Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Buvol – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Vodní buvol 1913, 1973

Dřevěný buvol 1925, 1985                  

Ohnivý buvol 1937, 1997

Zemní buvol 1949, 2009

Kovový buvol 1961

Buvoli jsou lidé věrní a silní a jejich povaha je vyrovnaná, ale i nepřizpůsobivá, proto lehce podléhají stereotypům a druhým se mohou zdát pomalí a těžkopádní. Na druhé straně tento člověk bývá cílevědomý, vytrvalý a pracovitý, ale nikdy se do ničeho nevrhá bezhlavě, protože nerad zbytečně riskuje. Jakmile se však pro něco rozhodne, uplatní svou sílu a instinkt, beze strachu jde krok za krokem a vytrvá bez ohledu na všechny překážky, a tak často může zaujímat nejvýznamnější vedoucí místa v kterémkoli oboru. Nesmí však podlehnout své nepružnosti a sklonům ke konzervativnosti. Jakmile se však tito lidé pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je zastavilo nebo odradilo, jdou vpřed skálopevně rozhodnuti uspět. Tento člověk je většinou skromný a také vnímavý typ, který pro své blízké, přátele i partnery udělá maximum, ale měl by mít také odezvu, pochvalu a uznání za vše, co pro své blízké udělá.

Tito lidé bývají od narození vyrovnaní, mají velký smysl pro rodinu a doma i v práci potřebují klid, jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje. I přes svou uzavřenější povahu mají rádi večírky a společenské události, rádi se baví, neměli by zapomínat i na odpočinek a relax.

Romantickou lásku může Buvol zažít v náručí Kozy. Porozumění přináší partnerství s Kohoutem a Hadem. Buvol dokáže zbožňovat a obdivovat Draka a Tygra, ale partnerství nebývá stálé. Nezklame jej Zajíc ani Vepř, jestli jejich láska pomine, zůstane přátelství, neutrální bude vztah s Koněm.

Buvol v roce 2019

Nejlépe se v tomto roce bude dařit zástupcům zemních Buvolů, jejich klidná, možná stojatá energie se dá do pohybu. Bude se jim dařit především v práci a podnikání, protože mezi zástupci tohoto znamení je spousta dříčů, kteří nenechávají ve svém životě nic náhodě, ale poctivě pracují a střádají finance. Energie tohoto roku je zemní, proto bude hlavní důraz kladen právě na věci, které se týkají hmotného zajištění a majetku. V této oblasti jsou Buvoli jako doma, nejraději věci přetvářejí a zhodnocují. Celkově by klima roku Vepře mělo být pro většinu lidí narozených v tomto znamení příznivé, s vývojem i v jejich osobnosti směrem k větší sebedůvěře a otevřenosti vůči druhým lidem, což jim může někdy činit problémy.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Měsíc vlády

leden

Hodina jeho vlivu

01–03

Práce

Energie tohoto roku přinese rozhodnutí, aby Buvoli dali přednost tvůrčí činnosti před jistým zaměstnáním, což může být pro mnohé zástupce tohoto konzervativního znamení stresující. Bude pro ně důležité udělat velký krok ke změnám, které jim mohou přinést velké uspokojení a také úspěch, který se promítne do všech důležitých oblastí jejich života. Všechny větší investice by si měli tito zrozenci velmi dobře prověřit, nedoporučuje se příliš riskovat při finančních transakcích a pouštět se do větších investic. Dařit se jim bude spíše na podzim a v závěru roku. Pracovití a zodpovědní představitelé tohoto znamení mohou zaznamenat profesní růst, protože úsilí, které práci věnovali, přinese ovoce.

Zdraví a relaxace

Důležitou oblastí, na kterou by neměli zapomínat, bude zdraví, aktivní pohyb, relax, v případě problémů zajít k doktorovi. Prevence je důležitá. V přemíře povinností a práce se zapomíná na to nejdůležitější, čímž je právě naše zdraví. Na jaře se mohou u některých jedinců objevit problémy s pohybovým a dýchacím systémem, bude nutné zvolnit, zastavit se, odpočívat a věnovat se kromě práce také rodině a osobním koníčkům, dopřát si různé drobné radosti. V březnu je ideální čas na detoxikaci organismu a pár odlehčovacích dnů. Toto znamení je velmi pracovité a starostlivé, proto zapomíná často na sebe. A v tomto roce je potřeba věnovat pozornost právě antistresovým aktivitám a také občasnému nicnedělání.

Láska

Buvoly čeká rok, při kterém na ně budou kladeny vyšší nároky na řešení různých situací, zvláště pak v oblasti mezilidských vztahů, především těch nejužších – partnerských a rodinných. Díky jejich klidné povaze lze předpokládat, že dokážou překonat všechny emocionální nesnáze, které jim přijdou do cesty. Měli by být opatrní, zvláště pak v prvních měsících nového čínského roku, kdy na ně bude velký tlak jak v osobní, tak i pracovní oblasti. Důležitý pro ně bude také společenský život, posílení vztahů v rodině, k partnerovi, a je jisté, že v oblasti milostné by toto znamení nemělo dělat velké a zásadní změny, protože by mohlo šlápnout vedle.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození