zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zajíc – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

„Moudrý může být jen ten, kdo se nepovažuje za moudrého.“

Toto znamení charakterizuje citlivost. Zajíci bývají vřelí, odolní, chytří a přizpůsobiví. Tyto vlastnosti jsou zdrojem jejich vnitřní síly a jedinečnosti.

Pro svou přátelskost, inteligenci a sebejistotu jsou lidé v tomto znamení obdivováni a vítáni všude, kde se objeví. Mohou často budit dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají i pro svou práci. Mají obdivuhodné nadání pro tvořivou práci a smysl pro detail. Tvrdě pracují, jsou manuálně zruční a často mívají tvořivé koníčky, nesnášejí zbytečné vyrušování. V práci i životě dávají přednost rovným a hladkým cestičkám. Rádi cestují a s oblibou navštěvují muzea, galerie, a doplňují si tak po celý život umělecké a kulturní vzdělání.

Láska a vztahy

Tito jedinci se nejlépe cítí ve společnosti partnera či přátel. Nejvíce si v milostných vztazích rozumí s Kozou a Vepřem. Nedorozumění mohou vznikat ve spojení s Krysou a Koněm. Vyhýbat by se měli především lidem narozeným ve znamení Kohouta a také divokým Tygrům a panovačným Drakům.

Zajíc v roce 2021

Ani pro toto znamení nepřináší nový rok snadné časy. Zajíci budou muset napnout všechny své síly a učit se trpělivosti. Nic nepůjde lehce, musí se naučit vše co nejdříve řešit a neutíkat od problémů, které je mohou přímo zavalit, což většinou dělají.

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

březen

Hodina jeho vlivu

05 - 07

Práce

Zvláště v oblasti financí mohou očekávat, že bude nutno sáhnout i do skrytých rezerv a vyrovnat schodky, což bude dáno nelehkou situací ve společnosti, problémy, které přináší dlouhotrvající pandemie. Mnoho zástupců tohoto znamení bude muset hledat nové zdroje obživy ve zcela nových pracovních oborech.

Zdraví a relaxace

Při všech starostech by neměli zapomínat na relaxaci a odpočinek, aby se dokázali odreagovat od nastřádaného stresu. Měli by upravit stravovací návyky, vynechat potraviny, které zatěžují jejich zažívací trakt, dopřát si vhodné doplňky stravy, dostatek ovoce a zeleniny. Pro toto znamení je také důležitý pohyb, nejlépe v přírodě.

Láska

Tento rok zasáhne i jejich vztahy jak na pracovišti, tak i doma. Budou muset řešit věci, které dlouho odkládali, protože jejich okolí na tom bude trvat. Může dojít k zásadním rozhodnutím, která vyřeší dlouhodobé partnerské krize, dojde k rozchodům, ale i znovuvzkříšení vztahů.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození