Lev – Měsíční horoskop (březen 2024)

Lev březen

Pokud si budete objednávat něco dražšího v zahraničí, a může to být jak nějaká věc, tak třeba i dovolená, zkuste si prostudovat všechny možné materiály a smlouvy. Hrozí vám totiž, že něco přehlédnete a mohli byste toho potom litovat. Tudíž si vše nejprve důkladně rozmyslete, než to koupíte a zaplatíte.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Moudrost měsíce

„Intuice mě vede správnou cestou.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Blíženec

S kým budete mít problémy

Býk

Vztahy

Vztahy vám přinášejí v březnu stabilitu, ale i rozhodování a také možný flirt nebo rychlý náhodný sex. Bude to někdo nový, což může přinést konflikt a možný impulzivní rozchod, který vám přijde jako přirozený, ale nebude to tak. Koncem měsíce budete mít tolik práce, že tomu nebudete věnovat pozornost.

Práce

Hned na začátku měsíce vás čeká úžasné období plné hravosti, může přijít nabídka na novou práci nebo něco nového, co bude stabilní. A můžete se stát, že budete velice plodní a vytvoříte něco úžasného. Na konci měsíce možná pojedete na pracovní cestu, pokud to bude s kolegy v práci, tak pozor na flirt.

Peníze

Už delší dobu si chcete šetřit na nějakou nemovitost a také se snažíte dávat si peníze stranou. Jenže stále máte nedostatek. Vyčkejte na snížení cen, přijde to brzo.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Zažívání, zelená.

Podívejte se, co přinese březen podle kartářky Helen Stanku:

Přečtěte si také