zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Lev – Měsíční horoskop (prosinec 2020)

Na začátku měsíce se vrátíte k něčemu z minulosti. Můžete se v práci s někým pohádat, a to vás přivede k člověku, který vás dlouhodobě miluje. Pak uzavřete některé kapitoly vašeho života a osud vám přinese skvělou práci. Váš partner bude zamilovaný, ale bude se od lásky k vám odrazovat. Koncem roku si užijete báječný a pohodový čas.

Moudrost měsíce

„Mám své jistoty v sobě samé.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Střelec

S kým budete mít problémy

Váhy

Vztahy

Na začátku měsíce se vrátíte k něčemu z minulosti a budete hodně promýšlet a rozhodovat se, zda vám ta velká změna stojí za to začít znovu. Začnete se bát, že se beznadějně zamilujete. Pak se stabilizujete a splní se vám sen. Přijde nový krásný vztah. Váš partner se bláznivě zamiluje. Vše bude zalito nadějí a optimismem. Koncem roku můžete řešit i dalšího muže, který se ozve.

Práce

Na začátku měsíce můžete dostat zprávu s nabídkou na novou práci, do které se doslova zamilujete. Poté budete hodně pracovat a můžete se i stěhovat nebo přijdou nějaké změny a velké akce, které vás ochromí. Poté se můžete s někým pohádat kvůli práci. Pak mohou rychle přijít nějaké ztráty a objeví se další nová pracovní nabídka, která se ukáže jako vaše srdeční záležitost.

Peníze

V této době se najednou vše urychlí, a co do té doby stagnovalo, se najednou začne hýbat. Bude to jedna finanční akce za druhou.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Kašel. Modrá.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození