zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Pes – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

U těchto lidí najdeme silný vztah k všemu tajemnému, zajímají je různé záhady a mystiky. Psi jsou bdělí, jako první varují před blížícím se nebezpečím, a jakmile nastane čas jednat, chovají se s velkou odvahou. Přestože osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje často neklid. Jsou aktivní a nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci řeší moc dlouho. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá, a někdy se může  zdát, že jsou odsouzeni jen  k lopotné dřině. Smysl pro věrnost ke kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou vlastností lidí narozených v tomto znamení. Jejich city je snadné zranit, a jelikož mají dobrou paměť, jejich rány se hojí  dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví, ale práce je pro ně vždy na prvním místě, i když si rádi najdou čas i pro společnost blízkých a přátel.

Partnerství a láska

Toto znamení je velmi citlivé a právě díky tomu jedná často velmi emocionálně. Mohou proto vytvářet ve vztazích časté problémy a nedorozumění, jsou vztahovační a také si libují v roli oběti. Partnerství berou velmi vážně, proto prožívají veškeré potíže silně a rozchody jsou pro ně velmi traumatické. Jsou romantičtí a věří na lásku na celý život a jestliže se zklamou, většinou se uzavírají do sebe a nesnadno vstupují do nových vztahů.

Nejsnadněji navážou partnerství s Tygry a Koni, tato partnerství mohou být trvalá. Přitažliví pro ně bývají i umělecky založení Zajíci, zvláštní přitažlivost panuje mezi Psem a Hadem, který je pro něj velkou hádankou a výzvou. Spíše přátelské vztahy navazuje s Kohouty.

Napjaté vztahy mívá s Drakem, Kozou a také dogmatickým Buvolem.

Sto mužů může vytvořiti tábor, ale jenom jedna žena může vytvořit domov. (Čínské přísloví)

Pes v roce 2020

Již v roce Vepře prožili mnozí zástupci tohoto znamení velké změny, ke kterým často byli dovedeni vnějšími podmínkami. I v roce kovové Krysy budou Psi procházet různými zkouškami, zvláště ti, kteří se narodili s prvkem dřeva. Je jisté, že si budou muset vybírat a volit, čemu věnují svoji pozornost a také čas a energii. Příjemné období je čeká začátkem nového roku, v létě a také na podzim mohou díky novým zkušenostem získat nadhled a sílu k rozhodnutí. Během roku se mohou vyskytnout různá nedorozumění a problémy, což je donutí jednat uvážlivě, ale rázně, zvláště pak ve vztazích s ostatními, ať již doma, nebo na pracovišti. Když vše zvládnou, mohou se těšit na pohodový závěr roku.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

říjen

Hodina jeho vlivu

19 - 21

Práce

Jako ve všech důležitých životních oblastech, tak i v oblasti profesní se během roku mohou vyskytnout nečekané změny, bohužel nejen pozitivní.  U některých lidí tohoto znamení může dojít k nečekaným zvratům, jako je výpověď z práci , zrušení projektu, nerealizované obchodní kontakty, atd. Tyto problémy mohou nastat především v období jara, horké chvíle mohou nastat především v březnu. Bude důležité věnovat zvýšenou pozornost úředním záležitostem, ať již jde o smlouvy, důležitá ujednání, změnu práce, různé pohovory, ale i platby, půjčky at. Psi budou muset v tomto roce dát do pořádku své finance, najít způsob, jak ušetřit a vydělané peníze vhodně uložit a investovat.

Zdraví a relaxace

Počátek roku pro vás může být díky aktivnímu závěru roku a společenským setkáváním náročný. Nechte své tělo odpočinou od tučných, kořeněných a slaných pokrmů. Problémy se mohou v období jara, kdy je vhodná detoxikace organismu projevit i na vaší pleti. Postavit na nohy vás mohou různé směsi bylinkových, čistících směsí. Zkuste také změnit svojí životosprávu, méně masa, sladkostí, kávy a alkoholu, více zeleniny, ovoce a také kvalitní vody a nápojů. Nezapomínejte ani na pohyb, jen tak své tělo udržíte stále fit.

Láska

Vaše znamení je velmi přátelské a snaží se mít s druhými pěkné vztahy, a to někdy za každou cenu.  Vaše hledání milostného ideálu  a strach z osamělosti vás někdy může vést do náručí zcela nevhodného partnera. V tomto roce projdou „prověrkou i vaše milostné vztahy, mnozí z vás si uvědomí, že i trpělivost a tolerance má své meze a budete chtít z neperspektivních a omezujících vztahů odejít. K určitému „prozření“ může dojít na jaře a v období léta. Někteří z vás budou nejen přemýšlet, ale i dělat radikální změny ve svém životě, závěr roku vám pak může přinést spokojenost z vyřešení osobního života.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození