Móda a krása

1. listopadu 2015 04:50

Anna Kopečková

Proměna Anety (31): Z unavené maminky je šmrncovní kočka + SOUTĚŽ

New Look 9 - Odhalení

Každý týden vám představujeme jednu ženu, která v pořadu NEW LOOK našla svou krásu. Jednatřicetiletá Aneta Tvrzická by se ráda po mateřské vrátila znovu do práce a jejím přáním byla nová vizáž, která jí vrátí ztracené sebevědomí.

Aneta řeší stejný problém, jako spousta žen - návrat po mateřské dovolené. I když je mladá a příjemná, mateřství ji dost unavilo a neměla za poslední dva roky čas ani finance na to, aby o sebe mohla více pečovat. „Teď jsem se rozhodla, že se to musí změnit. Budu hledat práci a do této etapy života chci jít jako nový člověk,“ prozrazuje Aneta Tvzická.

Kadeřník Honza Kořínek se na proměnu Anety hodně těšil. „Přírodní vlasy, které má Aneta, jsou pro kadeřníka něco jako čisté plátno, do kterého může malovat." Velký úkol čekal i na stylistku Alžbětu Pěknou – Aneta je totiž sportovkyně a má kvůli tomu velmi široká ramena.

Kromě již zmíněných - kadeřníka Honzy Kořínka a stylistky Bětky Pěkné u proměny Anety nemohla chybět ani kouzelnice s malovátky - vizážistka Klaudie Havlová.

Jak se jim podařilo Anetu změnit?

Aneta má pevné a husté vlasy a kadeřník Honza se rozhodl, že nebude tentokrát dělat radikální změnu. Oživil její přírodní odstín vlasů, aby vlasy vypadaly hezčí a lesklejší, vlasy jen lehce zastřihl a prostříhal a udělal Anetě výraznou hustou delší ofinu. Nakonec přišel lehký contouring, tedy zesvětlení vlasů kolem obličeje, jehož cílem bylo zjemnění rysů obličeje i celkového dojmu.

Pokud jde o líčení, přiznala se Aneta, že je úplný amatér. Ráno použije řasenku a protože je dost výrazná, nemá potřebu se příliš malovat. Přála si ale zkusit hezký a vkusný make-up a sjednocenou pleť. Přání jí vizážistka Klaudie samozřejmě splnila a rozhodla se na obličeji nejvíce zvýraznit Anetiny rty.

Aneta je zvyklá nosit sportovní i společenské oblečení. Jejím problémem je, že je dost vysoká a má hodně široká ramena. Bětka pro ni vybrala asymetrické šaty na jedno rameno ze splývavého materiálu, které pomohou postavu krásně vytvarovat a zároveň potlačí široká ramena. Doplňky byly tentokrát velmi jednoduché - lodičky, psaníčko, jemné zlaté náušnice a několik náramků.

A jak to dopadlo?

Aneta se nejdříve vůbec nemohla poznat.

Chcete vědět, jak reagovala, když se na sebe podívala do zrcadla, které bylo po celou dobu proměny zakryté? Podívejte se na video v úvodu článku.

A ještě si můžete zasoutěžit:

Na celý díl pořadu NEW LOOK se můžete podívat na Prima Play. A nezapomeňte se dívat i příští sobotu. Startujeme v 17.15 na Prima LOVE!

Toužíte taky po proměně? Tým pořadu NEW LOOK je tu pro vás. Stačí se přihlásit:

Podívejte se i na další proměny:

Sdílejte článek
Štítky kočka soutěž krása proměna kadeřník