zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Krysa – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

„I cesta tisíc mil dlouhá začíná prvním krokem.“

Lidé narození v roce Krysy jsou schopní a často mají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností, a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysa bývá někdy prospěchářská a skrývá svoje pohnutky a cíle a dokáže také dobře manipulovat s ostatními. Tito zrozenci milují život a dokážou užívat materiálních rozkoší, které život skýtá. Mají rádi společnost a nezkazí žádnou legraci. Rádi nakupují a libují si v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost. Dokážou si vážit přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabízejí pomoc a radu.

Láska a vztahy

Nejlepšími partnery jsou pro Krysy Draci a Opice, jde o přátelské i milenecké pouto, které je silné. Přátelství a spolupráce se doporučuje se znamením Kohouta, Zajíce a Hada. Neutrální volbou je láska s Vepřem, Buvolem a Psem. Partnerství s Koněm a Tygrem přináší velké napětí a problémy.

Krysy v roce 2021

Je jisté, že Krysy si v tomto roce odpočinou, po roce své vlády budou sklízet právě to, co zasely. Mohou stavět na základech, které si připravily. Lze říct, že je čeká příjemný rok, kdy mohou rozmnožit své zisky, splatit dluhy, umořit půjčky atd. 

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

prosinec

Hodina jeho vlivu

23 – 01

Práce

V pracovní oblasti Krysy může čekat postup nebo zvýšení platu. Mohou vyvstat otázky, co důležitého mohou změnit pro spokojenost a naplnění v profesní sféře. Čeká je spousta rozhodnutí, která je mohou vést k větší prosperitě a spokojenosti. Pozor však, Krysy jsou rozhazovačné, proto by se měly naučit více šetřit.

Zdraví a relaxace

Důležitá oblast, na kterou by lidé narození v tomto znamení neměli zapomínat, je zdraví, měli by proto věnovat zvýšenou pozornost prevenci a také aktivnímu pohybu a relaxaci. Neměli by také podceňovat různé zdravotní problémy a určitě by je měli řešit s odborníky.

Láska

V rodinném a osobním životě by měli zažívat pohodu a utužení vztahů, mohou zatoužit i po klidném rodinném přístavu a udělat „velký krok“ a soužití s partnerem korunovat i svatbou. Mnohá rozhodnutí mohou padnout i v oblasti plánování potomků a v pevnějších vztazích s plánováním společné budoucnosti.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození