zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Krysa – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Lidé narození v roce Krysy jsou činorodí a bystří a často zaujímají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysa bývá někdy prospěchářská a skrývá svoje pohnutky a cíle a dokáže také dobře manipulovat s ostatními. Tito zrozenci milují život a dokážou si užívat materiálních rozkoší, které život skýtá. Mají rádi společnost a nezkazí žádnou legraci. Rádi nakupují a libují si v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost. Dokážou si vážit přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabízejí pomoc a radu.

Partnerství a láska

Lidé narození v roce Krysy působí navenek vyrovnaně, klidně a svou zralostí okouzlují okolí. Je to dáno částečně jejich přirozenou uvážlivostí. Pod touto maskou, ve svém nitru však podléhají emocím a stresům a ovládá je pocit skryté nespokojenosti. I ve společnosti se občas stáhnou do kouta, aby je nikdo nerušil v jejich úvahách. Jsou romantičtí a velmi společenští. Potřebují kolem sebe neustále cítit přátelství a lásku, a právě proto bývají sentimentální a zranitelní.

Nejlepšími partnery jsou Draci a Opice, jde o přátelské i milenecké pouto, které je silné. Přátelství a spolupráce se doporučuje se znamením Kohouta a Zajíce a Hada. Neutrální volbou je láska s Vepřem nebo Buvolem a Psem. Láska s Koněm a Tygrem přináší velké napětí a problémy.

I cesta tisíc mil dlouhá začíná prvním krokem (Čínské přísloví)

Krysy v roce 2020

Rok jejich vlády bude pro tyto zrozence náročný v pozitivním i negativním směru. Hodně bude záležet na jejich psychické i fyzické kondici, jak budou odolní vůči výzvám, které přijdou. Tok života v tomto období jejich vlády je může uvrhnout do složitých situací, kdy budou muset volit, a to jak v oblasti pracovní, tak i osobní. Velmi důležitý pro ně bude společenský život, nové kontakty, jak pro sféru profesní, tak i přátelskou a milostnou.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

prosinec

Hodina jeho vlivu

23 – 01

Práce

Krysám prospěje, pokud se zamyslí nad svojí profesní dráhou a stanoví si jasné priority. Možností bude hodně, nabídky na spolupráci, nové pracovní možnosti, ale i změny v oblasti podnikání bude nutno třídit. Na jaře bude období, kdy se mnoho věcí dá do pohybu a tito zrozenci se „ani nezastaví.“ Užijí si klidného léta, pokud dokonči svá rozhodnutí, a nové příležitostí přicházejí v období podzimu. Mnozí mohou udělat zásadní změny, které je posunou tam, kam chtěli. Budou mít také štěstí na výhodné investice a finanční prosperitu. Lze říci, že těm, kdo se budou snažit, bude štěstí opravdu přát.

Zdraví a relaxace

Mohou také zažít pozitivní změny, je důležitá prevence, cvičení, pohyb na čerstvém vzduchu a také změna stravovacích návyků. Je mnoho odborníků, na které se lze obrátit s konkrétními problémy. Bude dobré vyzkoušet také alternativní způsoby léčení a harmonizace organismu. Samotnou kapitolou bude jejich psychika, při náročném roce vlády tohoto znamení bude všudypřítomný stres a velké nároky na čas, rozhodování atd. Je důležité, aby si tito zástupci našli nějaké relaxační techniky, které dokáží vyladit jejich psychiku.

Láska

V oblasti vztahů, rodiny a lásky bude tento rok zlomový. Mnozí dokáží udělat zásadní změny a rozhodnutí, které jejich život ovlivní na dlouhou dobu. V případě, že hledají partnera, neměli by se i při velmi náročném období vyhýbat společenskému životu a seznamování. Možný je u mnoha mladších ročníků vstup do manželství a také touha po rodině a dětech. I v této oblasti by se mělo většině Krys v roce jejich vlády dařit.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození