Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Váhy – Měsíční horoskop (květen 2019)

Už na začátku měsíce budete hodně pracovat a věnovat se pracovní činnosti. Následně může přijít velká změna, kterou učiníte vy, protože vám něco nebude vyhovovat. Pak zažijete už jen pohodu a klid. Možná i dovolenou. Na konci měsíce bude váš partner pro vás stabilitou.

Moudrost měsíce

„Jsem k sobě i ostatním upřímná.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Vodnář

S kým budete mít problémy

Beran

Vztahy

Beznaděj vás zasáhne hned na začátku května, což vás moc nepotěší, protože květen je pro vás měsíc lásky a očekáváte od něj víc, než vám na začátku nabídne. Vše si však promyslíte a začnete jednat. A pak se vše změní a budete mít pocit, že váš vztah je pod šťastnou hvězdou. Na konci měsíce si však uvědomíte, že partnera nechcete.

Práce

V práci navážete na něco z minulosti a bude se vám to dařit. Začnete hodně pracovat a plnit úkoly a vše vám půjde od ruky a splníte všechny, které vám byly dány na začátku měsíce. Pozor si však dejte na konci měsíce, můžete být hodně unavená a mít deprese.

Peníze

Nejdříve přijde posun ve vašich penězích, poté můžete o nějaké peníze přijít, ale to vám přinese naději na lepší peníze.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Žaludek. Zelená.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození