Prostřeno!: Víno z petky a komplikace

Mladý spokojený tatínek, servisní technik Michal (28), se v kuchyni umí otáčet.

Třetí hostitel, zábavný servisní technik Michal, návštěvu pozve do útulného bytečku v Českém Těšíně. Po včerejšku je zabydlený interiér příjemná změna. Michal se na své hosty pečlivě připravil a naplánoval si moderní menu, na které se pozvaní už těší. I když některá jídla jsou Michalova premiéra. Místy to vypadá, jako by chtěl soupeře snad opít, aby mu byli příznivě nakloněni a zábava se pěkně rozproudila. Hostitel podává nejprve pálenku a další alkohol pak i mezi chody. Co to bude?

Podívejte se, jak hosté reagují na víno z petky:

Večeři zahájí lososový tatarák s kapary a tenhle předkrm s rybou zasyrova má velký úspěch, to Michal sice předpokládal, ale sám je úspěchem prvního chodu až zaskočen. Prostě risk je zisk… Na svoji verzi dýňové polévky si dýni nejprve předpekl, takže získala intenzivnější chuť a dal si práci i s opraženými semínky, ani zeleninový krém nedopadl vůbec špatně.

Podívejte se, jak hostům chutná polévka:

„Vepřová panenka v parmské šunce, celerové pyré s batáty a brusinková omáčka“ je hezky naservírovaný hlavní chod, který mohl mít pro někoho měkčí maso, pyré mohlo být smíchané dohromady, ale to už jsou detaily, nic zásadního kuchař Michal nepokazil. Pečlivou přípravu věnoval i vzhledově efektnímu nepečenému dezertu, který už se v historii Prostřeno! také několikrát připravoval, jde o stříšku ze sušenek, která má uvnitř schovaný banán. A zábava souvisí také s chutěmi a vůněmi – Michalovi hosté budou hádat různé suroviny a potraviny poslepu.

Podívejte se, jaké nastanou komplikace:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.