zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Had – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

„Člověk, který má pravdu, nepotřebuje zvyšovat hlas.“

Hadi bývají pasivní intelektuálové, kteří rozvážně a pečlivě spřádají své plány a čekají na vhodnou chvíli. Had působí dojmem klidného a pomalého tvora, je ostražitý, inteligentní, má pevnou vůli a může být i nebezpečný, protože útočí znenadání. Dovede tvrdě pracovat, zřídkakdy však zastává vysoké funkce, spíše se drží v pozadí. Umí se ovládat a jeho instinktivní a břitký úsudek má nad ostatními neuvěřitelnou moc. Tito lidé dokážou pečlivě skrývat své emoce a střeží si své soukromí, takže ostatní je mohou považovat za chladné a odtažité. Ve skutečnosti mají velkou potřebu přátelství, morální podpory a lásky, která je pro ně nepostradatelným zdrojem energie a síly. Jsou to umělecky založení a tvořiví lidé milující kulturu, zejména hudbu a tanec. Pokud jde o vkus, jsou spíše konzervativní a nepotrpí si na žádné výstřednosti.

Láska a vztahy

Inteligentní Had potřebuje protějšek na úrovni, proto je pro něj dobrou volbou Kohout nebo pracovitý a schopný Buvol. Budou ho také fascinovat Draci, ale láska jim většinou dlouho nevydrží. Stálé napětí bude ve spojeních s Opicí a Tygrem, zcela vyhnout by se měl Vepřům.

Had v roce 2021

Toto znamení čeká rok, který nepřinese velké změny, spíše posune vpřed to, co už bylo dříve rozehráno. Lze říct, že půjde o rok, kdy by tito zrozenci měli střádat svoje síly, nedělat velká rozhodnutí, která mohou ovlivnit jejich budoucnost.

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

květen

Hodina jeho vlivu

09 - 11

Práce

Čínská astrologie doporučuje Hadům, aby byli pozorní na větší výdaje, aby se nezatížili velkými půjčkami, aby nepodlehli výhodným nabídkám. Ani v práci by neměli chtít velké změny, v jejich případě by se mohlo stát, že narazí.

Zdraví a relaxace

Hadi by se měli snažit o pozitivní naladění, které do jejich života přinese změny, jež uvítají. Může se to týkat nejen jejich psychického zdraví, ale především fyzické kondice. Mají více posilovat a otužovat svoje tělo, dopřát si dostatek spánku, kvalitní stravy i pohybových aktivit, které je baví.

Láska

Nebudou se nudit ani v partnerském životě, i zde bude docházet k nedorozuměním a napětí, proto by se Hadi měli snažit jednat korektně a vážit každé vyřčené slovo. Pozornost i svůj čas by měli více věnovat přátelům, rodině, dětem i partnerovi, zapomínat by neměli ani na svůj volný čas a oblíbené koníčky.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození