Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.

reklama

Kozoroh – Měsíční horoskop (duben 2020)

Hned na začátku měsíce přijde stabilita a ta přinese lásku. Pak se vrátíte k něčemu z minulosti, což přinese další dávku lásky a vy budete zamilovaná. Pocítíte jistotu, že vše je tak, jak má být, a přestanete řešit problémy, odpočinete si. Koncem měsíce překonáte překážky, to vám přinese lásku a pocit osudovosti.

Horoskop

Horoskop zdraví pro rok 2020: Býci si musí dát pozor na žlučník, Lev může mít úraz

Moudrost měsíce

„Na co sáhnu, to se mi daří.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Blíženci

S kým budete mít problémy

Váhy

Vztahy

Začátek měsíce přináší stagnaci v tom, že váš partner je zamilovaný a plný vášně. Pak se můžete pohádat kvůli tomu, že se začne chovat hodně dominantně a přinášet vám hojnost lásky a nových začátků. Ke konci měsíce nebudete vědět, co chcete, ale něco se urychlí a je to spojené s osudovou cestou. Koncem měsíce se vám splní sen a užijete si dovolené.

Práce

Budete mít pocit, že na začátku měsíce je vše v pořádku a doslova zažijete lásku a okouzlení. Pak může dojít k ukončení stability a hojnosti, a to vše bude osudové. Pak začnete bojovat s nějakým mužem kvůli jinému muži. Poté se můžete rozhodovat a zažít závist a iluze, že vše je ukončeno. Jenže to bude manipulace. Někdo bude překonávat překážky a dělat, že nic neřeší, přitom vše řešit bude.

Peníze

Vášeň na začátku měsíce vystřídá odrazování, manipulace a velká změna spojená s něčím novým. A pak vám pomůže dominantní muž

Oslabený orgán a léčivé barvy

Angína. Bílá.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození