zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Tygr – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Lidé v tomto znamení jsou pozorní a silní, a proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Jsou povzneseni nad drobné a nepodstatné starosti všedních dnů, přízemním lidem mohou připadat extravagantní. To ovšem neznamená, že jsou Tygři pompézní či nudní, naopak bývají to vtipní, veselí a vzrušující společníci. Tygři jsou známi svou ostražitostí a zvídavostí. Jakmile se naskytne příležitost, jsou připraveni k odvážnému skoku. Mají vůdčí schopnosti a do řešení různých problémů a úkolů se vrhají s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou sebejistí a výřeční a jejich určitou bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, s kterou dokážou věci řešit.

Tygři milují večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení a těší je, jsou-li středem pozornosti. Jsou zábavní, mají smysl pro humor a vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což vždy nekvituje jejich okolí.

Partnerství a láska

Tygři jsou emocionálně neklidní a nesmlouvavě se šplhají na vrchol. Jakmile ho však dosáhnou, cítí se nešťastní, nespokojení, osamělí, izolovaní, prázdní a smutní. Dovedou chránit sebe i své území a neváhají udatně bránit svou vlast před vetřelci a útočníky. Jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Jsou nároční, dokážou využít příležitosti a mívají sklony k nevěře; neustále pokukují po nové šanci. Se samotou a osamělostí se ovšem vypořádat nedovedou.

Emocionální soulad nalezne Tygr s lidmi narozenými ve znamení Psa a Koně. Skvěle si také rozumí s Vepřem, který se mu podřídí. Fascinovat ho mohou Opice, ale partnerství dvou silných osobností většinou nemá trvání. Vyhnout by se měli Buvolům, Hadům a Krysám.

Kdo otevírá své srdce ctižádosti, zavírá ho klidu. (Čínské přísloví)

Tygr v roce 2020

Pro znamení Tygra nastává náročný rok, budou ho tížit různé povinnosti a záležitosti, které bude muset dokončit nebo vyřešit. Už počátek roku pro něj bude mít velké výzvy, ať již v osobní, nebo profesní oblasti. Tygři by se měli připravit na změny v životě, které nemusí být jen pozitivní. Důležitý bude ponor do jejich psychiky a podvědomí, měli by si uvědomit, že za chyby a špatná rozhodnutí si mohou sami a neměli by svalovat vinu na druhé.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

únor

Hodina jeho vlivu

03 - 05

Práce

Tygři budou zavaleni prací, ale také řešením různých problémů na pracovišti. Budou se muset učit lépe vycházet se svými kolegy i nadřízenými. Je fakt, že opravdový Tygr si nenechá nic líbit, a většinou jedna hodně silově, na což v tomto roce nebude prostor. Půjde o to umět se diplomaticky s druhými dohadovat, hledat to, co je spojuje a ne rozděluje. Měli by se více učit „emocionální inteligenci“ a větší toleranci. Pak se jim povede v profesní oblasti dobře, jejich pracovní cíle se budou naplňovat a ostatní s nimi budou rádi spolupracovat, zlepší se i finanční zdroje, vydělávání peněz a materiální dostatek.

Zdraví a relaxace

Jako aktivní znamení Tygři často přepínají svoje síly, mají sklony k přehánění i k přepracování. Během roku, zvláště pak na jaře a v létě by měli být opatrní na cestách i při různých sportovních aktivitách. Během celého roku by se zástupci tohoto znamení měli zajímat více o výživu, doplňky stravy a bylinky. Měli by si také dopřát více péče o svoji tělesnou stránku, masáže, různé relaxační techniky a také svůj čas věnovat aktivitám, které je baví.

Láska

Bude důležité nedělat rychlá rozhodnutí, která mohou zástupce tohoto znamení v budoucnosti mrzet. Zažijí různá nedorozumění a zklamání, ale neměli by propadat skepsi a řešit věci „s horkou hlavou.“ Nezadaní Tygři mohou mít štěstí na seznámení v období jara a začátku léta, kdy mohou zažít různá milostná dobrodružství, která se mohou rozvinout ve vztah. Určitě by měli být více aktivní, chodit do společnosti i na místa, kam běžně nechodí.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození