zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Had – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Hadi bývají pasivní intelektuálové, kteří rozvážně a pečlivě spřádají své plány a čekají na vhodnou chvíli. Had působí dojmem klidného a pomalého tvora, je ostražitý, inteligentní, má pevnou vůli a může být i nebezpečný, protože útočí znenadání. Dovede tvrdě pracovat, zřídkakdy však zastává vysoké funkce, spíše se drží v pozadí. Umí se ovládat a jeho instinktivní a břitký úsudek má na ostatní neuvěřitelnou moc. Tito lidé dokážou pečlivě skrývat své emoce a střeží si své soukromí, takže ostatní je mohou považovat za chladné a odtažité.  Ve skutečnosti mají velkou potřebu přátelství, morální podpory a lásky, která je pro ně nepostradatelným zdrojem energie a síly. Jsou to umělecky založení a tvořiví lidé, milující  kulturu, zejména hudbu a tanec. Pokud jde o vkus, jsou spíše konzervativní a nepotrpí si na  žádné výstřednosti.

Partnerství a láska

Lidé ve znamení Hada pečlivě skrývají své emoce a ambice, střeží si své soukromí, a jelikož jim nezáleží na tom, zda přitahují pozornost, okolí je mylně považuje za chladné a odtažité bytosti. Ve skutečnosti bývají vřelí, přátelští a soucitní. Dlouhé cesty a časté stěhování je rozčilují. Dávají přednost domovu, jsou hluboce připoutáni ke svým dětem a rodině.

Inteligentní Had potřebuje protějšek na úrovni, proto je pro něj dobrou volbou Kohout nebo pracovitý a schopný Buvol. Budou je také fascinovat Draci, ale lásky jim většinou dlouho nevydrží. Stálé napětí bude ve spojeních s Opicí a Tygrem, zcela vyhnout by se měli Vepřům.

Člověk, který má pravdu, nepotřebuje zvyšovat hlas. (Čínské přísloví)

Hadi v roce 2020

Práce a zdraví budou hlavními tématy nového roku a také největšími zkouškami. Bude nutné dát do pořádku vztahy s kolegy i s nadřízenými, v případě, že se nesetkají s pochopením, měli by přemoci svoje obavy a strach a hledat si lukrativnější zaměstnání. Stejně tak v oblasti zdraví bude hodně důležité sledovat „řeč těla“ a v případě problémů navštívit lékaře. Hadi by se neměli vyhýbat ani preventivním prohlídkám, předejdou tak zbytečným problémům, které mohou pak dlouhodobě řešit. Celkově lze říci, že půjde o rok, kdy budou muset udržet to, co mají, nepůjde o velký posun a boom v žádné oblasti, ať již v profesní, nebo milostné.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

květen

Hodina jeho vlivu

09 - 11

Práce

Tito zrozenci chtějí být volní a nezávislí, určovat si sami svůj profesní život, neradi se podřizují autoritám. Tato cesta však není pro každého, musí se učit disciplíně a tvrdé práci, kdy se nehledí na čas. V roce kovové Krysy budou mít mnoho příležitostí k rozvoji a posunu v profesní sféře, ale jen za cenu tvrdé práce, nic jim tzv. nespadne samo do klína. Vhodné podmínky k rozvoji přijdou v měsíci květnu, Hadi by měli být připraveni k zásadním rozhodnutím. Budou také muset více spolupracovat s ostatními, být více důvěřiví a otevřít se novinkám v profesní oblasti. Většina zásadnějších změn se odehraje v druhé polovině roku.

Zdraví a relaxace

Důležité pro Hady bude věnovat pozornost různým technikám, které uvolňují, brání stresu a přivádí člověka k lepší koncentraci. Mohou to být i dynamičtější sporty pro uvolnění napětí. Velmi důležitá, zvláště pro starší ročníky bude celková změna jejich životního stylu, více pohybu, nejlépe v přírodě a také prověření stravovacích návyků. Náročným obdobím může být přechod zimy do jara, pro posílení organizmu se doporučuji bylinky ze „zelené lékárny,“ různé směsi detoxikačních čajů a prostředků, které dokáží zvýšit imunitu celého těla, jen tak se budou cítit ve svém těle dobře.

Láska

I při velké pracovní vytíženosti by se měli Hadi snažit strávit více času se svými blízkými. Svůj čas by měli věnovat  nejen rodině, ale  přátelům. Dařit by se těmto zrozencům mělo v období dubna a května, kdy je velká pravděpodobnost, že dokáží otevřít svá srdce a být více aktivní při hledání vhodného partnerského protějšku. U zadaných Hadů může na jaře dojít k životnímu rozhodnutí – jako je sňatek, společné investice do bydlení nebo také plánování potomka. U vztahů, které jsou přežité a nefunkční mohou udělat ráznou tečku. Také v období léta a podzimu budou hlavním tématem tohoto znamení vztahy, láska a rodina.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození