Seriály a filmy

17. března 2020 04:52

Filmy pro dobrou náladu zdarma ON-LINE: Bijáky se silnými ženami v hlavní roli

Příjemného odreagování a ženských hrdinek není nikdy dost! Teď obojí pořebujeme asi všichni. Připravili jsme výběr filmů, které si hned můžete přehrát online v archivu iPrima.cz a v nichž ženy hrají prim a dokážou zatočit s každým problémem. Navíc v podání skvělých hereček.

O trendu silných ženských hrdinek jste v posledních letech nemohli neslyšet – stále častěji se (nejen) ve filmovém světě setkáváme s příběhy o tom, kolik hrdinství se ve zdánlivě slabším pohlaví dokáže objevit. Z našeho archivu iprima.cz proto vybíráme několik filmů, v nichž si šikovné dámy vždy dokážou poradit – a i když se jim to třeba úplně nedaří, nepřicházejí o humorný nadhled nad všedními problémy! Kterými hity si tedy zařídit emancipovanou večerní pohodu?

Oblíbené filmy a seriály můžete sledovat zcela bez reklam!

Zejtra napořád

Pavel Batěk, Filip Blažek a Vica Kerekes v hlavní roli lehce generační zpovědi o rozháraném mladém muži a jeho vtipné cestě za poznáním sama sebe.

Petr Kraus je mladý muž, který má ze všeho nejvíc v životě strach ze stereotypu. Proto věčně cestuje, rozjíždí obchody s podezřelými byznysmany z Číny, stále něco hledá a má panickou hrůzu z toho, že mu někde něco utíká. Fakt, že to „něco“ má celou dobu pod nosem, je divákovi jasné od začátku, musí ale počkat, až se k tomu dopracuje i hlavní hrdina. Čekání to je ale příjemné a oddechové, které se občas blýskne dobrým vtipem. Prostě taková klasické letní road movie.

Bestiář

Bestiář je příběhem mladé ženy Karolíny. Žádná bestie to není. Její život pronikavým způsobem změní vyčerpávající vztah se záhadným a neuchopitelným mužem Alexem. Je to vztah plný nejistoty a podivínských nejasností. Karolína se rozhodne vymanit se ze své citové závislosti a naučit se na jiných mužích, jak přestat být submisivní. Bude se chovat tak, aby měla věci pod kontrolou, bude nezávislá, bude víc brát než dávat! Záhy se ale ukáže, že toto není cesta. Jediný způsob, jak být nezávislý, je být sám sebou a nemít potřebu to nikomu "natřít"! Důležité muže ztvárnili Karel Roden, Marek Vašut, Tomáš Matonoha, Miroslav Etzler, Kryštof Hádek a Petr Vondráček.

Ženy v nesnázích

Tahle bizarní komedie venezuelského řemeslníka Sebastiana Gutierreze se pyšní skvělým obsazením, v němž se Carla Gugino, Connie Britton či Sarah Clarke ocitají ve zmateném akčním propletenci šílených situací. Ať už se totiž jedná o pornoherečku, letušku, terapeutku nebo chůvu, všechny musejí řešit vztahové problémy, o nichž se normálním smrtelníkům ani nezdá!

Holky fotbal nehrajou

Na konci sedmdesátek nebyl fotbal dívkám úplně zaslíbený, což pocítila i patnáctiletá Gracie. Sledujeme tedy nejen bourání sportovních tabu, ale především jeden z mnoha bojů za rovnoprávnost, které musely ženy napříč 20. stoletím podstoupit. Tady totiž nejde jen o kopání do meruny, nýbrž rovnou o právo na sebeurčení. Podaří se Gracii porazit nejtěžšího soupeře – předsudky?

Líbáš jako bůh

Bouřlivý příběh středoškolské profesorky francouzštiny a literatury Heleny (Kamila Magálová) plný vášně, rozchodů a návratů, v němž čerstvě zamilovaným komplikují vztah plánovaně či neplánovaně jak partneři, tak i další členové rodiny.

Sexy 40

Ryze ženská romantická komedie, kterou si užijí i muži. Sandy (Catherine Zeta-Jones) zjistí ve svých 40 letech, že ji podvádí manžel. Rozhodne se ho opustit a začít nový život. Do cesty se jí však připlete mladík jménem Aram, který pro ni pracuje jako chůva.

Zoufalé ženy dělají zoufalé věci

Porevoluční klasik i provokatér Filip Renč ve svém zatím posledním filmu z roku 2018 vychází z předlohy Haliny Pawlowské. Ta hází protagonistce Kláře Issové pod nohy tolik klacků, že nebohá hrdinka má často pocit, že už to nezvládne. Jenže jak se postupně na své životní cestě setkává s lepšími i horšími zástupci mužského pokolení, zjišťuje, že hlavní je se nevzdat!

Seznamka

Šarmantní Jiří Langmajer a sebejistá Adéla Gondíková v hlavních rolích příjemné letní komedie na téma internetového randění.

Bezva ženská na krku

Sympatická Eliška (Petra Hřebíčková) je na plný úvazek milující manželkou charismatického a bohatého Pavla (Jiří Langmajer). Ovšem jen do té doby, než ji na prahu čtyřicítky milým a korektním způsobem požádá o rozvod. Když nový život, tak od základů! Eliška se rozhodne začít od nuly jako učitelka v malé středočeské vesničce. Rázovitý a hyperaktivní starosta (Miroslav Táborský) nastěhuje Elišku do jednoho domu s nerudným Božíčkem (Ondřej Vetchý), který díky svým vlastním neblahým zkušenostem s „ženskejma definitivně skončil". Jeho jízlivost a hulvátství může trumfnout snad jen jeho povolání – Božíček pracuje ve vesnici jako hrobník. Eliška má ovšem na chlapy také momentálně spadeno, takže si rozhodně nenechá nic líbit...

Eliška má ráda divočinu

Název nejspíš znáte, samotný film už možná ne. Zuzana Stivínová a Bolek Polívka se koncem 90. let představili ve velmi nestandardní komedii, která sleduje jejich erotikou nabitý vztah. Za vztahovým propletencem stojí Otakáro Maria Schmidt, jehož původ z legendárního Divadla Sklep se rozhodně nezapře. Vizuálně opojná, tematicky bohatá a bezesporu zcela originální – taková je divočina, kterou má Eliška tak ráda!

Andílek na nervy

Hvězda sociálních sítí Anna Kadeřávková si v tomhle filmu zahrála tak trochu samu sebe – mladičkou fashion bloggerku, která si bez internetu neumí život představit. Tady je však nucena se odstěhovat na venkov k otci, jehož zatím vůbec nezná. Řeší nejen problémy dospívání, první lásky, hledání vztahu k hrubiánskému otci, ale i nedostatečný signál na uploadování videí…

Pusinky

Dynamická road-movie mladé režisérky Karin Babinské je filmem o mladých holkách, do kterých neustále někdo hučí, aby dospěly. Iška, Karolína a Vendula se nedostaly na "podělanou vejšku". Co teď? Jejich příběh boří tabu. Tyhle holky nemají chuť nic předstírat a hrát si na tiché, mírné, křehké bytosti. Chtějí samy nakládat se svým životem – ne podle nějakého manuálu rodičů. Umí si prostě užívat a ledacos vyzkoušet.

Dokonalý polibek

Tanye táhne na třicet, ale pořád žije u rodičů, kteří s ní jednají jako s dítětem. Vzhledem k tomu, že ztratila práci a láska je v nedohlednu, chytá se každého stébla. Když jí osud přihraje do cesty krásného mladého doktora, který dokonale líbá, jde do toho po hlavě…

Kouzelný měšec

Čarodějnice Bludimíra má chuť provést nějakou lotrovinu. Rozhodne se proto ukrást králi jeho kouzelný měšec. Na stopě je jí ale princ ze sousedního království, který se zamiloval do princezny Blanky…

Modelky s.r.o.

Dvě modelingové agentury mají za úkol společně uspořádat módní přehlídku Fashion Parade. Ředitelky agentur jsou dlouholeté rivalky, a tak si místo spolupráce dělají naschvály, pomlouvají se a předhánějí…

Anebo se podívejte do archivu iPrima.cz a vyberte si filmy a pořady, které jsou vašemu srdci nejbližší:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 4. 2024

Berani, dnes bude ve vzduchu vládnout lehkovážná, téměř bláznivá energie. Vesmír vás vybízí, abyste se vzdali železného sevření seznamu povinností a trochu se pobavili. Představte si všechen tlak, který na sebe vyvíjíte, jako kouli na noze, kterou je třeba uvolnit. Není důvod brát se neustále tak vážně.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.