zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Buvol – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009

Tito lidé bývají otevření a od přírody pozitivně založení. Šíří kolem sebe vřelost a přátelství.  Jejich tvrdohlavost, jediná stránka jejich osobnosti, kterou ostatní vnímají negativně, opravdu nahání hrůzu. Jakmile se pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je odradilo. Bývají velmi tvrdohlaví a cílevědomí, do ničeho se ale nevrhají bezhlavě. Jestliže něco opravdu chtějí, uplatní svou sílu a instinkt a beze strachu jdou krok za krokem za svým cílem bez ohledu na všechny překážky. Jsou to lidé věrní a silní, zároveň ale poněkud nepřizpůsobiví. měli by se naučit více tolerovat ostatní. Jejich častou vlastností je také tvrdohlavost, díky které dokážou ve svém životě mnoho věcí prosadit.      

Partnerství a láska

Lidé narození ve znamení Buvola jsou vyrovnaní, mají velký smysl pro rodinu a doma i v práci potřebují klid. Jsou citově založení a jejich silně pozitivní vztah k domovu a rodině se může někdy projevit jako panovačnost. Jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje. I přes svou tichou povahu milují večírky a společenské události. Za svou tvrdou práci si zaslouží oddech a zábavu, která by ale neměla narušit jejich soukromí a vnitřní klid. Bývají to lidé konzervativní a opatrní. Nenávidí stěhování a nejraději žijí na jednom místě. S velkou chutí zkrášlují svůj domov a hledí přitom stejně na pohodlí i okázalost.

Romantickou lásku může Buvol zažít v náručí Kozy. Porozumění a soulad přináší partnerství s veselým Kohoutem a chytrým Hadem. Buvol dokáže zbožňovat a obdivovat Draka a Tygra, ale partnerství nebývá stálé. Nezklame jej Zajíc ani Vepř, a jestli jejich láska pomine, zůstane přátelství. Neutrální bude vztah s Koněm.

Daruješ-li člověku rybu, nakrmíš ho na den, naučíš-li ho lovit, dáš mu potravu pro celý život. (Čínské přísloví)

Buvol v roce 2020

Vcelku lze říci, že tento rok může být pro mnohé zástupce tohoto znamení velmi zajímavý a objevný. Tito lidé jsou známí tím, že se jen těžko a pomalu rozhodují a dávají věci tzv. do pohybu. V novém čínském roce budou mít spoustu příležitostí intenzivně pracovat na svém osobním i profesním životě. Zjistí, které věci, ale i lidé jsou pro ně důležití, budou muset volit, s kým a čím chtějí trávit svůj čas. Pozorní by měli být i v oblasti materiální. Než se rozhodnou k velkým výdajům, měli by si vše dobře rozmyslet, popř. se poradit s někým, kdo má v dané oblasti přehled.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

leden

Hodina jeho vlivu

01 - 03

Práce

Buvoly čeká opravdu náročný rok, zvláště v první polovině roku se opravdu nezastaví. Toto znamení bývá velmi pracovité a mnohdy pracuje i za druhé. Když něco dělají, většinou je to naplno, nehledí na čas ani věk. Jejich tělo jim napoví, kdy mají zabrzdit a najít si i čas na odpočinek, rodinu, relaxaci a koníčky. V tomto roce půjde spíše o udržení toho, co si Buvoli vybudovali, než o velký průlom a expanzi.

Zdraví a relaxace

V tomto roce by měli najít aktivity, které jim dodávají energii, z kterých mají radost. Může jít o nové, zajímavé oblasti, kterými  mohou podpořit svoje zdraví. Měli by hledat informace, zúčastnit se různých veletrhů se zaměřením na zdravý životní styl. Velkou výzvou bude i pobyt v přírodě, dovolená a víkendy, kdy by opravdu neměli pracovat, ale věnovat svůj čas odpočinku, poznávání a radostem života.

Láska

Mnoho lidí narozených v tomto znamení si bude chtít udělat pořádek v osobním životě. Měli by sami v sobě rozeznat, kdo je v jejich životě důležitý, a dát to těmto blízkým lidem dostatečně najevo. Pokud nemají partnera, může už počátek roku pro ně začít zajímavě. Určitě by se měli snažit být aktivní a také nemít „nebetyčné“ nároky na protějšek. Měli by si sami uvědomit, co mohou v partnerství sami nabídnout, chce to realistický postoj.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození