zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vepř – Roční čínský horoskop (2021)

Ročníky 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

„Chatrč ze slámy, v níž se lidé smějí, má větší cenu než palác, v kterém lidé pláčou.“

Lidé narození v roce Vepře se nedovedou prosadit a zejména v mládí se jim nedostává ocenění, které by si zasloužili. V zaměstnání jsou přímo požehnáním jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, a ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život důležitý a ke svým přátelům bývají velkorysí. Bývají to nenároční lidé, kteří většinou nemívají nepřátele, umějí odpouštět a dovedou poměrně rychle překonat zklamání. Jsou nároční zejména sami k sobě, a pokud neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu.

Mají fantazii a vkus, dbají o svůj vzhled, i když jsou poněkud konzervativní a spíše vyčkávají, až nejnovější výstřelky módy vyzkouší někdo jiný.

Láska a vztahy

Harmonii a lásku prožívají Vepři nejvíce s Kozou a Zajícem. Velkou přitažlivost pro ně mají rychlí Koně. Velké napětí a také povahovou různost zažívají s Tygrem a Opicí. Ve vztahu s Hadem budou trpět. Zajímavá je pro ně Krysa, ale je příliš komplikovaná a svéhlavá.

Vepř v roce 2021

Tento rok znamení Vepře přeje, a to ve všech důležitých oblastech. Konečně se dostaví kýžené výsledky jejich houževnaté práce i ve viditelné podobě.

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Čínský horoskop na rok 2021: Co nás čeká v roce kovového Buvola?

Měsíc vlády

listopad

Hodina jeho vlivu

21 - 23

Práce

Zrozencům ve znamení Vepře se může vylepšit jejich finanční situace a dát do pohybu plány z minulosti. Vepři by měli naučit ostatní, aby dokázali ocenit jejich práci a snahu, a sice nejen v oblasti pracovní, ale i doma, mezi členy rodiny.

Zdraví a relaxace

Určitě by měli ve zvýšené míře dbát na své zdraví. Nejlepší lékařem jim bude příroda, pohyb a sluneční paprsky. Pomůže jim nejen více pohybu a cvičení, ale i nové, zdraví prospěšné mentální návyky, které prospějí celkové harmonizaci jejich těla i ducha, což v tomto nelehkém transformačním období jistě uvítají.

Láska

Ani oblast citů nezůstane stranou, partnerství a láska bude to, co je bude nejvíce zajímat. Osamělí Vepři se budou snažit najít si příjemný protějšek. Podle Číňanů se k tomuto znamení nejlépe hodí lidé narození ve znamení Kozy, Králíka a Tygra. Dobrým doporučením pro Vepře je aktivnější společenský život, třeba i formou on-line seznamek a různých chatů.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození