zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Krysa – Roční čínský horoskop (2022)

Ročníky 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Lidé narození v roce Krysy jsou schopní a často mají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností, a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysa bývá někdy prospěchářská a skrývá svoje pohnutky a cíle a dokáže také dobře manipulovat s ostatními. Tito zrozenci milují život a dokážou užívat materiálních rozkoší, které život skýtá. Mají rádi společnost a nezkazí žádnou legraci. Rádi nakupují a libují si v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost. Dokážou si vážit přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabízejí pomoc a radu.

Láska a partnerství

Nejlepšími partnery pro Krysy jsou Draci a Opice, jde o přátelské i milenecké pouto, které je silné. Přátelství a spolupráce se doporučuje se znamením Kohouta, Zajíce a Hada. Neutrální volbou je láska s Vepřem, Buvolem a Psem. Partnerství s Koněm a Tygrem přináší velké napětí a problémy.

Krysy v roce 2022

V obecné rovině lze říct, že rok Tygra bude dobrý, jen velmi intenzivní, se spoustou výzev, a to ve všech důležitých životních oblastech. Krysy mohou konečně ve svém životě uvítat změny, které však nepřijdou samy, musí se zasloužit o jejich uskutečnění nejen ve snech, ale i v reálném životě.

Měsíc vlády

prosinec

Hodina jeho vlivu

23 – 01

Práce

V pracovní oblasti se Krysy budou snažit o prosazení, energie Tygra jim dodá určitou míru bojeschopnosti a touhu uspět v profesní oblasti nebo vlastním podnikání. Krysy by měly být velmi opatrné, aby si nepřivodily problémy a finanční ztráty. Bude nutné dát do pořádku různé dokumenty, vyřizovat neprodleně důležité věci s úřady, vyhnout se zbytečným problémům s placením různých půjček. Rok Tygra je pro toto znamení výzvou, jak dokážou ve svém životě zvládnout příliv nečekaných změn, které neplánovali.

Zdraví a relaxace

Lze říct, že Tygr a Krysa nejsou největšími kamarády, proto budou jedinci pod vládou tohoto znamení zažívat napětí, stres a také nutnost větších výkonů. Krysy si musí hlídat především svoji nervovou soustavu. Nepřetěžovat se, naučit se odpočívat, dopřát si chvilky soukromí pobývat více v přírodě. Prospěje jim i více pohybu a rozšíření jídelníčku o zdravé potraviny. Mohou to být výrobky ekologického zemědělství, také různé doplňky stravy, hořčík, vitamíny A a B.

Láska

Rok Tygra s sebou nese bojovnost, úsilí, které však nelze přenášet do partnerských vztahů. Zástupci tohoto znamení se budou muset učit více diplomatickému jednání a toleranci. V rodinném a osobním životě by měli toužit po utužení vztahů, jistotách, po klidném rodinném přístavu a mohli by udělat velký krok – soužití s partnerem korunovat i svatbou. Mnohá rozhodnutí mohou padnout i v oblasti plánování potomků a v pevnějších vztazích s plánováním společné budoucnosti. Když vše nepůjde tak, jak si představují, mohou být Krysy podrážděné a přenášet napětí i domů.  

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození