zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Opice – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

„Čím více milujeme své přátele, tím méně jim lichotíme. Čím méně je milujeme, tím více jim lichotíme.“

Podstatou lidí narozených v tomto znamení je nezkrotnost. Jsou energičtí fyzicky i duševně a často se nedovedou ve svých vášních ovládat. Tam, kde je Opice, se vždycky něco děje, jsou to vůdčí typy, ale jen neradi přiznávají vlastní chyby, a tak ze všeho raději viní ostatní.

Lidé narození v roce Opice jsou chytří, rychlí, zábavní a smyslní. Mají divoký, rtuťovitý temperament a mohou být neuvěřitelně nepořádní a neukáznění. Nervozita, nadměrná aktivita a nedostatek trpělivosti jsou důvodem, proč se Opice často vystavují nejrůznějším nebezpečím, a ohrožují tak své šance na úspěch. I přes svou vrozenou netrpělivost si dělají velké plány, organizují nejrůznější události a ovládnou vždy každý večírek. Obvykle příliš neutrácejí, ale vzhledem k četným koníčkům a zájmům ani moc neušetří.

Láska a vztahy

Nejlepším partnerem pro toto znamení je Drak, většinou naleznou vzájemné zalíbení také s Krysou. Ocenit mohou trpělivost a také obdiv znamení Vepře a Hada, také Zajíc mívá pro Opice pochopení. Neutrální bývá vztah s Koněm a Kohoutem. V přátelském, ale i pracovním vztahu je bude podporovat Buvol. Naprostou katastrofou může skončit láska s Tygrem.

Opice v roce 2021

Pro Opice nastává průměrný rok, který nepřinese mnoho změn. Doporučuje se nezačínat žádné velké projekty nebo zásadní životní změny, spíše opatrně zkoumat, co jejich plány mohou v budoucnu přinést.

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

srpen

Hodina jeho vlivu

15 - 17

Práce

Pozornost by Opice měly zaměřit na svoje finance, neměly by přeceňovat svůj vlastní odhad a v důležitých věcech se raději obrátit na odborníky. Dostatek času by se měli zrozenci tohoto znamení snažit využít na rovnoměrné dělení času mezi prací a odpočinkem.

Zdraví a relaxace

I v rámci omezení, která přinesla pandemie, by si lidé narození v tomto znamení měli najít aktivity, které je nejen těší, ale nabíjejí je i pozitivní energií a radostí. Prospěje jim sport, vycházky a aktivity, které spojí s rodinou dětmi a partnerem. Tělesné zdraví mohou podporovat prostředky ze zelené lékárny, dostatek vitamínů z ovoce, zeleniny atd.

Láska

Dařit se těmto lidem může v oblasti partnerství, kde může dojít k upevnění, zklidnění rodinného klimatu. Někteří zrozenci Opice mohou plánovat přírůstek do rodiny a také vylepšení stávajícího bydlení. Přichází klidnější období, kdy by jejich pozornost měla být zaměřena do jejich nitra a více času by měli věnovat sobě i své rodině.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození