Horoskopy

31. července 2018 10:45

redakce Prima Ženy

Buvol – charakteristika znamení

Lidé ve znamení Buvola se narodili v těchto letech: 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Jsou to lidé věrní a silní, jejich povaha je vyrovnaná, ale i nepřizpůsobivá, proto lehce podléhají stereotypům a druhým se mohou zdát pomalí a těžkopádní. Na druhé straně bývají cílevědomí, vytrvalí a pracovití, ale nikdy se do ničeho nevrhají bezhlavě, protože neradi zbytečně riskují. Jakmile se však pro něco rozhodnou, uplatní svou sílu a instinkt, beze strachu jdou krok za krokem a vytrvají bez ohledu na všechny překážky, a tak často mohou zaujímat nejvýznamnější vedoucí místa v kterémkoli oboru. Nesmějí však podlehnout své nepružnosti a sklonům ke konzervativnosti. Když se však tito lidé pro něco rozhodnou, neexistuje takřka nic, co by je zastavilo nebo odradilo, jdou vpřed skálopevně rozhodnuti uspět. Buvol je většinou skromný a také vnímavý typ, který pro své blízké, přátele i partnery udělá maximum, ale měl by dostat také odezvu, pochvalu a uznání za vše, co pro své blízké udělá.

Lidé toho znamení bývají od narození vyrovnaní, mají velký smysl pro rodinu a doma i v práci potřebují klid, jsou přátelští, mírumilovní a dobře se s nimi pracuje. I přes svou uzavřenější povahu mají rádi večírky a společenské události, rádi se baví, neměli by však zapomínat ani na odpočinek a relax.

Velký horoskop na rok 2023 pro znamení Buvola

Rozdělení podle ročních elementů:

Vodní buvol 1913, 1973

Tento typ Buvola je velmi citlivý, umí naslouchat a dávat dobré rady. Je dobrým psychologem, takže dokáže skvěle odhadnout charaktery lidí a málokdy se mýlí. Snaží se dodržovat etický a morální kodex a pracovat pro blaho ostatních lidí.

Dřevěný buvol 1925, 1985

Tento typ je duchaplný a zábavný, skvěle se vyjadřuje, což mu dokáže zajistit výborné profesní uplatnění. Působí na druhé důvěryhodně a také velmi sebejistě, proto mu lidé věří a on se snaží jejich důvěru nezklamat. Má starostlivou povahu, a tak někdy může podléhat panice z materiálního nedostatku.

Ohnivý buvol 1937, 1997

Spojení ohnivého elementu dodává tomuto typu dynamiku a rozhodnost. Má většinou velké ambice a také vůdčí schopnosti, takže bývá v životě úspěšný. Pokud si ho někdo znepřátelí, může být nebezpečným protivníkem. Je houževnatý a pro sebe i své blízké se snaží zajistit vždy to nejlepší.

Zemní buvol 1949, 2009

Tito zrozenci neriskují, jsou opatrní a metodičtí. Bývají spolehliví, ale mají talent k bádání. V těchto řadách se rodí mnoho analytiků i vědců. Mohou nashromáždit značný majetek, který dokážou získat svojí tvrdou prací. Umějí druhé výborně odhadnout, proto se jim daří vybrat si dobře jak partnery, tak i přátele.

Kovový buvol 1961

Je to většinou velmi cílevědomý člověk, který má velký organizační talent. Kovový prvek mu dodává bojovnost a tvrdost, takže většinu svých cílů v životě dosáhne. Tento rys povahy mu však může přinášet problémy v osobním životě. Může podlehnout workoholismu na úkor svého osobního života a rodiny.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.