Seriály a filmy

8. listopadu 2021 20:20

Roman Vojtek se ženit nebude! V Hvězdách nad hlavou dal košem krásné Táně

Hvězdy nad hlavou (12): Ženit se nebudu

Táňa (Kateřina Marie Fialová) už ale má Jirkových vytáček ohledně svatby plné zuby a na milého Jirku se také vykašle. Neudělal poběžovický legendární svůdník svou upřímností kardinální chybu? Na to se podívejte ve 12. epizodě seriálu Hvězdy nad hlavou buď už teď on-line v iPrima Videopůjčovně, nebo příští pondělí ve 20:15 na Primě.

Táňa Prokešová se netají tím, že by s Jirkou ráda vztah posunula na další úroveň. Na rozdíl od Jirky nemá předchozí zkušenosti s manželstvím. Ty Jirkovy jsou zejména ve vztahu k jeho pozitivním vztahům k příslušnicím jemného pohlaví spíše negativní, do vdavek se proto nehrne.

Patrik, nebo Jirka?

Jenže Táně dojde trpělivost, což podněcuje i její otec, pro kterého je stárnoucí proutník Jirka tou nejhorší variantou, jakou by si představoval pro svoji dceru. Jindřich Prokeš dává naopak jasně najevo nově příchozímu žokeji Patrikovi, že by si dovedl představit, kdyby u nich na statku zůstal už na pořád, a to nejen jako žokej, ale ideálně i životní partner jeho dcery.

Táňa je přesvědčena, že kdyby se s Jirkou vzali, její otec by Jirku nakonec přijal. Jirka ale do manželského svazku za těchto podmínek vstupovat odmítá, ale hlavně – není si úplně jistý, zda se vůbec ještě chce ženit. Věci mu totiž vyhovují přesně tak, jak právě teď jsou…

Další epizodu seriálu Hvězdy nad hlavou sledujte buď už teď on-line v iPrima Videopůjčovně nebo příští pondělí ve 20:15 na Primě.