zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Drak – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

„Dříve než se zítřek stane včerejškem, lidé často přehlédnou šance, které jim nabízí dnešek.“

Podstatou lidí narozených v tomto znamení je nepředvídatelnost. Jsou silní, oslniví a záhadní, ale nikdy nevíte, co v příští minutě udělají. Vzbuzují vzrušení a obdiv a obvykle mívají v životě štěstí, jsou to silné, magnetické osobnosti a v mnoha oborech zastávají ta nejvyšší místa. S velkým potěšením se pouštějí do všeho nového, jsou to lidé s divokou povahou, ale bývají čestní a k přátelům velkorysí. Nejsou to vyloženě rodinné typy, ale rodinu a domov potřebují, vzhledem k jejich divoké a nezkrotné povaze to však může být problém. Drak si zakládá na společenském postavení, rád se předvádí a má rád vše nové, jednotvárnost jej nemůže uspokojit. Díky svému šarmu se často dostává do popředí společenského života.

Láska a vztahy

Draci si v lásce nejvíc rozumějí s Opicí a Krysou, které jsou fascinovány jejich osobností a dokážou jim mnohé odpustit. Neutrální přátelské spojení navážou s Buvolem a Kozou, většinou ale nejde o dlouhodobé svazky. Vyhnout by se raději měli Psům a Vepřům, v takových vztazích většinou trpí.

Drak v roce 2021

Draci se mohou na nastávající rok těšit, čeká je období, kdy by se jim mělo dařit. Budou ve středu dění, ostatní si budou vážit jejich mínění a rad. Polepší si v mnoha ohledech, je však důležité, aby byli připraveni jednat a drželi „uzdu osudu“ pevně ve svých rukou. 

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

duben

Hodina jeho vlivu

07 - 09

Práce

Býci by měli stát pevně na zemi, aby příliš „nelétali“ a neriskovali, ať již v oblasti pracovní, osobní, nebo v oblasti financí, různých výhodných půjček a nákupu, které se v konečné fázi nemusí jevit až tak vhodné. Mohou vyvstat i otázky nového bydlení a investic do domácnosti. Lidé narození v tomto znamení se mohou těšit na úspěšný rok ve své kariéře a práci, budou více viditelní a nabízené možnosti by se měli snažit využít stejně tak i v partnerství.

Zdraví a relaxace

Určitě by neměli všech svůj čas trávit doma u počítače, ale podle časových a dalších možností být co nejvíce v přírodě na čerstvém vzduchu. Pokud možno by se měli vyhnout činnostem a návykům, které neprospívají jejich zdraví a fyzické kondici. Zamyslet by se měli nad svým jídelníčkem i pohybovými aktivitami, které zvýší jejich sebevědomí a tělesnou přitažlivost.

Láska

V jejich osobních vztazích mohou nastat pozitivní změny. Nezadaní Draci určitě potkají zajímavé protějšky. Podle čínské astrologie se k nim nejlépe hodí lidé narození ve znamení Opice nebo Krysy, ale i Hadi, není to však hlavní kritérium, podle kterého by se měli řídit.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození