zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Vepř – Roční čínský horoskop (2020)

Ročníky 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Lidé narození v roce Vepře jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, ale zároveň ostražití, pasivní a nesmělí. Ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní. Trpí pocitem, že svět je nebezpečný a plný nástrah, a proto se raději drží stranou. Jen velice málo věcí u nich vyvolává tvrdohlavost, ale pakliže se tak stane, získávají bojovného ducha a nejsou ochotni se smířit s porážkou. Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům. Nejsou to výstřední osobnosti a veškeré smyslové požitky včetně umění berou velice vážně. Rádi objevují přírodu, ale nejšťastnější jsou doma. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý a nejlépe se cítí na večírcích. Bývají  to  nenároční lidé, kteří většinou nemívají nepřátele, umějí  odpouštět a dovedou poměrně rychle překonat zklamání.  Jsou  nároční  zejména sami k sobě, a pokud neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu.

Partnerství a láska

Lidé ve znamení Vepře jsou srdeční a k druhým je poutá upřímná náklonnost. Přestože se na veřejnosti chovají rezervovaně, uvnitř se rodí hluboké city, které si většinou nechávají pro sebe. Rozkoš jim působí téměř všechno, dokonce intelektuální či filozofické záležitosti, které ostatním připadají příliš abstraktní. Pokud se jim nedaří a mají pocit, že nedovedou řádně zastávat své povinnosti, propadají melancholii. Jsou to báječní a nenároční lidé a většinou nemívají nepřátele. Umějí odpouštět a dovedou poměrně dobře překonat citovou ztrátu.

Harmonii a lásku prožívají Vepři nejvíce s Kozou a Zajícem. Velkou přitažlivost pro ně mají rychlí Koně. Velké napětí a také povahovou různost mají s Tygrem a Opicí. Ve vztahu s Hadem budou trpět. Zajímavá je pro něj Krysa, ale je příliš komplikovaná a svéhlavá.

Chatrč ze slámy, v níž se lidé smějí, má větší cenu než palác, v kterém lidé pláčou. (Čínské přísloví)

Vepř v roce 2020

Po loňském roce vaší vlády si oddychnete, žezlo přejímá znamení Krysy. Mnoho zástupců vašeho znamení se posunulo, získali informace, které jim pomohly ke změnám ve všech životních oblastech. V letošním roce může proces transformace a očisty být v klidnějších energiích dokončen. Kdo si dopřeje ponor do podvědomí, otevření „třinácté komnaty“, bude odměněn zásadními změnami a také pochopením minulostí a uzdravením jak v oblasti psychiky, tak i v oblastí tělesné. Téma první poloviny roku bude vztahové – dát do pořádku nejen vztahy osobní, ale i na pracovišti s kolegy. Letní období by Vepři měli strávit v klidu, užíváním si prázdnin a dovolených. Podzimní období i zima by jim měly přinést nové výzvy a témata k zpracování.

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Čínský horoskop na rok 2020: Co vás čeká v roce kovové Krysy?

Měsíc vlády

listopad

Hodina jeho vlivu

21 - 23

Práce

Mnoho zástupců tohoto znamení touží po práci, která by je bavila a zároveň prospěla širší veřejnosti.  Někteří Vepři mohou také zatoužit po větší samostatnosti a rozhodnou se tak po podnikání, nebudou hledět na to, že vnější okolnosti se nezdají být „optimální.“ Budou riskovat, což se jim nemusí vyplatit, větší finanční výdaje by měli konzultovat s odborníky, protože by o své investice mohli přijít. Tento rok se jim nebude dařit vše tak plynule, jako v roce minulém, kdy se jim opravdu dařilo. Po Vepřích bude tento rok vyžadovat větší zodpovědnost v práci i v materiální oblasti, jen tak budou na konci roku spokojeni a klidní.

Zdraví a relaxace

Víc než u druhých znamení vaše zdraví a dobrá kondice závisí na psychické pohodě a rovnováze. Proto je nutné nezanedbávat čas na odpočinek, relaxaci i sport, i když vaše znamení příliš pohybu neholduje. Pro zklidnění nervové soustavy zkusit různá cvičení na základě jógy, meditace a práce s dechem. V zimních měsících podpořit imunitní systém, což lze i výběrem vhodné stravy s dostatkem vitamínů, minerálů i enzymů a dalších potřebných látek, které podporují zdraví.  Vašemu znamení také pomůže očista střev, což usnadní proces vylučování, zkuste např. střevní sprchu „hydrocolon terapii.“  Další, méně invazní je kúra se zeleným jílem nebo pití pshylia. V tomto roce je pro vás důležité zaměřit větší pozornost na péči o zdraví.

Láska

Vepři bývají velmi citliví ke svému soukromí, potřebují silné, emocionální a erotické zážitky. Nový rok začne klidně, s jarem mohou přijít problémy, proto se případné neshody s partnerem snažte  řešit v klidu a s nadhledem, měli byste si také uvědomit, že ani vy, nejednáte vždy správně. V letním období si naplánujte dovolenou, pokud možno i pár dnů bez dětí a dalších souvisejících rodinných povinností a věnujte se jen partnerovi a znovu oživení vašeho vzájemného vztahu. Pro nezadané Vepře je ideálním časem k seznámení právě období léta a začátku podzimu.  Buďte aktivní, změňte svůj navyklý režim, vydejte se na nová místa, seznamujte se zajímavými lidmi. Stejně i závěru roku vám může přinést nejedno příjemné překvapení.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození