Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Střelec – Měsíční horoskop (červen 2019)

Už začátkem měsíce budete mít dostatek vášně a energie, abyste zvládla všechny problémy, což vás velice posílí. Čekají vás i skvělé finance a štěstí. Někdo vás však bude od vašich cílů odrazovat a vy mu můžete uvěřit. Nedělejte to, není to upřímné!

Moudrost měsíce

„Všichni moji přátelé rozumějí mým potřebám.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Blíženci

S kým budete mít problémy

Kozoroh

Vztahy

Partner, kterého máte, je pro vás jistota a stabilita. Bude vás však velice bravurně manipulovat a vy si toho nevšimnete. Ke konci měsíce vás čeká hojnost všeho, co vám vztah může nabídnout, a užijete si to.

Práce

Vše si dobře rozmyslete, protože je potřeba zvážit všechny kroky a udělat to, co vám přijde jako nejracionálnější. To vše dokážete a čeká vás velká radost a úspěch. Zvládnete všechny pracovní potíže a vše vyřešíte tak, že přijde i pochvala od nadřízených.

Peníze

Jste schopna vydělat velké peníze, ale stále máte pocit, že to nestačí na vaše výdaje a také na to mít něco stranou. Vezměte peníze a odjeďte na dovolenou.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Klouby. Modrá.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození