zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Tygr – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

„Kdo otevírá své srdce ctižádosti, zavírá ho klidu.“

Lidé v tomto znamení jsou pozorní a silní, a proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Mají vůdčí schopnosti a do řešení různých problémů a úkolů se vrhají s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou sebejistí a výřeční a jejich určitou bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, s kterou dokážou věci řešit.

Bývají však emocionálně nestálí a neustále pokukují po nové šanci v lásce. Tygři milují večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení a těší je, jsou-li středem pozornosti. Jsou zábavní, mají smysl pro humor a vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což vždy nekvituje jejich okolí.

Láska a vztahy

Jsou nároční, emocionální soulad nalezne Tygr s lidmi narozenými ve znamení Psa a Koně. Skvěle si také rozumějí s Vepřem, který se jim podřídí. Fascinovat je mohou Opice, ale partnerství dvou silných osobností většinou nemá trvání. Vyhnout by se měli Buvolům, Hadům a Krysám.

Tygr v roce 2021

Pro Tygry nastává rok zkoušek a rychlých zvratů. Musí být velmi pozorní v tom, co dělají, jinak si přivodí zbytečné problémy. Lidé tohoto znamení mají sklony být tvrdohlaví a neústupní. Měli by se učit důležitému umění asertivity, vůbec jim neuškodí přečíst si několik knih na toto téma.

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

únor

Hodina jeho vlivu

03 - 05

Práce

Tygři by si měli uvědomit, že na všechno nestačí sami, a snažit se více o spolupráci a propojení s ostatními. Musí ale odložit své návyky kritizovat druhé a stát na své pravdě. Problémy se jim nevyhnou v práci, může jim scházet energie a chuť věci dokončovat a také mohou mít problémy s rozhodováním.

Zdraví a relaxace

Také oblast fyzické kondice a zdraví bude v tomto roce pro ně velmi důležitá. Mohou se díky své vůli zbavit nezdravých návyků a různých závislostí, které je mohou omezovat a přinášet jim různé problémy. Měli by pozornost zaměřit také na různé alternativní způsoby práce s myslí i tělem.

Láska

V oblasti lásky a vztahů je důležitá opatrnost, protože v novém roce mohou Tygry potkat náhlá vzplanutí, která mohou ohrozit jejich stávající vztahy. Bude to rok plný změn, který přinese nejedno překvapení a rozuzlení partnerských trojúhelníků a milostných rošád, které dokážou Tygři vytvořit.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození