Vyučená cukrářka, povoláním řeznice, to umí s dorty i masem! Jak se jí povede v Prostřeno!?

Řeznice Tereza (28) je sice vyučená cukrářka, ale to jí vůbec nebrání v tom, aby se přihlásila do Prostřeno! – jasné je, že pracovat umí s dorty i s masem.

Tereza se vyučila cukrářkou. Po škole začala pracovat v řeznictví, kde pracuje jako zástupce vedoucí. Žije v rodinném domě s manželem a pejskem. Děti zatím nemají.

Podívejte se,jakou si Tereza připravila zábavu:

Nejraději tráví čas s manželem, rodinou a přáteli. Ráda vaří a připravuje pro ně různé pohoštění. Baví ji společenské hry všeho druhu. Ráda chodí na procházky se psem, jezdí na výlety a v zimě lyžuje. Pokud je doma a má chvilku, tak ji baví čtení knih. A samozřejmě pobyt v kuchyni.

Knedlíčky v polévce bohužel nebudou, podívejte se, co bude místo nich:

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek
Štítky Prostřeno!

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.