VIDEO: Marek skáče šipku, za všechno může jeho manželka!

Středeční díl Přístavu konečně ukáže od čeho přesně utíkal Marek Skála z Prahy. Do Zátoky totiž přijede Tereza. A rozhodne se všemu velet. Až je z toho Marek poněkud na nervy. Podívejte se!

Seriál Přístav, který přináší atmosféru léta a nových začátků, uvidíte nově každé pondělí a středu. Čtvrtý díl uvidíte už tuto středu.

Marek neutíkal z Prahy jen kvůli špatné práci a pocitu méněcenosti jako čerstvého padesátníka. Touha po novém začátku totiž nejspíš nezahrnuje ani jeho manželku, která do nedávné doby nevěděla ani to, kde Marek je.

Jednoho hezkého dne se však Markův temný stín zjeví u hospody. Soudkyně Tereza ve své kráse. V rukou dopis, že Marek dluží za kotvení hausbótu padesát tisíc. Marek už tuší, že se hádce nevyhne. Tereza nakonec stráví na hausbótu noc, ale sama. jejich společná interakce bude však na bodu mrazu.

Vzteklá Tereza vytvoří několik situací, jež by mohly jejich dlouholeté manželství, na které těžce dýchá rozvod, zachránit. Všechno se zdá marné. Romanovi a Céčkovi (další ex-hokejka a kamarád Marka) se Tereza však zdá okouzlující. Marek je nechápe, ale na žádnou jinou nemá ani pomyšlení. Vypadá to, že Přístav bere jako velký restart celého života. Je v něm i Tereza?

Podívejte se na povedenou scénu:

Přístav uvidíte už tuto středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.