Velký čínský horoskop na rok 2023: KRYSA. Jak se jí bude dařit v práci, lásce i zdraví?

Před námi je rok vodního Zajíce. Zajíc je podle čínské mytologie vyvoleným znamením, sám Buddha jej kvůli jeho nezištnosti a dobromyslnosti vyzdvihl na samotný Měsíc. Od té doby můžeme pozorovat siluetu zajíce při každém úplňku a věřit, že láska a soucit vyhrávají nad lží a nenávistí. Jak se bude v roce Zajíce dařit bystrým a inteligentním Krysám?

Lidé ve znamení Krysy se narodili v letech 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020. Co je čeká v roce 2023, tedy v roce vodního Zajíce, který začíná 22. ledna 2023 a končí 9. února 2024?

  • Toto znamení odpovídá astrologickému znamení Střelce
  • Měsíc jeho vlády: prosinec
  • Hodina jeho vlivu: 23–01

Lidé narození v roce Krysy jsou schopní a často mají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností, a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysa bývá někdy prospěchářská a skrývá svoje pohnutky a cíle a dokáže také dobře manipulovat s ostatními. Tito zrozenci milují život a dokážou si užívat materiálních rozkoší, které život skýtá. Mají rádi společnost a nezkazí žádnou legraci. Rádi nakupují a libují si v náznacích luxusu a pohodlí. Okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost. Dokážou si vážit přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabízejí pomoc a radu.

Charakter Krysy podle vládnoucího elementu

Vodní krysa – 1912, 1972

Je nejcitlivější, mívá tvůrčí schopnosti, může být umělecky nadaná, je také dobrou společnicí. Má velkou intuici, ale také nestálou povahu, není snadné ji „chytit“ a založit s ní domov, protože má ráda dobrodružství a změnu.

Dřevěná krysa – 1924, 1984

Tato zástupkyně krysího znamení je pracovitá a bystrá, dokáže rychle odhadnout oblasti, ze kterých bude mít prospěch. Může být úspěšná, ale nesmí podléhat obavám z nedostatku a neúspěchu. Je velmi společenská, ráda se baví i cestuje.

Ohnivá krysa – 1936, 1996

Ohnivý element dodává Kryse dynamickou a vášnivou povahu. Tito lidé jsou stále v pohybu, stále něco řeší, i za druhé. Mají touhu se zviditelnit a něco dokázat, a to někdy za každou cenu, na úkor druhých, takže se někdy může projevit i bezohledná stránka jejich povahy.

Zemní krysa – 1948, 2008

Předvídavá, opatrná a vážná, tak lze charakterizovat tuto zástupkyni krysího znamení. Lze říci, že ze všech Krys je nejméně akční, nerada riskuje a pouští se jen do věcí, ze kterých je předem zaručený zisk. Je zodpovědná a starostlivá a o „své“ lidi se vždy dobře postará.

Kovová krysa – 1960, 2020

Zástupkyně tohoto elementu je bojovná a dokáže si jít za svým. Je šarmantní a společenská a touží hrát všude prim. Má velké ambice a pouští se i do projektů, ve kterých nemusí mít vždy úspěch. Mohou ji také trápit vnitřní rozpory, a tak častěji podléhá lítosti nebo depresím.

Rok 2023 pro znamení Krysy

Po roce vlády Tygra, který byl pěkně náročný, se znamení Krysy může těšit na odpočinek. Vládce tohoto roku Zajíc je klidné a mírné znamení, a to se odrazí i v roce jeho panování. Je sice plachý, ale má rád společnost a bývá ostatním prospěšný. Proto je dobrým doporučením pro znamení Krysy, aby vyhledávalo co největší okruh známých, přátel a kolegů a bylo neustále v epicentru dění, protože jen tak uhájí své pozice, které si muselo v loňském roce Tygra pracně získat.

Práce

Ani v tomto roce nepůjdou věci snadno, ale je důležité zvolit zcela jinou taktiku, ne boj, ale dohody a příměří. Tyto chytré zástupkyně čínského horoskopu mají někdy tendenci ostatní tak trochu podceňovat, což se jim nemusí vyplatit. Měly by se snažit nejen získávat informace, ale věnovat dostatek času i vzdělávání a studiu, tak aby si udržely profesní kredit. Poslechnout si názory druhých lidí se vždy vyplatí, proto by si měla Krysa vyslechnout radu těch, kterým věří, ušetří si tak zbytečné starosti a problémy. Toto znamení je pracovité, tvořivé a také vynalézavé. V roce Zajíce může některá ze svých nadání uplatnit a prosadit se v oblasti, po které dlouho pokukuje.

Zdraví

V oblasti zdraví je nutné být opatrnější na skladbu jídla, tento rok má klidnější vibrace, proto by Krysy mohly podlehnout hromadění a zásobování své lednice a spíže, což se může neblaze odrazit na jejich fyzické hmotnosti. Je zcela jisté, že přibrat kila není žádný problém, ale vždy je těžké se jich zbavit. Proto je pro Krysy důležitý dostatečný pohyb a fyzická práce.

Neměly by však své aktivity přehánět, ale spíše se naladit na energie tohoto roku, které jsou přátelské a spolupracující. Neměly by zapomínat na společnost blízkých lidí a měly by si užívat radosti ze společně stráveného času.

Láska

V této důležité oblasti života se Krysám nebudou dít žádné velké bouře a změny, protože rok Zajíce s sebou většinou nepřináší velká dramata. Nezadaní mohou najít nový objekt lásky a přízně a zamilovat se. Chce to možná jen změnit prostředí, poohlédnout se po jiném způsobu seznamování. Najít spřízněnou duši není lehké, ale ti, kteří budou mít snahu, určitě uspějí.

NEJ roku 2023 pro znamení Krysy

  • Nejlepší čas pro znamení Krysy je v květnu a červnu, kdy můžete nalézt nejen nové obchodní kontakty, ale i lásku.
  • Budete-li potřebovat radu nebo pomoc, obraťte se na Buvola. Lásku a něžné přátelství najdete v náručí lidí, kteří se narodili ve znamení Opice.
  • Vcelku půjde o rok příjemný, kdy sice Krysa nebude mít ustláno na růžích, ale veškerá její snaha a úsilí v kterékoliv oblasti se jí vyplatí a přinese uspokojivé výsledky.

Rok 2023 pro všechna znamení najdete ZDE:

Horoskopy pro všechna další znamení čínského horoskopu najdete ZDE:

Zdroj: Autorský text astroložky a kartářky Věry Várady

Sdílejte článek
Štítky zdraví láska práce čínský nový rok znamení čínského zvěrokruhu čínský horoskop 2023 Krysa rok vodního Zajíce

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 2. 2024

Zklamání z významné veřejné osobnosti, kterou jste vždy obdivovali, by dnes mohlo způsobit etickou krizi, Berani. Možná se přistihnete, že pochybujete o svých názorech a hodnotách, které jste po většinu života přijímali bez pochybností. Mějte na paměti, že je to vlastně zdravý proces. Do zítřka se pravděpodobně smíříte sami se sebou a mezitím byste měli trochu dospět. Vydržte!

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.