Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 23. říjen

Je čas pro zklidnění, meditaci, můžeme získat zajímavé a obohacující informace. Je důležité hlídat svůj „práh myšlenek čistý“ a soustředit se na dech. Obklopíme se amulety a předměty, které pro nás mají pozitivní náboj, a ladíme svou duši pomocí hudby nebo koupele při svíčkách.
23. 10. 2019
Věštba na středu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Symbol dne pro všechna znamení: Želva

Horoskop pro ohnivá znamení -  Beran, Lev, Střelec  

Berani, dnešek je ideální k tomu, abyste věnovali čas rodině a blízkým lidem, které jste mohli v poslední době díky pracovním aktivitám zanedbávat.

Lvi se budou radovat. V oblasti vašich partnerských vztahů bude vládnout harmonie a pohoda, budete mít dojem, že vám partner čte myšlenky a snaží se vám splnit každé přání.

Pro Střelce platí -  zkuste si uvědomit, co vás opravdu láká a čemu chcete věnovat svůj čas, nerozptylujte se zbytečnými detaily, ale miřte přímo „do černého.“ Váš ohnivý naturel vám nedopřeje klid, láká vás vše „neprobádané,“ buďte opatrní, protože i slovem se dá ublížit

Horoskop pro zemní znamení  - Býk, Panna, Kozoroh

Pro zrozence Býka může nastat díky Venuši v opozičním znamení Štíra restart v milostných vztazích. Nebojte se  konečně dát najevo, co si opravdu myslíte, co cítíte a co v partnerství chcete.

Panny, dnes si konečně udělejte čas na přehodnocení vašeho pracovního zaměření. Dejte prostor zajímavým informacím, které vám mohou přinést vaši spolupracovníci.

Kozorozi, přejte si a očekávejte pozitivní změny ve svém partnerském životě, dejte do pořádku své milostné vztahy. Neobávejte se, hlídá vás Saturn, který vám nedovolí žádné „výstřelky,“ ale vede vás z chaosu do řádu...

Horoskop pro vzdušná znamení – Blíženci, Váhy, Vodnář

Pro Blížence dnes platí - některé z vás může čekat změna v pracovní pozici, buďte připravení a nebojte se žádné výzvy, vše se může odehrát velmi rychle. Budete postaveni před rozhodnutí, které se nedá odmítnout.  

Váhy, bude se vám dařit, neváhejte a měňte to, co vás zatěžuje. Hledejte kreativní profesi, která vás bude bavit. Poohlédněte se po nových místech, oprašte staré kontakty.

Vodnáři, někteří z vás mohou být zklamaní, protože vaše city nebudou opětovány. Počkejte si raději na příhodnější období, kdy se vám v milostném životě začne opět dařit.

Horoskop pro vodní znamení – Rak, Štír, Ryby

Raci, přátelské hvězdné konstelace vám mohou přinést změnu. V případě, že vás láká nový vztah, nenechte nic náhodě a vezměte iniciativu do vlastních rukou. Bude se vám dařit i v práci, vaše mysl „bude otevřená“ novinkám.

Štíři, nyní je čas na uspořádání vašich financí, dejte do pořádku všechny své doklady, složenky, úvěry atd. Merkur je ve vašem znamení, stejně jako Venuše, dařit se vám bude i v lásce.

Ryby, připravte se. Ti, kdo jsou delší dobu sami, mají možnost konečně potkat zajímavý protějšek. Nemusí jít jen o krátký flirt, ale konečně opravdový, partnerský vztah.

Karta dne pro všechna znamení: Král Mečů 

Král Mečů
Autor: aquatictarot.de Král Mečů

Dnes bude převládat intelektuální, rozumový pohled na svět. Tato karta přináší dobrý obchodní odhad a komunikační schopnosti, díky kterým dokážeme velmi obratně dostat to, co chceme. S lehkosti a důvtipnosti vzdušného elementu. Můžeme být konfrontováni se  situacemi, které přináší atributy moci, zákona, síly i rozumu.

V oblasti práce - autorita, duchapřítomnost, ale také rafinované postupy a kritické postoje.
Může také znamenat  nutnost prohlubování znalostí potřebných k práci i studiu.

Ve vztazích -  patriarchální chování, bez zbytečně velké romantiky, určitý chlad nebo odstup, nutnost přizpůsobit se, a to bez kompromisu.
 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození