V Ohnivým kuřeti bude horko: Trébl musí rozhodnout, co s hotelem

Ohnivý kuře (26) - upoutávka

Hoteliér Karel Trébl totiž svému vnukovi Juniorovi svěřil na zkušební dobu tří měsíců hotelovou restauraci. Po jejím uplynutí se má rozhodnout, zda na Juniora hotel přepíše. A tři měsíce právě uplynou… Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě!

Účetnictví sice sedí, jak má, Tréblovi nejstaršímu se to ale přece jen nezdá. Má na to holt čich, a ačkoliv se rodina jeho syna Leoše tváří, že je vše v nejlepším pořádku, on sám cítí, že vše v pořádku není.

Jenže jednou daný slib nechce Karel Trébl porušit. Dívejte se ve středu, jak nakonec situaci s předáním či nepředáním hotelu Grand vyřeší. Také se dozvíte, že i takového solitéra a lamače dívčích srdcí jako Mikea pozlobí, když mu Klára zamlčí pozvání na rodinný oběd v hotelu.

Problémy řeší i v hospodě U Slepiček. Manka zmizela neznámo kam a Jarda se musí vypořádat se zájezdem piva lačných turistů, kterým musí vysvětlit teoretické základy vaření piva, a co hůř, bude s nimi muset i pivo uvařit. A všichni víme, že je Jarda s vařením piva tak trochu „na štíru“…

Sdílejte článek