zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Opice – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Tito lidé jsou energičtí fyzicky i duchovně a často se nedovedou ve svých vášních ovládat. Tam, kde je Opice, se vždycky něco děje, jsou to vůdčí typy, ale jen neradi přiznávají vlastní chyby, a tak ze všeho raději viní ostatní. Lidé narození v roce Opice jsou chytří, rychlí, zábavní a smyslní. Mají divoký, rtuťovitý temperament a mohou být neuvěřitelně nepořádní a neukáznění. Nervozita, nadměrná aktivita a nedostatek trpělivosti jsou důvodem, proč se Opice často vystavují nejrůznějším nebezpečím, a ohrožují tak své šance na úspěch. I přes svou vrozenou netrpělivost si dělají velké plány, organizují nejrůznější události a ovládnou vždy každý večírek. Obvykle příliš neutrácejí, ale vzhledem k četným koníčkům a zájmům ani moc neušetří. Jestliže se nudí v práci nebo v partnerství, nikdo a nic nedokáže udržet jejich pozornost a zájem

Partnerství a láska

Tito lidé zůstávají po celý život nadšení jako děti. Jsou k ostatním bezprostřední a nemají rádi žádné složité vazby. Rádi se baví, proto dávají přednost partnerům a také přátelům, kteří je dokážou rozesmát, protože nesnášejí nudu. Také se těžko rozhodují pro pevný vztah, nemají rádi závazky, protože nejsou příliš rodinnými typy. Raději žijí svobodný životem, milují společnost a večírky, kde se mohou před ostatními předvádět. Bývají lepšími přáteli než partnery, i když samozřejmě existují výjimky.

Nejlepším partnerem pro toto znamení je Drak, většinou naleznou vzájemné zalíbení také s Krysou. Ocenit mohou trpělivost a také obdiv znamení Vepře a Hada, také citlivý Zajíc mívá pro Opice velké pochopení. Neutrální bývá vztah s Koněm a Kohoutem. V přátelském, ale i pracovním vztahu je bude vždy podporovat Buvol. Naprostou katastrofou může skončit láska s Tygrem.

Čím více milujeme své přátele, tím méně jim lichotíme. Čím méně je milujeme, tím více jim lichotíme. (Čínské přísloví)

Opice v roce 2020

Vaše znamení se může radovat, nastává velmi dobrý rok, protože Krysa je váš dobrý kamarád. V tomto roce proto můžete dokázat mnohé, ale je nutná koncentrace a důslednost, která ale není vaší nejsilnější stránkou. Sami si nastavte rovnováhu mezi prací, kariérou a pozorností a péčí o vaše nejbližší, rodinu a přátele. Zapomínat byste neměli ani na své koníčky, studium a čas, který strávíte o samotě, v klidu, který budete v novém roce opravdu potřebovat. Vcelku lze říci, že půjde o rok posunu, lépe se vám bude dařit během léta a v druhé polovině roku.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

srpen

Hodina jeho vlivu

15 - 17

Práce

Na nedostatek práce a různých profesních plánů si nebudete naříkat. Před vámi je náročný, ale velmi dobrý rok, musíte jen posílit volní schopnosti, nejen vykročit, ale také dojít do vytýčeného cíle. Opomenout byste neměli ani profesní rozvoj, zaměřte svojí pozornost na další vzdělávání a studium v oblastech, které vám pomohou k lepšímu místu a posunu ve vaší kariéře. Z celého roku nejlépe se vám bude dařit koncem léta a na podzim, jestliže plánujete změny, jako je hledání nového zaměstnání, posílení stávající pozice, zvýšení platu nebo zviditelnění a úspěch v práci, plánujte a jednejte právě v tomto období.

Zdraví a relaxace

Buďte opatrní s výdejem energie, zvláště v prvním měsíci nového čínského roku to zbytečně nepřehánějte s fyzickými aktivitami, dopřejte si více odpočinku, třeba někdy v teplých krajích. Nechte se rozmazlovat – dopřejte si voňavé masáže celého těla, např. čokoládovou, medovou. K tomu, abyste se cítili dobře vám pomůže i sauna a solárko, také koupele a časté sprchování, které rozproudí vaší energii. Přidávejte do svého jídelníčku co nejvíce vitamínu C, pokud možno v přírodní formě, k dobrému zažívání vám pomohou také červené grepy. Pro podporu vašeho nervového aparátu, zvláště v období jara a zimy vám pomůže konzumace pšeničných otrub, salátů a kakaa, protože obsahují dostatek hořčíku, který zklidní vaše nervy.

Láska

U mnohých Opic je na čase dát milostný život do pořádku, rozmyslete si pečlivě, co v oblasti vztahů očekáváte a zkuste si o tom s partnerem promluvit. V případě, že jste sami a hledáte láskyplnou náruč, bude se vám dařit v létě, kdy můžete nejlépe „ulovit“ partnera, s kterým se budete cítit opravdu skvěle. Buďte aktivní, choďte do společnosti, můžete potkat i někoho z minulosti, s kterým si můžete rozumět. V tomto roce se vám bude dařit, chce to jen aktivitu, upřímnost a otevřenost novým  zážitkům, což pro vaše znamení nebude problém.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození