zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Pes – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

„Sto mužů může vytvořit tábor, ale jenom jedna žena může vytvořit domov.“

Podstatou lidí narozených v roce Psa je bdělost, jako první varují před blížícím se nebezpečím, a jakmile nastane čas jednat, chovají se s velkou odvahou. Přestože osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje často neklid.  Jsou aktivní a nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci řeší moc dlouho. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá a někdy se může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině. Smysl pro věrnost ke kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou vlastností lidí narozených ve znamení Psa. Jejich city však není těžké ranit, a jelikož mají dobrou paměť, jejich rány se hojí dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví, ale práce je pro ně vždy na prvním místě, i když si rádi najdou čas i pro společnost blízkých a přátel.

Láska a vztahy

Pěkné partnerství mohou mít s Tygry a Koni, tato partnerství mohou být trvalá. Přitažliví pro ně bývají citliví a umělecky založení Králíci. Zvláštní přitažlivost panuje s jiným Psem, znamení Hada pro ně může být velkou hádankou a výzvou. Spíše přátelské vztahy navazují s Kohouty. Napjaté a náročné vztahy mívají s Drakem, Kozou a také Buvolem.

Pes v roce 2021

Tento rok nebude ani pro jedince narozené ve znamení Psa jednoduchý. Mohou očekávat velký nápor na svoji psychiku a výdrž. Nic nepůjde, jak by si tito lidé přáli a plánovali. Měli by být ve všech ohledech opatrní.

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

říjen

Hodina jeho vlivu

19 - 21

Práce

Zvláště opatrní by měli být lidé narození v tomto znamení v oblasti kariéry a práce. V této oblasti se mohou během tohoto roku vyskytnout různá nedorozumění a problémy. Pokud možno by se měli vyhnout všem finančním závazkům, půjčkám atd.

Zdraví a relaxace

Všechno se bude odvíjet od jejich mentálního nastavení, mnozí pochopí, že opravdu jen oni sami jsou tvůrci svého života a jen oni ovlivňují svá rozhodnutí, ale i zdraví. To je oblast, které budou muset věnovat více pozornosti, neodbývat se fast food stravou, vyhýbat by se měli sedavému způsobu života i negativním lidem, kteří jim přinášejí stres a problémy.

Láska

Pozornost by měli věnovat i verbálnímu projevu a než něco řeknou, raději počítat do deseti. Na neporozumění narazí i v oblasti partnerských vztahů, kde by se měli vyhýbat konfrontacím a unáhleným závěrům, které přináší tento rok plný omezení a problémů, pracovních i finančních, které se pak silně promítají i do partnerských a rodinných vztahů.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození