zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Koza – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 ,2015

Zrozenci tohoto znamení jsou  inteligentní a opatrní, bývají sice přátelští, ale neváhají dát  najevo své potřeby. Podstatou lidí narozených v roce Kozy je slušnost, nevyvolávají rádi žádné nesnáze. Jsou to dobří posluchači, kteří vyslechnou všechny strany sporu a najdou schůdné řešení.

Mají fantazii a než se do něčeho pustí, musí mít možnost si v klidu vše promyslet. Kozy mají pro ostatní dostatek chápavého soucitu, což z nich činí osoby zranitelné, a proto často trpí stresem a vnitřními obavami. Celkově jsou založené spíše intelektuálně a dávají přednost tradici před módou, zejména pokud jde o jejich oblíbené činnosti, kulturu a vaření. Kozy  bývají vynikající kuchaři s podrobnými znalostmi o jídle a víně a také výborní hostitelé, pyšní na svůj domov. Jsou tvořiví, mají fantazii, a než se do něčeho dají, měli by mít možnost vše si dobře promyslet a vyslechnout všechna stanoviska. Díky tomu vyřeší novým způsobem mnoho starých problémů, protože bez ohledu na vnější dojem jsou to lidé vysoce přizpůsobiví a v obtížných situacích výborně přežívají.

Partnerství a láska

Kozy jsou většinou lidé jemní, trpěliví, optimističtí, aktivní a plodní. Jsou známi svou moudrostí, s níž se drží zlaté střední cesty, vždy se snaží být i vůči partnerovi objektivní. Tito lidé jsou velice citliví ke svému okolí a vždy ochotně naslouchají stížnostem a smutkům svých přátel. Utrpení druhých berou vážně a posilují tak svou morální poctivost. Někdy bývají přecitlivělí a sebemenší nedorozumění zveličují, což jim přináší zbytečně partnerské problémy.

Porozumění najdou ve vztazích s Koněm, Vepřem a také Tygrem. Okouzlení, napětí a také boj zažívají ve spojení s Drakem. Nejhorší bývá láska s Buvolem, provázejí ji časté hádky a nedorozumění. Oporu mohou najít v upovídaných Opicích a citlivých Zajících.

Velké duše mají vůli, ty malé pouze přání a touhy. (Čínské přísloví)

Kozy v roce 2020

Vaše znamení čeká příjemný rok, s vládcem tohoto roku, Krysou, si rozumíte, můžete proto zažívat šťastné období, důležitá rozhodnutí naplánujte na počátek léta. Můžete zažít pozitivní změny v oblasti profesní i ve vašem soukromí. Proto i když odjedete na dovolenou, měla by být pro vás přínosem, v uvolňující náladě léta a bez pracovní zátěže můžete získat nové nápady, jak zjednodušit nebo vyplepšit svůj život i práci. V období podzimu můžete mít šance, jak mnohé změnit ke své spokojenosti. Závěr roku pro vás bude příjemný i díky finančnímu ohodnocení, které vás mile překvapí.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

červenec

Hodina jeho vlivu

13 - 15

Práce

Ti z vás, kteří chtějí radikálně změnit svoje pracovní místo, by si určitě měli počkat na období podzimu. Dejte si čas na rozmyšlenou, kterým směrem se chcete vydat. Rádi spolupracujete s ostatními a také rádi pomáháte druhým, proto si vyberte pro změny právě tyto profesní oblasti, můžete to být nově sféra služeb, sociální nebo zdravotní. V tomto roce mnozí z vás budou toužit dělat práci, která vás baví a má také smysl. Čekejte výzvy a nové možnosti, které vás posunou. Je před vámi období, které prověří vaše možnosti, a když vše dobře zvládnete, budete nejen posíleni, ale vzroste i vaše sebevědomí.

Zdraví a relaxace

V roce Krysy se pokud možno snažte vyhýbat situacím a lidem, kteří jsou „zárukou“ stresu. Nenechte se vyvést z míry, protože tím bude trpět nejen vaše psychika, ale i tělo. V důsledku přepětí můžete zažívat ve zvýšené míře problémy se žaludkem a zažíváním, zvláště pak citlivější typy vašeho znamení. Vaším problémem bývá, že často myslíte víc na druhé, než na sebe. Snažte se tento postoj trochu změnit, protože když budete v pohodě vy, dokážete druhým lidem lépe naslouchat a také pomoci. Napomáhejte svému organismu častými pobyty v přírodě, používejte bylinky na uvolnění a relax, budete více v pohodě a zvládnete i náročný podzimní a zimní čas.

Láska

Tato oblast je pro vaše znamení velmi důležitá, jestliže se vám v lásce nedaří, prožíváte to velmi intenzivně. Na počátku roku můžete zažívat nedorozumění, hádky a problémy s partnerem. I na jaře vás mohou zastihnout „emocionální bouře,“ a dohady, váš komunikační index bude na bodě nula. V létě, vám díky volným dnům, také častým pobytům v přírodě bude lépe a dojde k vašemu zklidnění a také jasným rozhodnutím. U mnohých  v důsledku nového partnerství půjde o vážné záležitosti, jako je stěhování a plánování společného života. Závěr roku již nepřinese žádná velká překvapení, spíše „status quo.“

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození