zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kohout – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

„Mluvením se rýže neuvaří.“

Podstatou lidí narozených v roce Kohouta je píle a schopnost jasně oddělovat prostředky a účel. Lidé narození v tomto znamení často usilují o vedoucí postavení. Bývají to nadaní řečníci, kteří usilovně studují a dovedou rychle sbírat a využívat informace, a právě tato schopnost je hlavním zdrojem jejich úspěchu. Snaží se své emoce držet pod kontrolou, avšak ve chvílích zklamání mohou vybuchnout, a bývají tak pokládáni za přehnaně kritické a popudlivé osobnosti. Uvažují rychle, někdy mluví bez ohledu na možné důsledky, a vytvářejí si tak nepřátele. V nitru jsou sice citově založení a touží po lásce a přátelství, ale ne vždy se jim je podaří získat, protože se chovají často sobecky, a u ostatních tak vzbuzují nelibost a nedůvěru.

Láska a vztahy

Kohouta zaujme bystrý Had, ale i mazaná Krysa a rychlý Kůň. S Tygrem bude sdílet vzájemnou vášeň, velké charisma má pro tyto zrozence také znamení Draka. Naprostým zklamáním většinou končí milostné vztahy se Zajícem, který je příliš citlivý a vztahovačný. Vepř je pro Kohouta málo akční a s Opicí může být dobrý kamarád.

Kohout v roce 2021

Kohouty čeká tvrdá práce, protože rok Buvola nikomu opravdu nedá nic zadarmo. Mohou k nim přicházet zajímavé pracovní nabídky, na které by měli včas reagovat, protože se nemusí opakovat. Kohouti mohou poněkud omezit svůj rušný společenský život a věnovat se spíše sami sobě, přátelům a rodině.

Měsíc vlády

září

Hodina jeho vlivu

17 - 19

Práce

Důležitou oblastí bude sebevzdělávání a studium v oblastech, které je nejen zajímají, ale které jim pomohou i v kýženém postupu v oblasti jejich práce. Budou mít dobrý pocit sami ze sebe, když dokážou rozvinout některé svoje dovednosti, lépe se naučí např. cizí jazyk nebo se vrátí ke koníčkům, které z časových nebo finančních důvodů odložili.

Zdraví a relaxace

Kohouti by měli být v novém roce opatrnější, zvláště pak na své zdraví. V případě, že se nebudou cítit dobře, určitě by si měli naplánovat různá vyšetření a preventivní prohlídky. Více času by také měli věnovat odpočinku a také nezapomínat na své koníčky a dovršit plány v oblasti jejich osobních cílů a přání.

Láska

V milostných a rodinných vztazích se nedoporučuje dělat v tomto roce rychlé závěry a rozhodnutí, kterých by mohli v budoucnosti litovat. Žijeme v náročném období, které se odráží také v našem osobním životě, proto musíme být všichni opatrnější i při vynášení různých soudů, kritik a netoleranci, zvláště pak u těch nejbližších…

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození