zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Vodnář – Měsíční horoskop (prosinec 2021)

Tento měsíc bude ve vaší práci hodně chaotický, jednou budete nahoře a jednou dole. Dokonce můžete z práce odejít, ale to třeba jen na týden, a pak se vrátíte zpátky. Bude to totiž hodně impulzivní a dojde vám, že to byl nesmysl. Naštěstí to v práci pochopí, ale je to zbytečné.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

PRIMA HOROSKOPY: VODNÁŘ 2021/12

Moudrost měsíce

„Všude kolem sebe vidím jen harmonii a tu také prožívám.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Beran

S kým budete mít problémy

Lev

Vztahy

Začnete přemýšlet, zda váš vztah nemá prvky nějaké iluze nebo nereálných rozměrů. Začátkem měsíce totiž budete mít dojem, že to není pravdivé, a ten dojem se ukáže jako správný. Potřebujete na něm zapracovat, to vám pomůže vidět věci reálně. Koncem prosince překonáte všechny překážky.

Práce

Začátkem prosince něco v práci zbytečně impulzivně ukončíte, protože necítíte žádný posun a práce vám už nic nepřináší. Pak přijde velká radost, přímo láska k práci, a budete hodně pracovat, možná se i někam přesouvat. A konec měsíce bude o stabilitě a jistotě, která vás bude naplňovat.

Peníze

Na začátku měsíce se něco kolem financí urychlí a vyřeší se všechny potíže s penězi. Čeká vás i nový příjem nebo nějaké nové ohodnocení, které vám dá stabilitu a klid. Nebudete peníze už vůbec řešit.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Žaludek. Zelená.

reklama

reklama

reklama

Partnerský horoskop
Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
Výpočet ascendentu
Stačí zadat datum a čas vašeho narození