zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Kůň – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

„Je-li cesta daleká, poznáš sílu koně. Trvá-li něco dlouho, poznáš srdce člověka.“

Lidé ve znamení Koně bývají manuálně zruční a pracovití. Nejsou však trpěliví a nade vše si cení svojí svobody. Jsou obdařeni silnou intuicí, bývají vnímaví, pozorní a citliví k novým vývojovým trendům. Obvykle mají umělecké nadání, jsou přátelští, inteligentní a vyzařují energii, aktivitu a mládí a jsou ochotni pomoci ostatním vždy, když je to třeba.

Nebezpečím pro ně může být jejich nevyhraněnost, nesoustředěnost a neochota usilovat o cíle, jejichž dosažení vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Chodí rádi do divadla a na koncerty, do galerií a muzeí, ale před obdivováním cizího peří dávají přednost vlastní tvorbě. Mnohem lépe jim také svědčí role řečníka než posluchače. Nejšťastnější jsou při jakémkoli intelektuálním nebo fyzickém klání, protože jsou soutěživí a rádi vyhrávají.

Láska a vztahy

Nejlépe si toto znamení rozumí s Tygry a Psy, je zde předpoklad dlouhodobého a harmonického partnerství. Napětí a problémy se mohou objevit v milostných vztazích s citlivým Zajícem a také Kohoutem. Pomáhat a podporovat se budou s Kozou a partnerství, kterému by se měli Koně určitě vyhnout, je s lidmi ve znamení Krysy.

Kůň v roce 2021

V novém roce dostanou tito jedinci šanci vylepšit svůj pracovní kredit. Vše půjde lehčeji a příležitosti budou přicházet samy. Lidé narození v tomto znamení mohou mít velký úspěch při různých pohovorech a konkurzech, a získat tak práci, po které dlouho toužili. 

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

červen

Hodina jeho vlivu

11 - 13

Práce

Lidé narození ve znamení Koně by měli věnovat svůj čas i finance na rozšiřování vědomostí; různé kurzy a školení pro zvyšování kvalifikace jsou pro ně výbornou investicí do budoucnosti. Při řešení finančních otázek by měli být důslední a nepodléhat okamžitě všemu, co jim kdo nabízí. I zde však věci půjdou snadněji než v předešlém roce.

Zdraví a relaxace

Tito jedinci rádi sportují, mají rádi cesty za dobrodružstvím a poznáním, kde si dokážou plně vychutnat všechny zážitky, setkání i kolorit země a místa, kde se nacházejí. Při zdravotních potížích by neměli odkládat návštěvu lékaře, protože často volí samoléčbu nebo alternativní způsoby léčení svého těla.

Láska

Do popředí pozornosti mohou vystoupit i srdeční záležitosti. Protějšek by měli nejlépe hledat mezi lidmi narozenými ve znamení Tygra, Psa anebo Kozy. Může dojít k podstatným změnám a veletočům, kdy budou mnozí Koně zásadně měnit svůj osobní život a nebudou se bránit ani zásadním řešením, rozchodům, svatbám i rozvodům.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození