Česko tentokrát? V duchu Rodina - základ týmu

V dalším dílu show Máme rádi Česko se těšte na „rodinnou“ velejízdu! V jednom týmu vedle sebe stanou matka a dcera – Veronika Žilková s Agátou Hanychovou, pod vedením manžela a zeťáka Jakuba Prachaře.

Rodinnou sestavu v týmu Jakuba Prachaře doplní ještě komik Luděk Sobota.

Za tým Fanánka zabojuje sexy zpěvačka a herečka Olga Lounová, legendární hitmaker Michal David a charismatický slovenský herec Maroš Kramár, který na Česko nedá dopustit i přesto, že toho o něm moc neví.

Show Máme rádi Česko sledujte v sobotu ve 20.15 na Primě!

Jaké IQ má modelka Agáta Hanychová? Mluví o čísle 136! Jestli to je pravda, to uvidíme! Co ale Agátě upřít nemůžeme, je to, že co se týče českých filmů, minimálně od Zdeňka Trošky, má přehled jako nikdo. S literaturou a zeměpisem už je to trochu horší. Jak trefně, možná lehce urážlivě vůči své dceři, poznamenala Veronika Žilková: „Chytří lidé sledují Trošku.“ Kdepak Jirásek!

Něco ze života. U Prachařových doma:-)

Kdo by čekal, že náš nejznámější hitmaker Michal David bude marně lovit vědomosti oboru sobě nejbližšího – v hudebních ukázkách, dočkal by se! Na přetřes přišly dokonce i slovenské názvy skladeb a slovenští autoři. Michal asi zapomněl, v jaké soutěži vystupuje! To Fanánek coby zkušený kapitán to ví moc dobře! A také ví, že nejde jen o znalosti, ale i o srandu. A tak se do toho Fanánek s dávkou vtipnosti trochu opře… „Jaké je jméno spisovatele, který má v příjmení frajera od slepice“?!

Maroš Kramár sice maturoval z češtiny, ale v show viditelně hodně trpí. Ze soutěžního kola s výbušnou krabicí dokonce vyjde za totálního lůzra! Aby si napravil reputaci, nechá vyniknout svůj slovenský temperament a při jedné z hudebních ukázek vyzve paní Veroniku k tanci.

Maroš Kramár soutěžící. K vidění už teď na videu.

O co lepší jsou hvězdní soutěžící v muzice, o to větší tragédie je to v zeměpise. Korunu tomu nasadí „geniální“ Agáta, která studovala česko-italské gymnázium, a hodiny zeměpisu jí tedy lehce minuly. Nebo je to jen výmluva? Pořádnou výmluvu by spíš potřeboval její partner a kapitán Prachař, kterého po tomhle díle občané Poděbrad minimálně ukamenují! „Taková zeměpisná sebevražda,“ posmíval se mu excelentní zeměpisec Fanánek.

Mohlo by vás zajímat: Jak se natáčely letní identy televize Prima.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.