zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Kůň – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

Lidé ve znamení Koně jsou cílevědomí a pro dosažení svého cíle užívají všech dostupných prostředků. Občas se jeví jako sobci, jindy jsou velkorysí a ochotně se zapojí do jakékoliv práce, jsou manuálně zruční a pracovití. Nejsou však trpěliví a nade vše si cení svojí svobody. Jsou obdařeni silnou intuicí, bývají vnímaví, pozorní a citliví k novým vývojovým trendům. Obvykle mají umělecké nadání, jsou přátelští, inteligentní a vyzařují energii, aktivitu a mládí a jsou ochotní pomoci ostatním vždy, když je to třeba. Nebezpečím pro ně může být  jejich nevyhraněnost, nesoustředěnost a neochota usilovat o cíle, jejichž dosažení vyžaduje notnou dávku trpělivosti. Chodí rádi do divadla a na koncerty, do galerií a muzeí, ale před obdivováním cizího peří dávají raději přednost vlastní tvorbě. Mnohem lépe jim také svědčí role řečníka než posluchače. Nejšťastnější jsou při jakémkoli intelektuálním nebo fyzickém klání, protože jsou soutěživí a rádi vyhrávají.

Partnerství a láska

Potřebují hodně něžné a láskyplné péče a klidné, stabilní prostředí, v němž se mohou svobodně pohybovat.  Těmto lidem nic nebrání, aby vydělávali spoustu peněz a zastávali vysoké funkce, oni si však nade vše cení své svobody a to i ve vztazích. Jen neradi se vážou v manželství, musí k tomu být opravdový důvod. I v případě, že žijí v „pevném“ partnerství rádi si uchovávají svojí svobodu, koníčky, přátele, cesty. A jejich protějšky by to měli chápat a tolerovat. Chtějí všechno nebo nic.

Nejlépe si toto znamení rozumí s Tygry a Psy, je zde předpoklad dlouhodobého a harmonického partnerství. Napětí a problémy se mohou objevit v milostných vztazích s citlivým Zajícem a také Kohoutem. Pomáhat a podporovat se budou s Kozou a partnerství, kterému by se měli určitě vyhnout, je s lidmi ve znamení Krysy.

Je-li cesta daleká, poznáš sílu koně. Trvá-li něco dlouho, poznáš srdce člověka. (Čínské přísloví)

Kůň v roce 2020

V novém čínském roce musíte být opatrní, Krysa s vaším znamením nemá nejlepší vztahy. Půjde tedy o to, abyste se dokázali koncentrovat na vše, co děláte, a nejednali zbrkle, tak jak máte ve zvyku. Velká impulzivnost by se vám nemusela vyplatit, a to jak v pracovní oblasti, tak i ve vašem soukromém životě. Jednejte uvážlivě, zkuste se poradit a získat informace k záležitostem, ve kterých nejste odborníky. Máte určitě možnost rozvoje, ale důležité bude načasování, abyste pozitivní výsledky neovlivnili zbytečnou zbrklostí, najděte správné tempo pro změny ve svém životě, abyste nic neurychlili ani nezmeškali.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

červen

Hodina jeho vlivu

11 - 13

Práce

Rok kovové Krysy pro vás bude náročnější, než jiné roky. Budete muset být hodně flexibilní a pozorní, abyste stačili rychle reagovat na změny, které přijdou. V plné síle budete na počátku léta a v době podzimu, kdy si také naplánujte důležitá rozhodnutí v profesní oblasti. Bude pro vás důležité lépe nakládat se svými financemi a to především v oblasti výdajů, jestliže dokážete lépe hospodařit, můžete si ušetřit peníze na dovolenou snů, nebo další nákladnější investice, týkající se např. bydlení, rekonstrukce nebo koupě nemovitosti. V těchto případech je pro vás určitě vhodně obrátit se na odborníky a finanční poradce.

Zdraví a relaxace

Vaše znamení má rádo pohyb, nikdo vás nemusí pobízet ke sportovním aktivitám, které naopak můžete i přehánět. Důležité bude udržet správný poměr mezi práci a relaxací, abyste měli dostatek energie na plnění povinností, jak v práci, tak i doma. Tento rok pro vás nebude snadný, proto můžete mít tendence od náročných úkolů utíkat, protože máte rádi dobrodružství, cesty a zážitky. Budete muset napnou vůli a snažit se rozdělit čas mezi oblíbené činnosti a práci. Starší ročníky mohou pociťovat větší bolesti v oblasti pohybového aparátů, proto se doporučuji výrobky s kloubní výživou, ale i různé léčivé krémy a gely. Tělu byste měli také dodávat vápník, nejlépe kvalitními mléčnými produkty a také vitamín C.

Láska

Energie roku Krysy není pro váš milostný život tou nejlepší. Mohou se vynořit různé pochybnosti, nedůvěra a také neochota se domlouvat. Důležitá u vás bude rovnováha mezi rozumem a citem, jen tak budete „ve svém středu“ v harmonii. Buďte opatrní na své emoce, snažte se jim nedat plný „průchod,“ važte každé slovo. Následky by mohly být pro vaše manželství nebo partnerství fatální. Je jisté, že v tomto roce budete zažívat velké lekce trpělivosti a tolerance vůči partnerovi, rodině i dětem. Nezapomeňte, že je škoda bořit to, co jste dlouho budovali a snažte se o kompromisní řešení. Tento rok příliš nepřeje velkým změnám, když tak v případě jedinců, kteří jsou vyrovnaní a jednají ve vztazích „dospěle.“

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození