zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Koza – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1919, 1931, 1943, 1955, 1967, 1979, 1991, 2003 ,2015

„Velké duše mají vůli, ty malé pouze přání a touhy.“

Zrozenci tohoto znamení jsou jemní, trpěliví, inteligentní a opatrní. Jsou známí svou moudrostí, s níž se drží zlaté střední cesty. Bývají sice přátelští, ale neváhají dát najevo své potřeby. Podstatou lidí narozených v roce Kozy je slušnost, neradi vyvolávají nesnáze. Jsou to dobří posluchači, kteří vyslechnou všechny strany sporu a najdou schůdné řešení.

Mají fantazii a než se do něčeho pustí, musí mít možnost si v klidu vše promyslet. Kozy mají pro ostatní dostatek chápavého soucitu, což z nich činí osoby zranitelné, a proto často trpí stresem a vnitřními obavami. Celkově jsou založené spíše intelektuálně a dávají přednost tradici před módou, zejména pokud jde o jejich oblíbené činnosti – kulturu a vaření. Zrozenci Kozy bývají vynikající kuchaři s podrobnými znalostmi o jídle a víně a také výborní hostitelé, pyšní na svůj domov.

Láska a vztahy

Kozy najdou porozumění ve vztazích s Koněm, Vepřem a také Tygrem. Okouzlení, napětí a také boj zažívají ve spojení s Drakem. Nejnáročnější bývá láska s Buvolem, provázejí ji časté hádky a nedorozumění. Oporu mohou najít v upovídaných Opicích a citlivých Zajících.

Koza v roce 2021

Nejdůležitější pro Kozy je v tomto roce opatrné zacházení s finančními zdroji, protože lze očekávat zvýšené výdaje. Možná je změna adresy, stěhování nebo alespoň časté cesty, protože v tomto roce budou Kozy mobilnější než kdy jindy. Mnozí zástupci tohoto znamení mohou také propadnout obavám z budoucnosti, takže budou více šetřit a nedovolí si žádná velká vydání za nadbytečné věci.

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

červenec

Hodina jeho vlivu

13 - 15

Práce

Na místě je pečlivě hlídat všechny platby, aby nedošlo k jakémukoliv platebnímu prodlení a nepřineslo to později problémy. Úsilí, které bude směřované pro nalezení nové, lukrativnější práce, se také vyplatí, může dojít ke kvalitativnímu posunu.

Zdraví a relaxace

Koza je pohyblivé znamení, které má rádo změny, zážitky a dobrodružství, tito lidé se neradi nudí, proto by si měli v rámci možností užívat na cestách, v přírodě, na horách a v létě u vodních zdrojů. Důležitý je pro ně pohyb na čerstvém vzduchu, který jim dodá energii a zdraví.

Láska

V oblasti lásky se Kozám blýská na lepší časy, protože ostatní je dokážou náležitě ocenit. Nutná je ale otevřená partnerská komunikace, významné je v tomto směru období podzimu, zvláště pak měsíc září. Mohou sklízet úspěch a ocenění nejen u rodinných příslušníků, partnera i dětí, ale i kolegů v práci.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození