zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Horoskop na dnešní den dle Luny pro 29. září

Den vhodný ke vzdělávání, Luna ve znamení Ryb posílí schopnost získat důležité informace, i z neviditelné – duchovní sféry. Léčíme své tělo, léky působí intenzivněji. Jezme to, co podporuje dobré trávení a vylučování stravy, cítíme se lehčeji a tělo má více energie.
29. 9. 2020
Vaše věštba na úterý

reklama

Svátek má: Michal, Michael, Rafael, Rafaela

Symbol dne: Kolo

Energie dne

Kombinace zemního a ohnivého živlu přináší touhu po komunikaci, informacích i jistotách (Slunce ve Vahách, Luna v Rybách, Venuše ve Lvu, Mars v Beranu, Merkur ve Vahách)

Psychická a emocionální - snažíme se vše přijímat,  máme vládu nad emocemi, slovy, neubližujeme, nenecháme si ublížit, nejsme obětí druhých.

Fyzická –  v těchto dnech platí pro všechny nevynechat ranní sprchu, v případě napětí a stresu během dne si zápěstí oplachujeme studenou vodou a představujeme si, jak od nás veškeré starosti a problémy odcházejí…

Zaměříme se na – volíme lehčí stravu, hodně pijeme, vyhneme se konzumaci kávy, zkusíme třeba meltu nebo zelenou kávu.

Karta dne pro všechna znamení –  Král pohárů

Král pohárů
Autor: aquatictarot.de Král pohárů

Energie této karty přináší podporu a pomoc, rozvoj intuice a napojení. Dařit se může lidem, kteří se zabývají léčením a terapiemi, a také osobám pracujícím v umělecké sféře. Můžeme si užívat rad a podpory od druhých lidí a zažívat pomoc a různé „laskavosti.“

V oblasti práce - možnost využití intuice, chuť něco dokázat. Tato karta v obecnější rovině může znamenat nový začátek, obrat nebo významnou dohodu, smlouvu atd.

Ve vztazích - v obecnější rovině může jít o vztahy, které jsou značně zidealizované, nebo o přemrštěná očekávání, ale také nám tato karta může naznačovat strach z intimity a odevzdání se partnerovi.

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození