Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Krysa – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008

Vodní krysa – 1912, 1972

Dřevěná krysa – 1924, 1984

Ohnivá krysa – 1936, 1996

Zemní krysa – 1948, 2008

Kovová krysa – 1960

Lidé narození v roce Krysy jsou činorodí a bystří a často zaujímají vedoucí postavení. Krysy bývají zvídavé, duchaplné a tvořivé a nejlépe se realizují v oblastech spojených s výživou a půdou. Často se spoléhají jen samy na sebe, a proto by se měly naučit využívat svých komunikačních schopností, a získávat tak podporu i od svého okolí.

Krysa bývá někdy prospěchářská a skrývá svoje pohnutky a cíle a dokáže také dobře manipulovat s ostatními. Tito zrozenci milují život a dokážou si užívat materiálních rozkoší, které život skýtá. Mají rádi společnost a nezkazí žádnou legraci. Rádi nakupují a libují si v náznacích luxusu a pohodlí, okouzlují je hezké věci, elegantní restaurace, tanec, hudba a dobrá společnost. Dokážou si vážit přátelství a svým přátelům a partnerům vždy velkoryse nabízejí pomoc a radu.

Nejlepšími partnery jsou pro Krysy Draci a Opice, jde o přátelské i milenecké pouto, které je silné. Přátelství a spolupráce se doporučuje se znamením Kohouta, Zajíce a Hada. Neutrální volbou je láska s Vepřem, Buvolem a Psem. Partnerství s Koněm a Tygrem přináší velké napětí a problémy.

Krysy v roce 2019

Tento rok přináší Krysám posun, jen musejí mít záměr a cíl, za kterým půjdou. Neměly by se rozptylovat detaily a maličkostmi, které je budou odvádět od podstatných věcí. Energie roku Vepře přináší štěstí v oblasti hmotných statků a ukotvení, což zástupci tohoto znamení jistě uvítají. Mohou zvelebovat své domácí zázemí, dát do pořádku svoji finanční situaci, ale i více myslet na svoji fyzickou kondici a v náročném shonu nového roku nezanedbávat péči o sebe. Utužovat by měli i přátelské a rodinné svazky, jestliže se svým blízkým příliš nevěnovali, určitě to mohou v přátelské energii roku Vepře napravit. Zapomenout by neměli ani na své koníčky, zvyšování své kvalifikace návštěvou různých kurzů, škol atd., protože tento rok přeje informacím, sdružování a také novým projektům a možnostem, jak se výrazně posunout k tomu, po čem tito zrozenci touží.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Měsíc vlády

prosinec

Hodina jeho vlivu

23–01

Práce

Tento rok bude pro některé zástupce tohoto znamení přímo zlomový, ale pozor, určitě nejednejte zhurta, změnu zaměstnání pečlivě uvažte, nic nedělejte s horkou hlavou. Je potřeba zvážit okolnosti, hledat nové možnosti a také některé věci tzv. skousnout. Na jaře se může dařit zvláště zemním Krysám, a tak se mohou směle ucházet o nový post ve stávající práci nebo zcela změnit zaměstnání. Dalším dobrým obdobím pro všechny Krysy je přelom léta a podzimu, kdy vzniká mnoho nových pracovních příležitostí a možností pro změnu v zaměstnání. Určitě bude důležité rozhodit sítě a ptát se nejen přátel, známých a kolegů, ale zajít třeba do pracovních agentur, které mají velkou nabídku pracovních míst z různých oblastí a rezortů.

Zdraví a relaxace

Nejdůležitější bude nastolení harmonie těla i ducha, nalezení „středu“, tzn. nic nepřehánět, udělat si čas po práci a povinnostech i na zasloužený odpočinek. Mladší zástupci tohoto znamení dají přednost aktivnímu stylu, starší ročníky se mohou svěřit do péče odborníků a nechat o sebe pečovat v nějakém lázeňském nebo wellness zařízení. Pohodu budou chtít nastolit i doma, k čemuž mohou sloužit i drobné úpravy a rekonstrukce bydlení, vymalování, jarní úklid, kdy si tito střadatelé udělají čas na to, aby se zbavili zbytečných věcí, které již nepoužívají, a tak provětrali svůj šatník atd... Mohou také změnit svůj jídelníček, na toto téma je spousta knih, ale i odborníků, kteří vám ušijí jídelníček na míru. Podstatný v tomto roce bude pohyb, změny, které budou jen na vás, příležitostí se najde mnoho…

Láska

Celková energie tohoto roku je přátelská a společenská, s čímž znamení Krysy nemá problém. Možná, že u některých se změní priority, budou chtít posílit stávající vztahy, někteří zase obměnit to, co se v minulosti neosvědčilo. Je nutné jednat uvážlivě, aby při výběru nových parterů Krysy měly opravdu šťastnou ruku. Je jisté, že mnozí nezadaní jedinci budou mít v tomto velmi společenském roce možnost k seznámení a změnám v milostném životě. Je jisté, že se budou řešit osobní vztahy, což mnohé přivede i ke zklamání, rozchodům a různým bolístkám z lásky. Proto by měli utužovat i přátelské a rodinné vztahy tak, aby se měli v době smutku kam obrátit. Důležitý bude pozitivní přístup, jen tak se s případným zklamáním snadněji vyrovnají.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození