Seriály a filmy

20. července 2021 19:00

Aneta Gretzová

Michalovi z Prostřeno! se vymstí pomoc mistrových!

REPRÍZA: Kuchařský učeň Michal v Prostřeno! připraví hlavní chod s houbami, přestože houby nejí. Jak je to možné? Co všechno připraví sám a co paní mistrové?

Středeční hostitel připraví rybu. A ochutná i zarytý nemilovník ryb Lukáš. A pokrm pochválí. Což je super hodnocení samo o sobě. Tak proč se Michal tolik shazuje a upozorňuje na chyby, které během vaření nasekal – tedy podle jeho mínění? Je to taktika, nebo povaha?

Podívejte se, jak si Michal sype popel na hlavu:

Adam kritizuje (pro změnu) a ostatní zajímá, proč mají na talíři lišky, když houby hostitel nejí. Sice není proti pravidlům nechat si pomoci školními profíky, ale jak se na takové odhalení budou Michalovi soupeři dívat?

Michal se zamotává do vysvětlování, podívejte se:

Student Michal se chystá k maturitě. Přesto si našel čas jít do soutěže. Během školy pracuje i ve firmě s oblečením. Žije ve vícegeneračním domě s přítelkyní kus od Kutné Hory. Do školy do Prahy dojíždí. Nabídku od vedení školy přijal, protože bude rád a hrdě reprezentovat školu, na které studuje. Pokud by vyhrál, tak by se rozdělil se svým týmem. Jako zábavu si pro své hosty připraví tvorbu květinové dekorace.

Podaří se mu vyhrát? Sledujte už ve středu!

Dívejte se každý všední den v 17:50 na Primě.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.