Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Pes – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

Vodní pes 1922, 1982   

Dřevěný pes 1934, 1994             

Ohnivý pes 1946, 2006

Zemní pes 1958, 2018

Kovový pes 1970

Tito lidé jsou přátelští, oddaní svým blízkým, mají rádi společnost a druhým pomáhají. I když osoby narozené v roce Psa budí dojem tichých a vyrovnaných lidí, v jejich nitru panuje značný neklid. Jakmile se pro něco rozhodnou, postupují neohroženě a systematicky překonávají jednu překážku za druhou. Díky tomu se z nich často stávají schopní vedoucí. Jsou to přitažlivé a vtipné osobnosti s optimistickou povahou. Jsou neklidní a aktivní, nudí je, když je něco příliš snadné nebo když se věci táhnou moc dlouho, práce a námahy se nebojí. Jejich cesta k úspěchu bývá dlouhá a někdy se jim může zdát, že jsou odsouzeni jen k lopotné dřině, ale nakonec se jejich plány vyplní. Smysl pro věrnost ke kolegům, přátelům i partnerům je klíčovou emocí lidí narozených v roce Psa. Jejich city však není těžké zranit, a jelikož mají dobrou paměť, jejich citové rány se hojí poměrně dlouho. Hodně si věří, a tak na sebe berou více úkolů, než mohou zvládnout. K životu přistupují pozitivně, rádi se baví a cestují. Práce je pro ně vždy na prvním místě, ale najdou si čas i pro umění, soutěživé sporty a pobyt v přírodě.

Pěkné partnerství mohou mít s Tygry a Koni, tato partnerství mohou být trvalá. Přitažliví pro ně bývají citliví a umělecky založení Zajíci. Zvláštní přitažlivost panuje mezi Psy, znamení Hada pro ně může být velkou hádankou a výzvou. Spíše přátelské vztahy navazuji s Kohouty. Napjaté a náročné vztahy mívají s Drakem, Kozou a také Buvolem.

Pes v roce 2019

Na tento rok se můžete těšit, odpočinete si po loňském roce vaší vlády, ve které jste měli mnoho příležitostí k posunu. Nyní se můžete těšit na mnohá překvapení a změny, které vás potěší. Největší progrese se bude odehrávat ve vaší pracovní oblasti, kde díky informacím, vlivným kontaktům a především díky vlastní iniciativě můžete zažít velkou transformaci a posun. V oblasti práce a zdraví se mohou začít odvíjet velké změny nebo také přijdou profesní výzvy. Ničeho se neobávejte a vzpomeňte si na rčení „co mě nezabije, to mě posílí“, a s odvahou se pusťte do řešení všech situací. I v oblasti vztahové se mnohé věci vyjasní, budete se snažit, abyste vy i vaši nejbližší zažívali období klidu a harmonie.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Měsíc vlády

říjen

Hodina jeho vlivu

19–21

Práce

Rok Vepře může odstartovat zvláště u mladších ročníků nový profesní směr. Důležité je pro vás uvědomit si, co opravdu chcete, překonat obavy a strach a usilovat o progresi v pracovní sféře. Změny nebudou snadné, očekávejte reálný dopad až v druhé polovině roku. Určitě je pro vás vhodné zvyšovat si kvalifikaci, poohlédněte se po seminářích, kurzech nebo také rekvalifikačním studiu v oblastech, které vás opravdu zajímají a vábí. Můžete se bez obav obrátit k různým alternativním směrům, zdravé výživě, poradenství v oblasti zdraví a celkově k odvětvím, která se zabývají psychickou i fyzickou pohodou lidí, protože právě vaše znamení je velmi otevřené a přátelské a rádo druhým pomáhá.

Zdraví a relaxace

Začátek roku pro vás může být náročný. Přechod z vašeho roku Psa, který vás unavil, se může odrazit na vaší imunitě, kterou můžete nejlépe podpořit ženšenem nebo echinaceou. Vyzkoušejte také sílu včelích produktů, které můžete aplikovat i na pleť, známý je blahodárný vliv mateří kašičky. Do svého jídelníčku přidejte česnek, cibuli nebo křen, mají antiseptický a také močopudný účinek na tělo. Jezte střídmě a nezapomínejte na dostatečný pohyb. Určitě si udělejte čas i na procházku jarní přírodou a udělejte něco pro své tělo. Teplá lázeň s mořskou solí otevře póry vaší pokožky a poslouží k očistě těla. Pro dokonalou pohodu poslouží i aromaterapie, ale především radostná mysl, která je podle klasika půl zdraví…

Láska

Zajímavý bude tento rok i v oblasti vašich přátelských a milostných vztahů. Mnozí z vás při čilém společenském životě roku Vepře mohou narazit na zajímavý protějšek a sympatie budou vzájemné. Budete více otevření láskyplným vztahům a také romantickým setkáním. Je možné, že začnete být více aktivní v hledání partnera a tomuto tématu podřídíte i další aktivity. Zkuste se seznámit díky inzertním serverům nebo seznamovacím agenturám. Zbavte se předsudků a v dnešní uspěchané době se zaměřte přímo na možnosti, které vedou k nejrychlejšímu a nejefektivnějšímu seznámení s někým, kdo pro vás bude atraktivní a dokáže zaplnit prázdné místo ve vašem milostném životě. Ve stávajících vztazích může dojít ke zklidnění vaší domácí atmosféry, díky vaší otevřenosti a vstřícnosti se určitě změní i chování vašeho partnera.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození