zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Kohout – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Kohouti bývají obezřetní, střízliví, konzervativní, silní, rozhodní. Jsou velmi inteligentní a pilní, často usilují o vedoucí postavení. Bývají to lidé, kteří usilovně studují a dovedou rychle sbírat a využívat informace a právě tato schopnost je hlavním zdrojem jejich úspěchu. Uvažují rychle, někdy mluví bez ohledu na možné důsledky, a vytvářejí si tak nepřátele. Bývají to nadaní řečníci a diskutéři. Jelikož úspěch do velké míry chápou jako stav, kdy mají vše, po čem touží a co si podle vlastního přesvědčení zaslouží, chovají se často sobecky a u ostatních tím vzbuzují značnou nelibost. Na druhé straně když jim na někom záleží, dokážou být velmi přátelští a pohostinní a uplatňují svoje diplomatické nadání. Dokážou také dobře ovlivňovat veřejné mínění, a získat tak lidi na svou stranu, čehož někdy také zneužívají k vlastnímu prospěchu.

Partnerství a láska

Lidé tohoto znamení se snaží emoce držet pod kontrolou, pěstují si pověst klidného až samolibého člověka odpovídajícího představě, kterou sami o sobě mají. Ve chvíli zklamání a bolesti mohou vybuchnout a bývají občas pokládáni za přehnaně kritické a popudlivé osobnosti. V nitru jsou citově založení, touží po lásce a přátelství, ale ne vždy se jim podaří získat a především udržet kvalitní partnerský vztah.

Kohouta zaujme bystrý Had, ale i mazaná Krysa a rychlý Kůň. S Tygrem bude sdílet vzájemnou vášeň, velké charisma má pro tyto zrozence také znamení Draka. Naprostým zklamáním většinou končí milostné vztahy se Zajícem, který je příliš citlivý a vztahovačný. Vepř je pro Kohouta málo akční a s Opicí může být dobrý kamarád.

Mluvením se rýže neuvaří. (Čínské přísloví)

Kohouti v roce 2020

S novým rokem přicházejí i nové výzvy, které si pečlivě naplánujte. Bude toho hodně, co musíte řešit, jak záležitosti týkající se vaší profese, tak i osobního charakteru. Možná jste nějaké věci „zametli pod koberec“, nyní je čas je řešit. Nenaložte na sebe víc, než unesete, poraďte se s lidmi, kteří vám mohou v praktických záležitostech pomoci. Osobní věci řešte s rodinou, přáteli a těmi, kteří vám mohou být nápomocni. Jen před vámi vcelku náročný rok, proto musíte myslet i na odpočinek, dovolenou a volné chvíle klidu a také o samotě. S pevnou vůlí a dobrým záměrem se vám bude i přes všechny náročné chvíle dařit.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

září

Hodina jeho vlivu

17 - 19

Práce

Již od počátku nového, čínského roku byste měli být střízliví a nenechat se zlákat žádnými zajímavými nabídkami, ať již z oblasti pracovní nebo finanční. Ti z vás, kteří zatouží po profesních změnách by měli počkat na jaro, měsíc duben nebo květen. V těchto měsících může přijít zajímavá nabídka nebo nové kontakty, které vás posunou k rozhodnutí vaše zaměstnání změnit. Během léta si dejte čas na rozmyšlenou a další pozitivní období k hledání nového místa nastává na podzim – v měsíci září, kdy můžete zaznamenat opravdový úspěch a posun, skvěle nabídky k vašemu profesnímu uplatnění.

Zdraví a relaxace

Počátek roku může tradičně přinést různé virózy, proto podpořte svůj organismus  vitamíny, také prostředky s bifi kulturami, které dokáží vyladit zažívací trakt. Během jara vám prospěje detoxikace organismu, která může mít na vaše tělo velmi blahodárné účinky, vyzkoušejte např. sílu zeleného jílu. V letních měsících si dopřejte dostatek ovoce, zeleniny i opalování, pak vás podzim zastihne ve skvělé formě.  V tomto roce byste měli celkově dbát více na prevenci a dostatek času věnovat nejen práci, ale i své fyzické schránce.

Láska

Témata vztahů, v rodině s partnerem budou v tomto roce důležitá. U mnohých dojde k zásadním řešením, přežité vztahy už nebudou mít „nárok,“ může dojít k rozchodům i rozvodům. Kohouti se pustí do úklidu i sami v sobě, budou čistit svojí minulost, negativní zkušenosti i vzorce, které jim brání k tomu, aby zažili harmonii a soulad v partnerské oblasti. Ti, kteří se chtějí seznámit, mají velkou šanci během léta a také na podzim. V závěru roku se budou věnovat spíše práci a povinnostem.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození