Prostřeno!: Vladimírovi selžou nervy, dojde i na slzy

Vladimír (44) miluje gastronomii, ale podá nevyrovnaný výkon a selžou mu nervy.

Druhý hostitel pozve návštěvu do brněnského činžáku, kde žije s kamarádem a odkud i pracuje. Vladimír podnikal v cestovním ruchu, jeho láskou je Chorvatsko, úterní menu je ovlivněné chorvatskou, ale i slovenskou kuchyní, protože odtud pochází. Vlado miluje vaření a pečení, dokonce se na Slovensku zúčastnil kuchařské soutěže a Vašek ho pozná podle vystavených fotografií. Hosty přivítá stůl „jak vítají koledníky na Myjavě“, který přetéká klobáskami a sýry, bohaté bude i Vladimírovo menu.

Podívejte se, jaký netradiční předkrm Vadimír naservíruje:

Atmosféru večera ale naruší nervozita hostitele, který se v jednu chvíli hroutí, pláče a stěžuje si na špatný osud. Vladimír utrpěl vážný úraz hlavy a stále není v pořádku, má problémy s rovnováhou a není divu, že je z toho všeho dost na dně. A tréma z natáčení ambiciózního hostitele dorazí, svoji večeři ale nakonec zvládne včetně úkolu týdne.

Slovenská polévka z brynzy „demikát“ chutná moc paní Daně.

Podívejte se, jaká vtip udělal Vladimír s polévkou:

Povede se i hlavní chod, kachní roláda s nádivkou a „blitva“ z mangoldu, pampelišky a kopřivy na způsob špenátu. Zelená příloha a roláda s nádivkou i petrželka v bramborách připomínají Velikonoce. Pavlína má na blitvu alergickou reakci a soupeři čekali od Vladimíra ještě něco víc.

Podívejte se do síně slávy:

Ten se „vyřádil“ hlavně na slavnostním moučníku – velkém barevném dortu s prskavkou a jedlým logem pořadu. Velikonoční je i zábava, zdobení upečených vajíček, kdy se napjatá atmosféra večera konečně uvolní…

Podívejte se, co Vladimír prozradil o svém zdravotním stavu:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ONLINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.