zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Buvol – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

„Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život.“

Jakmile se tito lidé pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je zastavilo nebo odradilo. Bývají velmi tvrdohlaví a cílevědomí, do ničeho se ale nevrhají bezhlavě. Jestliže něco opravdu chtějí, uplatní svou sílu a instinkt a beze strachu jdou krok za krokem za svým cílem bez ohledu na všechny překážky. Jsou to lidé věrní a silní, zároveň ale poněkud nepřizpůsobiví. Měli by se naučit více tolerovat ostatní. Jejich častou vlastností je také tvrdohlavost, která je obvykle vnímána ostatními spíše negativně. Lidé narození v roce Buvola jsou vyrovnaní a uzavření, mají však velký smysl pro rodinu. Doma i v práci potřebují klid, jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje.

Láska a vztahy

Romantickou lásku může Buvol zažít v náručí Kozy. Porozumění přináší partnerství s Kohoutem a Hadem. Buvol dokáže zbožňovat a obdivovat Draka a Tygra, ale partnerství nebývá stálé. Nezklame jej Zajíc ani Vepř, pokud jejich láska pomine, zůstane přátelství, neutrální bude vztah s Koněm.

Buvol v roce 2021

Buvoly čeká náročný rok, během kterého si neodpočinou, protože je to rok pod vládou jejich znamení. O Buvolech se ví, že jejich základní vlastností je houževnatost a pracovitost, lze předpokládat, že se budou snažit a také dokážou překonat všechny nesnáze, které jim přijdou do cesty.

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

leden

Hodina jeho vlivu

01 - 03

Práce

Buvoli by měli být iniciativní, zvláště pak v prvních měsících nového čínského roku, kdy na ně bude kladen zvláště velký tlak. V oblasti práce mohou přijít do jejich života velmi dobré možnosti, které je na místě využít, nemusejí se opakovat.

Zdraví a relaxace

Neměli by zapomínat ani na změnu životního stylu, na který v pracovním tempu a starostech často zapomínali. Důležité je pro ně zaměřit pozornost na kvalitní jídelníček, dostatek pohybu i častější psychickou hygienu.

Láska

Důležitý je v tomto roce také společenský život a hledání nových kontaktů, a to jak v oblasti pracovní, tak i v oblasti přátelství a lásky. Je to příznivý čas pro nalezení partnera, s kterým mohou mít Buvoli opravdu kvalitní partnerský vztah, možné je i uzavření sňatku a založení rodiny.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození