Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Tygr – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010

Vodní tygr 1962           

Dřevěný tygr 1914, 1974

Ohnivý tygr 1926, 1986             

Zemní tygr 1938, 1998             

Kovový tygr 1950, 2010

Tygr je prudký, dynamický, bývá okouzlující a dokáže ostatní přesvědčit o své pravdě v případě, že je to pro jeho zisk nutné, jedná i nevybíravým až agresivním způsobem.

Tito zrozenci bývají silní, a proto se jim daří zvládnout spoustu věcí najednou. Mají nepopiratelné vůdčí schopnosti a mnozí z nich se dostanou opravdu vysoko. Lidé ve znamení Tygra se vrhají do života s elánem a fantazií, které jen málokdo odolá. Jsou hrdí, sebejistí a výřeční a jejich bezstarostnost vyrovnává síla a vynalézavost, s kterou se vrhají do každého problému. Tygři jsou emocionálně neklidní, jsou to tuláci a držet se doma jim dělá značné problémy. Jsou nároční, dokážou využít příležitosti a mívají sklony k nevěře; neustále pokukují po nové šanci a lásce. Lidé ve znamení Tygra milují velkolepé večírky, dobré jídlo, pěkné oblečení, zábavu a legraci. Rádi se baví a těší je, jsou-li středem pozornosti. Milují krásné věci a rádi se jimi obklopují. Bývají velice vtipní, mají smysl pro humor a vždy jsou ochotni vyzkoušet něco nového se zvědavostí a nadšením jim vlastním, což často nekvituje jejich okolí. Potřebují emocionální podporu a pocit, že jejich přátelé a blízcí lidé jsou vždy na jejich straně, pak udělají pro druhé vše i nad své možnosti a síly.

Jsou nároční, emocionální soulad nalezne Tygr s lidmi narozenými ve znamení Psa a Koně. Skvěle si také rozumí s Vepřem, který se mu podřídí. Fascinovat ho mohou Opice, ale partnerství dvou silných osobností většinou nemá trvání. Vyhnout by se měli Buvolům, Hadům a Krysám.

Tygr v roce 2019

Vaše ambice mohou být v tomto roce završeny úspěchem a to v mnoha oblastech. Důležité je jednat obezřetně, nebýt příliš autoritativní a nedávat druhým najevo převahu. Dařit by se vám mělo zvláště v období léta a podzimu, kdy budete mít kontrolu nad vším, co vám tento rok znamení Vepře připravil. Každý zásadní krok, který povede ke změnám, byste měli raději konzultovat s těmi, jejichž správnému úsudku věříte. Někdy se budete cítit trochu jako na houpačce, některé změny mohou přijít opravdu velmi rychle. Bude nutno zachovat si chladnou hlavu, což vám může dělat problém, a věci řešit postupně v klidu. Čekejte, že v tomto roce se váš život může zásadně změnit, důležité bude především zkrotit vaši povahu, která někdy působí na druhé příliš silově, což vám zbytečně z druhých lidí dělá nepřátele.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Měsíc vlády

únor

Hodina jeho vlivu

03–05

Práce

V tomto roce mohou nastat různé šťastné okolnosti, mnohým se otevřou nové, vnitřní intuitivní zdroje, které přinesou nebývalou kreativitu. Mohou také přijít nabídky a pracovní možnosti. Po pracovní stránce je rok Vepře pro toto znamení vcelku pozitivní, jen je důležité v pravý čas rozeznat možnosti a jednat, především se neobávat nezdaru nebo odmítnutí. V souvislosti s pracovními nabídkami se může velmi zlepšit i vaše finanční situace, což při svém náročném způsobu života určitě uvítáte. Měli byste se snažit aktivně rozšiřovat svoje znalosti a věnovat čas i finance studiu a sebezdokonalování. Tento rok podporuje osobní růst a učení, a tak můžete rozšířit své osobní i pracovní dovednosti, což vám přinese více možností v uplatnění na pracovním trhu.

Zdraví a relaxace

Je jisté, že oblastí, na kterou nesmíte zapomínat, je zdraví. Je pro vás nutné naučit se odreagování ze stresových situací a starostí. V zimním období vám prospěje pohyb na horách, udělejte si čas alespoň na prodloužený víkend a užijte si zimní přírody. Prospěje vám také doplňovat do jídelníčku vitamín C a hořčík a vyhnout se různým polotovarům a jídlům z fast foodu, která zbytečně zatěžují váš organismus. Přednost dávejte celoročně co nejpřírodnější stravě, dostatku zeleniny a ovoce, nejlépe sezonní a z místních zdrojů. V tomto roce budete mít velký výdej fyzické i psychické energie, proto musíte být celkově fit.

Láska

Rok Vepře vás nenechá v klidu ani v oblasti lásky a partnerských vztahů. Mohou nastat pozitivní zvraty i nejedno překvapení a rozuzlení partnerských problémů. Budete řešit věci, které jste odkládali z nerozhodnosti nebo z velké pracovní zatíženosti. Tento rok se budete snažit o urovnání svého osobního života, což může vést i k rozchodům a různým zklamáním na straně vašich partnerů. Budete chtít žít s čistým štítem, proto se mnohé záležitosti dají do pohybu, ale neobávejte se, v konečném důsledku to přinese pozitivní dopad pro váš milostný a partnerský život.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození