Slunečná je jedničkou. Úspěšně odstartovala také novinka – Karanténa: Jedeme v tom spolu

Pořadem večera byla Slunečná. Jednalo se o nejsledovanější program po 20. hodině. Úspěšný start má za sebou i zbrusu nový pořad Karanténa: Jedeme v tom spolu, který byl hned třetím nejsledovanějším nezpravodajským pořadem po 20. hodině. TOP STAR nezůstal pozadu, zaujmul třetí místo ve sledování.

Úterní večer patřil Slunečné, dvaadvacátou epizodu primáckého seriálu si nenechal ujít rekordní počet diváků, 1 435 000 (share 32,48 %) v CS 15+. Jednalo se o nejsledovanější pořad po 20. hodině. Úspěšný start má za sebou i zbrusu nový pořad Karanténa: Jedeme v tom spolu, který byl hned třetím nejsledovanějším nezpravodajským pořadem po 20. hodině. První díl Karantény: Jedeme v tom spolu sledovalo 712 000 diváků (share 21 %) v CS 15+. Do třetice se dařilo také pořadu TOP STAR, kde i včera radil Láďa Hruška ve své rubrice Nouzovky. Tentokrát divákům poradil, jak naložit s penězi a dalšími kovovými předměty. Včerejší díl sledovalo 669 000 diváků (share 15,32 %) v CS 15+ a jednalo se o nejsledovanější díl za rok 2020. Na další užitečné rady z oblasti úklidu a dezinfekce domácnosti se mohou diváci těšit vždy třikrát týdně.

Karanténa: Jedeme v tom spolu

Hosty prvního vydání Karantény: Jedeme v tom spolu byli šéfkuchař Zdeněk Pohlreich a Rastislav Maďar, epidemiolog z Ústavu epidemiologie a ochrany veřejného zdraví Lékařské fakulty Ostravské univerzity. Vzhledem k současným nařízením a omezením kvůli pandemii koronaviru byli hosté v pořadu prostřednictvím telemostu. A z domova kvůli karanténě vysílala i moderátorka Markéta Fialová.

„Karanténa. Tohle slovo se stalo za posledních pár dnů nečekaně jedním z nejpoužívanějších v Česku. Jedeme v tom všichni společně a bez rozdílu. Tento nečekaný stav pochopitelně navozuje celou řadu otázek a diváci Primy si zaslouží co nejvíce odpovědí. V Karanténě se živě představí dva hosté, kteří budou připraveni zodpovědět otázky nejen Markéty Fialové a moje, ale i diváků. Kromě toho karanténa přinese i dva elementy, které jsou stěžejní pro překonání jakékoli krize – humor a nadhled,“ říká o novém pořadu moderátor Libor Bouček.

„Nikdy jsem si nemyslela, že moje obnovená premiéra na Primě proběhne z mého obýváku a v roušce. Situace je ale už taková, jinak to nejde. A já jsem moc ráda, že jsem i v takovém provizoriu mohla dělat svou práci, být ve spojení s kolegy i diváky a informovat o dění, které se týká opravdu každého z nás,“ říká Markéta Fialová. Další vydání Karantény: Jedeme v tom spolu uvidí diváci v úterý 31. března opět hned po odvysílání seriálu Slunečná.

Zdroj: ATO-Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni 25. 3. 2020

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.