Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Vepř – Roční čínský horoskop (2019)

Ročníky 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Vodní vepř 1923, 1983             

Dřevěný vepř 1953, 1995       

Ohnivý vepř 1947, 2007

Zemní vepř 1959, 2019

Kovový vepř 1971

Lidé tohoto znamení se rádi baví, jsou přátelští a především velmi emocionální, proto bývají často citově zranění. Nejsou průbojní, takže se nedokážou prosadit a zejména v mládí trpí nedostatkem ocenění. V zaměstnání jsou přímo požehnáním jako schopní a svědomití podřízení. Vepři jsou mírní, optimističtí, inteligentní a velkorysí, a ačkoli bývají obdařeni uměleckým nadáním, bojí se, že se zesměšní, a proto se raději drží stranou. Jsou citliví, jemní a velkorysí k přátelům, nejsou to výstřední osobnosti a veškeré smyslové požitky včetně umění berou velice vážně. I když bývají nesmělí, je pro ně společenský život velmi důležitý. Pokud se jim nedaří, mají pocit, že nedovedou řádně zastávat své povinnosti a propadají melancholii. Jsou to nenároční lidé a většinou nemívají nepřátele, umějí odpouštět a dovedou poměrně dobře překonat citovou ztrátu. Jsou nároční zejména sami k sobě, a pokud neuspějí v tom, co si předsevzali, podléhají silnému vnitřnímu stresu. Pokud jde o módu, mají fantazii a vkus a dbají o svůj vzhled, i když jsou poněkud konzervativní a vyčkávají, až nejnovější výstřelky vyzkouší někdo jiný.

Harmonii a lásku prožívají Vepři nejvíce s Kozou a Zajícem. Velkou přitažlivost pro ně mají rychlí Koně. Velké napětí a také povahovou různost zažívají s Tygrem a Opicí. Ve vztahu s Hadem budou trpět. Zajímavá je pro ně Krysa, ale je příliš komplikovaná a svéhlavá.

Vepř v roce 2019

V nastávajícím roce vaší vlády se dají věci ve vašem životě do pohybu. Možná vše nepůjde úplně pokojnou cestou, ale vaše znamení někdy potřebuje popostrčit, je trochu pomalejší a občas se nedokáže rychle rozhodnout. Přesto očekávejte velké změny, a to především ve vašem hodnotovém žebříčku a názorech na partnerské soužití. U vašeho znamení se změní náhled na smysl života, práci, lásku a obecně i důležitost mezilidských vztahů a propojení. Projdete osobní transformací, která vás učiní svobodnějšími a rozhodnějšími a také sebevědomějšími. Je jisté, že to platí pro ty, kteří na sobě pracují a chtějí svůj život posunout dál, k cílům a přáním, které si předsevzali.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Měsíc vlády

listopad

Hodina jeho vlivu

21–23

Práce

Tento rok pro vás bude výzvou, jak dokázat významně změnit váš postoj k práci, která vás již neuspokojuje. Měli byste si uvědomit, že opravdové změny pocházejí z vašeho nitra a jediný, kdo dokáže něco opravdu proměnit, jste vy sami. Jestliže vám chybí pozitivní motivace, zkuste si přečíst knihy na téma, jak změnit své vnitřní nastavení a stát se realistickým optimistou. Vyhledávejte společnost příjemných, sebevědomých a také úspěšných lidí, kteří vám mohou být určitým příkladem pro vaši osobní transformaci a změnu. A nakonec udělejte rozhodný krok pro změnu, najděte práci svých snů, nebo začněte konečně s podnikáním. Jediná omezení, která máme, jsou v naší hlavě.

Zdraví a relaxace

Vaše znamení je jedno z těch, která snadněji přibývají na váze. V dnešní době najdete nepřeberné možnosti od diet, hubnoucích koktejlů, tukožroutských polévek až po spalovače tuků. Při výběru buďte opatrní a raději se poraďte s odborníky. Nezapomínejte na pohyb, nemusí to být jen cvičení, ale například i ladný tanec. Radost z pohybu zlepší i vaši náladu a odplaví stres. Pro ty z vás, kteří dávají přednost relaxaci vleže, jistě k dobré formě poslouží masáže. Zkuste třeba reflexní masáž chodidel a pro labužníky třeba medovou nebo čokoládovou masáž. Zajímavé pro vaše znamení budou i semináře zdravé výživy, makrobiotiky nebo také ajurvédské – indické kuchyně.

Láska

Dařit se vám bude v tomto roce i v oblasti nejdůležitější – lásce. Dáte do pořádku mnohé věci i svůj osobní a milostný život. Budete se snažit o lepší partnerskou komunikaci a v případě, že jste single, o společenský život a seznamování s novými lidmi. Nečekejte, že vše, co přijde, se vám bude líbit. Můžete zažít změny, které nemusí být jen pozitivní, pod vlivem emocí může dojít k častějším partnerským hádkám i rozchodům. Pozitivní je, že na vše budete mít dostatek síly, protože za vámi bude stát energie vládce vašeho znamení. Věci, i ty nepříjemné, proto vyřešíte snáze než v jiných letech.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození