zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Zajíc – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

Toto znamení charakterizuje citlivost, tito lidé bývají vřelí, odolní, chytří a přizpůsobiví. Tyto vlastnosti jsou zdrojem jejich vnitřní síly a jedinečnosti.

Pro svou přátelskost, inteligenci a sebejistotu jsou lidé ve znamení Zajíce obdivováni a vítáni všude, kde se objeví. Mohou často budit dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají i pro svou práci. Mají obdivuhodné nadání pro tvořivou práci a smysl pro detail. Tvrdě pracují a jsou manuálně zruční a často mívají tvořivé koníčky, nesnášejí zbytečné vyrušování. V práci i životě dávají přednost rovným a hladkým cestičkám. Rádi cestují a s  oblibou navštěvují muzea, galerie, a doplňují si tak po celý život umělecké a kulturní vzdělání. Většinou jde o bystré lidi, kteří umějí využít svého instinktu v běžném životě, práci i lásce a díky tomu dokážou vykličkovat z jakékoliv vyhrocené situace. Nemají rádi konflikty a raději ustoupí nebo nenápadně „vezmou do zaječích“. Zajíc je zvídavé a věčně mladistvé znamení, stejně tak působí na své okolí jeho zrozenci – příjemně, nevtíravě a přátelsky.

Partnerství a láska

Zajíc je od přírody vyrovnaný, klidný a citově rezervovaný. Má obdivuhodnou schopnost vyléčit se ze všech psychických i fyzických bolestí. Lidé v tomto znamení budí často dojem odtažitých pozorovatelů a této schopnosti využívají pro svou práci básníků a spisovatelů, zabývajících se lidskými osudy. Samotu ovšem nenávidí a nejlépe se cítí ve společnosti svého partnera či přátel.

Nejvíce si v milostných vztazích a partnerství rozumí s Kozou a Vepřem. Nedorozumění mohou vznikat ve spojení s Krysou a Koněm. Vyhýbat by se měli především lidem narozeným ve znamení Kohouta a také divokým Tygrům a panovačným Drakům.

Moudrý může být jen ten, kdo se nepovažuje za moudrého. (Čínské přísloví)

Zajíc v roce 2020

Pro zástupce tohoto znamení nastává rok zajímavých zážitků a změn. Mohou přicházet nabídky v oblasti zaměstnání, dalšího vzdělávání i z oblasti osobních vztahů. To, co je pro Zajíce důležité, je nebát se změn. Toto znamení je poměrně plaché a málo si důvěřuje, proto by mělo zapracovat především na svém sebevědomí a také rozhodnosti. Určitě pro všechny lidi tohoto znamení bude zásadní najít pravou míru mezi povinnostmi, prací a odpočinkem, časem na rodinu a přátele, koníčky a užívání si radostí života.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

březen

Hodina jeho vlivu

05 - 07

Práce

Tito jedinci by si měli v novém roce uvědomit, co opravdu chtějí, jaká pracovní oblast je láká, ale také jaké jsou jejich reálné možnosti. V  novém roce si také budou muset Zajíci zpracovávat vztah k materiálnímu světu a financím, protože většina zástupců tohoto znamení má k penězům trochu „bohémský“ vztah, zvláště pokud jde o hospodaření s nimi. Budou si vybírat z různých profesních možností a mnozí se mohou posunout k větší samostatnosti a pracovní nezávislosti.

Zdraví a relaxace

Toto znamení má subtilnější psychiku a musí více šetřit se svou energií. Proto se pro ně nehodí různé náročné, sportovní aktivity a přílišná fyzická zátěž. Pro uvolnění nervového napětí mohou využít různé „východní techniky,“ jako je jóga nebo či-kung. V novém roce by měli tito jedinci dbát především na psychickou pohodu a vyrovnanost, protože podstatou většiny zdravotních potíží jsou psychosomatické poruchy, a právě toto citlivé znamení mívá velké výkyvy nálad a trpí emocionálními propady. Měli by upravit svůj jídelníček, přednost dát zelenině, ovoci, lehčím masům doplňovat vhodné vitamíny i minerály.

Láska

Tento rok bude zajímavý zvláště pro ty, kteří jsou sami a chtějí to změnit. Jejich dobrou povahovou stránkou je trpělivost a určitá dávka diplomacie a taktu. S tímto vybavením ve vztazích s druhými vyjdou, nesmí ale ustupovat ze svých „pozic.“ V partnerském životě se mohou objevit problémy koncem jara, ale nepůjde o razantní, zásadní změny. Zajíc se většinou snaží vše vyřešit tím, že ustoupí. Zkoušky mohou přijít koncem léta, kdy budou muset využít notnou dávku pochopení a tolerance vůči partnerovi, jen tak bude závěr roku klidný.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození