Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Štír – Měsíční horoskop (červen 2019)

Na začátku měsíce budete úplně v klidu a v harmonii. Poté může přijít pocit beznaděje, že už chcete uzavřít minulost a rozhodnout se, že stagnace už není potřebná. Koncem měsíce začnete před něčím zavírat oči – týká se to vašeho snu. A následně přijdou nové začátky nebo nový zamilovaný partner, s kterým můžete mít konflikt kvůli sexu.

Moudrost měsíce

„Otvírám se všem příležitostem.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Panna

S kým budete mít problémy

Rak

Vztahy

Začátkem měsíce nebudete nic řešit, spíše si ujasníte, co chcete. A pak si uvědomíte, že kvůli práci nikam nechodíte a sedíte stále doma, a tak si začnete užívat. Což vám přinese neřešení problémů a klid. A to přinese na konci měsíce velkou změnu, velkou lásku, nové začátky s někým, koho znáte z minulosti, nebo obnovení vztahu.

Práce

Vše je tak, jak být má, a vy to už od začátku měsíce cítíte. V práci přijde posun a s ním radost. Svoji práci si doslova zamilujete a budete opravdu šťastná, že ji můžete dělat. Na konci měsíce vás čekají šťastné přesuny a budete úplně zářit jako zamilovaný člověk.

Peníze

Začátek měsíce bude velice radostný, ale vzápětí přijde beznaděj a odchod peněz. Pozor, můžete i o nějaké peníze přijít.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Vitamíny. Žlutá.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození