Seriály a filmy

4. prosince 2018 09:15

Jana Mrákotová

Adam Brejcha z Modrého kódu zpátky na operačním sále?

Adam stále bojuje sám se sebou. Vali s Viktorem zjišťují, že osvojení Denisky nebude zdaleka tak jednoduché, a to i přesto, že se vzali.

Podívejte se na ukázku z dalšího pokračování oblíbeného seriálu Modrý kód, který můžete sledovat také online.

Adam stále tvrdí, že operovat nechce. Chce zůstat na ambulanci. Náhoda tomu ale chce, že se potká s výjimečným pacientem, který ovlivní jeho další profesní fungování, jak je vidět i z našeho videa.

Potřebuji se zchladit

Doktor Brejcha je postavený před realitu. Zvítězí nad ním jeho noční můry, nebo fakt, že je bravurní lékař, který je připravený kdykoliv pomoc. Svým rozhodnutím a reakcí překvapí i stále nedůvěřivou a opatrnou vrchní sestru Mery, která mu rozhodně nakloněná není. Podívejte se na ukázku.

Vy budete operovat?

Vali a Viktor se snaží o osvojení malé Denisky. Opět se ale objeví její příbuzný. A Prokopa stále trápí dluhy, a dokonce váhá, jestli má přijmout peníze od pacienta.

Další pokračování seriálu Modrý kód uvidíte ve středu 5. 12. ve 20.15.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.