Rasputinův stav se nelepší. Nejšikovnější lékař ze seriálu Modrý kód začíná ztrácet naději

Od doby, kdy Rasputin zachránil dítě padající z balkónu a ochrnul, se jeho stav nezlepšuje. A i přes prvotní pozitivní postoj začíná mít nyní pocit, že zůstane ochrnutý. Všichni na urgentu tuto mentálně změnu vidí a nedaří se jim jeho nastavení mysli jakkoliv změnit. Další epizodu seriálu Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě.

V čundrácké osadě se slaví, že jeden z nich byl vybrán na velký výlet do Ameriky. Jenže druhého rána se stane neštěstí – muž zapadne do pasti na medvědy. Co je ale horší, muže bude těžké i najít, protože past je důmyslně schovaná a opravdu hluboká.

Podívejte se na upoutávku k seriálu Modrý kód:

Stav Rasputina se i přes pozitivní prognózu nadále moc nelepší. Mobilita levé ruky je zhoršená, pravou rukou nedokáže hýbat vůbec…

Rasputin není vůbec v pohodě:

Dalším pacientem, kterého na urgent přivážejí, je muž, který byl na ulici přepaden. Evidentně má vážná poranění v dutině břišní. Útočníci se ale nebudou rozpakovat za mužem přijít až do nemocnice a vyhrožovat mu. Vali bude mít kuriozního malého pacienta, kterého moc bolí hlava. Příčinu bolestí neuhádnete. Do třetice budou na urgentu léčit motorkáře po dopravní nehodě.

Na urgentní příjem přichází nová posila – kamarád primáře Bojana, docent Šeřík. Ten nemá být přímo operatérem, ale jako zkušený chirurg spíše poradcem a asistentem u operací. Jako první se střetne se Sašou Růžičkovou a setkání to bude příjemné. Šeřík si to ale nebude brát osobně, což je dobře, Saša přece nemá ráda nikoho.

Viktor se loučí s urgentním příjmem a odjíždí do Prahy. Vali zvažuje přijetí primariátu dětského oddělení, který jí nabídla Ema Vlčková. Jenže Vali řeší aktuálně daleko závažnější záležitosti. Neví, kam skočit a vlastně se nestíhá ani moc starat o holky. Odjezd Viktora to Vali moc neulehčí...

Seriál Modrý kód sledujte v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek
Štítky ochrnutí seriál Prima modrý kód online

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 17. 4. 2024

Berani, dnes se vám může přihodit nečekaná finanční událost. Možná budete stát s otevřenou obálkou v ruce a nebudete schopni slova. Ať už se jedná o nečekaný bonus, dárek nebo překvapivou dividendu z akcií, investujte peníze moudře. V poslední době jste utratili spoustu peněz a bylo by dobré, abyste začali doplňovat bankovní konto.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.