Může být žena krásná i s jizvou na obličeji? To ukáže pořad NEW LOOK

Už tuto sobotu 5. září v 17.20 startuje na Prima LOVE nový pořad NEW LOOK, v němž každá žena najde svou krásu díky týmu plnému profesionálů v čele s moderátorkou Evou Decastelo a kadeřníkem Honzou Kořínkem. Ti budou týden co týden pro divačky hledat nové já.

Jako první v premiérové řadě pořadu New Look se do rukou těchto ostřílených odborníků svěří Lucie Šebková. Ta se do pořadu přihlásila především proto, že by si přála najít ztracené sebevědomí. „Mám jizvu v obličeji, protože se nepovedly dvě operace, kdy se mi lékaři snažili odstranit velkou pihu na bradě,“ svěřuje se Lucie. Jelikož ji operovali už jako malou, musela celé dětství a dospívání snášet výsměch spolužáků a kamarádů. „Pokřikovali na mě ‚jizvo, jizvo‘, a to opravdu nepřidá,“ dodává smutně Lucie Šebková, která se domnívá, že pořad New Look je její poslední záchranou.

V pořadu NEW LOOK projde Lucie radikální proměnou

„Momentálně Lucka působí o dost starším dojmem. Je tedy potřeba omladit ji. Změní se především její vlasy. Budu Lucii hodně stříhat, docela dost nakrátko a také výrazně změníme její barvu,“ prozrazuje profesionální kadeřník Honza Kořínek. Právě on a jeho tým stojí za celým pořadem. „V naší profesi i v našem kadeřnictví razíme heslo, že každá žena je krásná. Jen některé prostě občas potřebují pomoci,“ říká s úsměvem Honza Kořínek.

Pomůže proměna Lucii, aby byla šťastnější a připadala si krásná? Výsledek snažení celého týmu uvidíte už tuto sobotu, tedy 5. září v pořadu NEW LOOK. Startujeme v 17.20 na Prima LOVE.

Sdílejte článek
Štítky proměna

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 2. 2024

Vaše úsilí na domácí frontě se rozhodně vyplatilo, Berani. Váš domov vypadá báječně. Říká to každý, kdo do něj vstoupí. Někteří nečekaní návštěvníci se mohou zastavit na krátký pozdrav a nakonec zůstat na večeři. Jste přirozeným a laskavým hostitelem, nemluvě o skvělé kuchařce. Kdo by vašim hostům vyčítal, že chtějí zůstat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.