zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Štír – Měsíční horoskop (prosinec 2020)

Na začátku měsíce vás potrápí, že se nikam neposunujete, a to jak ve vztahu, tak v práci. Pak se objeví někdo z minulosti a můžete se bláznivě zamilovat, ale budete sama sebe odrazovat, protože se bojíte. Pak začnete překonávat překážky v tom, co opravdu chcete. Na konci roku se vám může splnit sen, který je zatím tajemstvím.

Moudrost měsíce

„Moje moudrost slouží světu.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Lev

S kým budete mít problémy

Panna

Vztahy

Na začátku měsíce můžete být zamilovaná, ale bude to zatím jen taková ta počáteční láska. Je to někdo, kdo je do vás blázen a bude vás zahrnovat láskou. Může to být někdo z práce. Postupně se z něj stane váš partner. Budete dostávat zprávy plné lásky a toho, jak jste skvělí partneři – jako v pohádce. Pak přijde pocit samoty a začnete přemýšlet, jestli to nebyla jen iluze. Musíte se rozhodnout. Na konci měsíce budete sama sebe odrazovat, protože se objeví někdo, kdo vám nabídne také vztah.

Práce

V práci se můžete na začátku měsíce stěhovat nebo zažít nějaké změny. Objeví se víc akcí a setkání a také se třeba někam posunete. Poté dostanete novou pracovní nabídku a začnete překonávat překážky s tím spojené. Uzavřete tak jednu kapitolu svého pracovního života. Pak náhle něco ukončíte, protože se to už musí vyřešit. Koncem roku budete zase stát na křižovatce.

Peníze

Finančně to nebude dobrý měsíc, protože hned na jeho začátku přijdou velké výdaje a pak se vám to nebude chtít vůbec řešit.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Únava. Červená.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození