Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
Reklama

Váhy – Měsíční horoskop (červen 2019)

V letním období budete řešit především odpočinek a to, kdy se zase vrátíte do práce. Ke konci měsíce vás čeká skvělá dovolená, dokonce najdete i čas na rodinu, kterou tak milujete, ale v poslední době zanedbáváte. V práci si dejte pozor na falešnou kolegyni, která roznáší drby.

Moudrost měsíce

„Už nemám čas váhat a odkládat věci.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Lev

S kým budete mít problémy

Blíženci

Vztahy

Čeká vás schůzka nebo setkání s mužem, který pro vás může být tím pravým nebo opravdu velmi důležitým. Je možné, že se zase zamilujete a uvidíte svět v růžových barvách. Potřebujete opět cítit radost a hravost.

Práce

Máte nezdravou závislost na své práci a hned na začátku měsíce si to uvědomíte. Bude lepší, pokud si naordinujete nějakou dovolenou nebo menší odpočinek, jinak se brzo zhroutíte. Čeká vás však i radost a budete i hodně plodná ve své práci.

Peníze

Peníze k vám budou proudit a vy si to budete velice užívat. Čeká vás radost a naděje na nový příjem a finanční stabilitu.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Střeva. Béžová.
Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození