Rak – Měsíční horoskop (březen 2024)

Rak březen

Někdo z vašich příbuzných se ocitne ve složité situaci a bude potřebovat pomoc. Jenže se bude bát svěřit se rodině, a tak se svěří někomu ze svých přátel a vám se to donese úplně jinou cestou než od rodiny. Nebudete vědět, co si s tou informací počít. Nebojte se dojít za tím člověkem a nabídnout mu pomoc, uvítá to.

Charakteristika znamení Týdenní horoskop Měsíční horoskop Roční horoskop

Moudrost měsíce

„Co mělo být je vytvořeno.“

Jaké znamení vám přinese štěstí

Ryby

S kým budete mít problémy

Beran

Vztahy

Na začátku měsíce budete zářit láskou a zamilovaností. Budete si užívat setkávání a přijde i určitá stabilita ve vztahu a vy si řeknete, že vše je tak, jak dlouho nebylo. Jenže na konci měsíce se láska tak nějak začne vytrácet a vy budete mít pocit, že přišla stagnace a že je lepší to ukončit.

Práce

V práci budete velice plodní, ale pozor na přepracovanost, protože vám hrozí doslova kolaps. Uvědomíte si, že je nutný odpočinek. V půlce měsíce budete řešit, jaké jsou vůbec vaše priority. A pak se vrhnete do práce a budete překonávat všechny překážky, které se objeví.

Peníze

Peněz máte v poslední době docela dost. Umíte je vydělat, ale i utratit. Tento měsíc vás nebudou vůbec zajímat. Necháte je proudit tak, jak mají.

Oslabený orgán a léčivé barvy

Záda, zelená.

Podívejte se, co přinese březen podle kartářky Helen Stanku:

Přečtěte si také