NEW LOOK má jedinečné studio. Najděte své nové já!

Pořad NEW LOOK, který už od září diváci uvidí na obrazovce Prima LOVE, se stěhuje to televizního studia. Poprvé se divákům představí už tuto sobotu v 17.20.

Až doposud moderátorka natáčela v pražských ulicích. „Se změnou televizní stanice přichází přirozeně i posun v dramaturgii pořadu, nicméně hlavní myšlenka změny image divačky zůstává,“ vysvětluje Honza Kořínek, majitel společnosti, která pořad vyrábí a FTV Prima dodává.

Moderátorkou pořadu je i nadále Eva Decastelo, která se na další sérii pořadu už moc těší. „NEW LOOK mě baví, jsem moc ráda, že můžu být u toho. A upřímně, ani jsem na začátku spolupráce nevěřila, že mne to tolik pohltí,“ říká Eva Decastelo. Tu nově v pořadu doplní i dvě reportérky z řad známých tváří. „Já jsem moc ráda, že v týmu máme posily. Bára Mottlová i Daniela Révai jsou hrozně šikovné a skvělé holky,“ dodává s úsměvem.

Chcete vidět, jak vypadá nové studio NEW LOOK? Podívejte se:

Pořad NEW LOOK bude dvakrát tak delší, než byli diváci doposud zvyklí, a dočká se mnoha dalších úprav. „Můžeme slíbit nové rubriky, pravidelné pohledy do života slavných – a podíváme se na jejich životní styl. Rozhodli jsme se ale představovat i návrháře a designéry,“ prozrazuje Honza Kořínek. Základní tým profesionálů ale zůstává stejný a to ve složení kadeřník a majitel vlasového studia Honza Kořínek, vizážistka Klaudie Havlová a stylistka Alžběta Pěkná.

A tady je celý realizační tým pořadu:

A koho uvidíte v prvním dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 2. 2024

Dnes nechcete nic jiného než být sami. Aby se tak stalo, Berani, musíte vypnout telefon i počítač a na dveře pověsit ceduli Nerušit. I tak je pravděpodobné, že vaši přátelé projdou kolem cedule a zeptají se, co je k večeři. Je to jeden z těch dnů. Lidé se chtějí scházet a chtějí to dělat u vás doma. Objednejte si své oblíbené komfortní jídlo a užijte si ten chaos.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.