic náhodě, měli by být aktivní, otevření a společenští. Tento pozitivní přístup jim na poli lásky přinese úspěch v podobě zajímavého a šarmantního protějšku. V letním období by se měli Draci zastavit a nic neřešit, spíše si uvědomit, co v partnerském životě touží realizovat. Podzim může přinést úrodu u těch, kteří na sobě a svém milostném životě zapracovali.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození