Prostřeno! se vrací s premiérovými díly a s novou diskusí

Od září čekají na diváky oblíbené stálice televize Prima, pořadu Prostřeno!, nejen premiérové epizody plné zajímavých receptů a pohnutých lidských příběhů, ale vrací se k nim také on-line diskuse.

Do diskuse se bude opět moci zapojit široká veřejnost a vyměňovat si své kuchařské zkušenosti a kulinářská doporučení. To vše ve zcela novém kabátě.

K opětovnému otevření diskuse jsme se rozhodli po velkém počtu žádostí diváků, kteří chtějí sdílet své obohacující názory a postřehy ke své oblíbené reality show. Chceme, aby diskuse byla kultivovaná a byly maximálně omezeny nevhodné a vulgární příspěvky. Z toho důvodu bude nutná moderace. Aby byla moderace efektivní a my vám mohli kultivovanou diskusi nabídnout, diskuse bude umožněna pouze registrovaným uživatelům.

Snahou je vytvořit pro diskutující pořadu Prostřeno! takový prostor, který bude inspirativním a současně i kultivovaným prostředím pro výměnu názorů – bez urážek, vulgarit, xenofobních nebo rasistických či jinak závadných příspěvků.

Televize Prima si zakládá na dobrém jméně a etice, a proto si vyhrazuje právo smazat příspěvky, které se nebudou slučovat s níže uvedenými zásadami.

Chcete se účastnit diskuse? Stačí se jednoduše registrovat.

PRAVIDLA DISKUSE PROSTŘENO!

 1. Do diskuse mohou přispívat pouze uživatelé registrovaní na iPrima.cz. Číst její obsah mohou všichni návštěvníci webu.
 2. Uživatel svou účastí v diskusi akceptuje níže uvedená Pravidla diskuse Prostřeno! a bude se jimi řídit.
 3. Příspěvky zveřejněné v diskusi vyjadřují názor diskutujících osob a TV Prima za jejich obsah neodpovídá.
 4. TV Prima je oprávněna příspěvky porušující tato pravidla neprodleně a bez upozornění mazat a diskutujícímu, který takový příspěvek zveřejní, dle vlastní volby buď zamezit v dalším přístupu do diskuse, nebo zrušit bez náhrady jeho registrační účet na iPrima.cz. TV Prima je oprávněna blokovat příspěvky z IP adres, ze kterých byl opakovaně zveřejněn příspěvek porušující tato Pravidla.
 5. Diskutující dodržuje zákony České republiky a nenabádá ostatní k jejich nedodržování.
 6. Diskutující se chová vůči ostatním diskutujícím s úctou, slušně a s respektem.
 7. Diskutující v příspěvcích nepoužívá vulgarismy, nadávky, výhrůžky ani pomluvy. Obsah příspěvků nesmí zasahovat do osobní cti, důstojnosti a dobré pověsti jiných osob. Obsah příspěvků nesmí ohrožovat nezletilé osoby nebo jejich zdravý vývoj.
 8. Diskutující nesmí ve svých příspěvcích propagovat nebo podporovat národnostní, rasovou, náboženskou, politickou či jinou nesnášenlivost nebo diskriminaci a násilí vůči jednotlivci či skupinám ani podněcovat nenávistné reakce proti nim.
 9. Diskutující nesmí zveřejňovat osobní údaje jiných osob, jako jsou telefonní čísla, adresy bydliště, e-mailové adresy apod.
 10. Příspěvky diskutujícího nesmí obsahovat obchodní sdělení a/nebo reklamu (tj. obsahovat texty, obrázky nebo odkazy na produkty komerčního charakteru nebo nabídku výrobků a služeb diskutujícího nebo jiných osob).
 11. Diskutující nesmí diskusi spamovat či zahlcovat opakovaným vkládáním stejných nebo obdobných příspěvků, jakož i příspěvků nepřiměřeně dlouhých (více než 500 znaků včetně mezer).
 12. Obsah příspěvku nesmí podněcovat diskusi o tématu nesouvisejícím s obsahem pořadu Prostřeno!.
 13. V souladu s odst. 4 má TV Prima právo prostřednictvím administrátorů diskuse okamžitě smazat příspěvek porušující kterékoliv z výše uvedených pravidel.
 14. Diskuse Prostřeno! a příspěvky v ní jsou Uživatelským obsahem ve smyslu čl. 8 Podmínek pro poskytování digitálních služeb FTV Prima, spol. s r.o.
 15. V případě, že má uživatel podezření, že některý diskutující porušil tato Pravidla, prosíme o nahlášení této skutečnosti na e-mail prostreno@iprima.cz. Děkujeme.
 16. TV Prima si vyhrazuje právo diskusi Prostřeno! kdykoliv uzavřít.

Na novou diskusi se můžete těšit už od 7. září.

SLEDUJTE PROSTŘENO! ON-LINE

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.